Ēnu diena
UZŅĒMUMA DATI
Tieto Latvia
Gustava Zemgala gatve 76, Rīga, LV-1039
PAR UZŅĒMUMU
Tieto Latvia ir Baltijā vadošais informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmums, kas specializējas dažādu informācijas sistēmu izveidē, nodrošinot pilna cikla pakalpojumu sniegšanu. Latvijā uzņēmuma sniegto pakalpojumu kvalitāti nodrošina vairāk nekā 750 augsti kvalificēti un sertificēti speciālisti. Mūsu uzņēmumā liela nozīme tiek pievērsta darbinieku attīstībai un motivācijai, organizējot apmācības, sertifikācijas eksāmenus un nodrošinot darbiniekiem patīkamu un ērtu darba vidi.
NOZARE
Datorprogrammēšana

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums
Tieto Latvia

Testētājs

Pienākumi – ikdienā pārliecinos par to, lai izstrādātā programmatūra atbilstu prasībām un tajā nebūtu kļūdas. Darbs iekļauj sevī testu plānošanu, testa scenāriju aprakstīšanu, pildīšanu un rezultātu dokumentēšanu. Iespēja uzzināt par to, kā norit komandas darbs pēc SCRUM metodoloģijas.

Tieto Latvia

Master Data (Pamata Datu) uzturēšanas speciālists

Darbs ar darbinieku datiem un sistēmām. Komandā mēs palīdzam citām "support" un cilvēkresursu vadības komandām. Nodarbojamies ar kontu atvēršanu jauniem darbiniekiem, izmaiņu veikšanu esošajiem darbiniekiem (piemēram, e-pasta adreses vai darba slodzes izmaiņas), un kontu slēgšanu darbiniekiem, kuri iet projām no uzņēmuma. Kā arī risinām dažādus nestandarta pieprasījumus.

Tieto Latvia

Klienta un pārdošanas vadītājs

Darbs ar klientiem: Bankām Āfrikā, uzturot attiecības starp Tieto un mūsu bankām, lai mūsu klienti bûtu maksimāli laimīgi ar mums kā piegādātāju, kā arī pārdodu jaunus produktus / projektus banku biznesa un maksājumu produktu uzlabošanai. 

Tieto Latvia

Vecākais funkcionālais konsultants

Tieto Latvia

Tehniskais speciālists

Service Desk darbi - lietotāju tehniskais atbalsts, saitībā ar datortehniku un tās programmatūru. Datoru konfigurācija, uzstādīšana un diagnostika. Serveru datu kopiju veikšana.

Tieto Latvia

Tehniskais/funkcionālais konsultants

Iespēja iepazīties ar sistēmas konfigurāciju darbojoties pa tiešo sistēmas (lietotājam pieejamās) aplikācijās vai izmantojot rīkus automātiskām ielādēm. Tiek programmēts sistēmas uzlabojumus, kurus nevar panākt ar konfigurāciju vien. Iespēja iepazīties arī ar dažādiem programmēšanas uzdevumiem – pārsvarā tas ir ar loģikas uzlabojumiem atskaitēs un dažādu sistēmas komponenšu procesos. 

Tieto Latvia

Finanšu procesu speciālists

Iespēja iepazīties ar dažādu finanšu projektu vadības un procesu darbu, kuru mērķis ir Tieto biznesa pārvaldes procesu optimizēšana, uzlabošana un jaunu funkciju ieviešana. Piemēram: iekšējās bankas ieviešana Tieto korporatīvajām vajadzībām,  Tieto lielo projektu kontroles procesa uzlabošana un jaunas funkcionalitātes ieviešana u.c.

Tieto Latvia

Tehniskais konsultants

Iespēja redzēt, kā notiek darbs pie uzņēmuma iekšējās sistēmas uzturēšanas darbiem, kas ietver eksistējošas programmatūras funkcionalitātes labošanu, gan jaunas funkcionalitātes veidošanu. Nedēļā reizi tiek organizēts projekta tehnisko cilvēku sapulce, lai novērtētu veicamo uzdevumu darbietilpīgumu un aptuveni izplānotu, ko mēs katrs konkrētās nedēļas laikā darīsim. Darbs iekļauj ne tikai prasību pārvēršanu tehniskā risinājumā, bet arī komunikāciju ievācot detalizētas prasības, saprotot konkrētas lietotāju vēlmes.

Tieto Latvia

Vadošais programmatūras arhitekts

Iespēja iepazīties ar backend izstrādātāja darbu: Scrum komandas darbs, programmēšana C++ un Java, programmu atkļūdošana un klientu pieteikto problēmu risināšana. Iespēja pašam -(ai) uzrakstīt kādu koda rindiņu programmatūrā, kas katru dienu apstrādā miljoniem transakciju. 

Tieto Latvia

Testētājs

Testētāja galvenais uzdevums ir pārbaudīt informācijas sistēmas un mēģināt tajās atrast kļūdas, kā arī dokumentēt savu darbu. Pie mums tu varēsi uzzināt sekojošo:

 - kāds ir testētāja ikdienas darbs

- kādas ir nepieciešamās prasmes, lai kļūtu par labu testētāju

- kas ir Agile un SCRUM metodoloģija

- kā notiek Python automātisko testu rakstīšana un izpilde

- kā darboties ar Linux serveri

 

- ieskatu maksājumu karšu sistēmās un biznesā

Tieto Latvia

Risinājumu konsultants

Iespēja uzzināt, kas ir klīringi, un kas notiek pēc tam, kad ir veikts maksājums ar bankas karti. Tāpat varēs arī uzzināt, kā tiek mērīta serveru veiktspēja, kā arī varēs paviesoties īstā serveru telpā. Būs iespēja darboties Windows un Linux vidēs.

Tieto Latvia

Komandas vadītājs/Scrum Master

 

Iespēja iepazīties Scrum Master un nodaļas vadītājas darbu.  Darbs ikdienā nozīmē palīdzības sniegšanu komandām strādāt maksimāli efektīvi - ievērot SCRUM prakses, palīdzēt pārvarēt šķēršļus ikdienas darbos, iegūt kopbildi par ražoto produktu, attīstīt savas prasmes un dalīties zināšanās.   

Tieto Latvia

IT nodaļas vadītājs

Vai tu zini, kas ir nepieciešams lai ideja vai vajadzība partāptu par risinājumu. Servisa Nodrošināšanas un Biznesa Analīzes nodaļas vadītāja ikdiena sastāv no tā, lai pārliecinātos, kā uzņēmums būs spējīgs izprast klienta vajadzības, pārtulkot tās konkrētās prasībās un izsekot, lai tās tiktu piegādātas klientiem atbilstoši dotiem solījumiem. Proti, viņš to nedara viens pats, bet gan ar sava komandas palīdzību. Gribi redzēt, kā tas notiek ikdienā, piesākies uz ēnu dienu Tieto!

Tieto Latvia

Microsoft Dynamics AX programmētājs

Programmēšanas valoda X++ (Objet-orientēta). Apskatīsim, kas ir AX2012 un Dynamics 365, un kā tajās izstrādāt klientam nepieciešamās vajadzības. Protams, apskatīsim arī programmētāja amatu vispārējā līmenī. Garlaicīgi nebūs!

Tieto Latvia

Juriskonsultants

Iespēja gūt priekšstatu par to, kā notiek juridiskā atbalsta sniegšana starptautiskā IT uzņēmumā. Iespēja redzēt juridisko jautājumu risināšanas procesu, piem. jurista darba pamatlietas (juridiskā izpēte un dokumentu gatavošana) un ar to saistītās lietas (plānošana, pārrunas, sarakste, utt.).

Tieto Latvia

Vecākais risinājumu konsultants

Vai zini, kas notiek brīdī, kad norēķinies ar savu bankas karti internetā, pērkot kino biļetes vai pasūtot picu? Vecakais risinājuma konsultants ikdienā nodarbojas ar interneta maksājumu (e-komercijas) risinājumu atbalstu, ieviešanu utt. Vienkāršotā valodā, būs iespēja uzzināt ne tikai, kā notiek norēkināšanās ar kartēm internetā, bet arī daudz ko citu interesantu.