Ēnu diena
UZŅĒMUMA DATI
Latgales vēstniecība GORS
Pils iela 4, Rēzekne
PAR UZŅĒMUMU
Pirmā no pamatiem būvētā akustiskā koncertzāle Latvijā.
NOZARE
Kultūras iestāžu darbība
PAPILDUS

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums
Latgales vēstniecība GORS

Apsardzes organizators

Vada un koordinē apsargu darbu, apsargā īpašumu, nodrošina apsargājamā objekta apmeklētāju, klientu un darbinieku drošību.

Latgales vēstniecība GORS

Pasākumu un konferenču organizators - projektu vadītājs

Koordinē un kontrolē semināru un konferenču, korporatīvo pasākumu norisi. Piedalās projektu sagatavošanā un realizācijā.

Latgales vēstniecība GORS

Tehniskā nodrošinājuma nodaļas vadītājs - gaismu režisors

Veido radošu un kvalitatīvu apgaismošanu organizācijā notiekošajiem pasākumiem, ņemot vērā skatuves iespējas, scenogrāfijas, režijas un mākslinieku prasības. Veicot pasākuma gaismas dizaina darbus, strādā ar gaismu režijas programmām, pielieto dažādas gaismas tehnoloģiskās radīšanas formas, izmantojot gan gaismas iekārtas, gan video projekcijas un citas tehniskās iespējas.

Vada tehniskā nodrošinājuma nodaļas darbu, plāno skatuves sagatavošanas darbus, uzrauga notiekošos pasākuma sagatavošanās tehniskos procesus.

Latgales vēstniecība GORS

Pasākumu producents

Pasākumu producents piedalās mākslinieciskās programmas sastādīšanā un izpildē, izstrādā un īsteno pasākumu projektus, kas ietver dažāda žanra un mēroga lietišķos, izklaides un atpūtas pasākumus.

Latgales vēstniecība GORS

Mārketinga speciālists

Izstrādā mārketinga stratēģiju, veic iekšējo un ārējo komunikāciju, veidojot pozitīvu organizācijas tēlu un reputāciju. Plāno, izstrādā un realizē mārketinga aktivitātes un reklāmas kampaņas.

Latgales vēstniecība GORS

Valdes loceklis

Valdes loceklis vada un pārvalda organizāciju, nodrošina organizācijas sekmīgu saimniecisko un finansiālo darbību, kā arī darba procesa organizāciju un kontroli.