Ēnu diena
UZŅĒMUMA DATI
RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža
Jāņa Asara iela 5, Rīga, LV-1009
PAR UZŅĒMUMU
Rīgas Stradiņa Universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledžā iespējams iegūt pirmā līmeņa augstāko izglītību studiju programmās "Māszinības" , "Ārstniecība", "Ārstnieciskā masāža" un "Farmācija". Kā arī vari iegūt profesionālo vidējo izglītību programmās "Zobārstniecība" un "Bērnu aprūpe".
NOZARE
Augstākā izglītība, kas nav akadēmiskā

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums
RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža

Direktora vietniece akadēmiskajā un pētniecības darbā

Tev būs iespēja piedalīties studiju procesa organizēšanā, projektu koordinēšanā, komunikācijā ar studentiem un docētājiem, dažādu ar studiju procesu saistītu dokumentu sagatavošanā. 

RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža

Direktores sekretāre

Iespēja ielūkoties izglītības iestādes direktores sekretāres ikdienas biroja darba organizēšanā. Piedalīties ikdienas komunikācijā ar kolēģiem, studentiem un docētājiem, kā arī gūt pieredzi dažādu dokumentu sagatavošanā. 

RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža

Studiju nodaļas vadītāja

Iespēja ielūkoties augstākās izglītības iestādes studiju nodaļas vadītājas ikdienā, plānojot studiju procesa veiksmīgu norisi. Piedalīties komunikācijā ar studentiem un docētājiem, dažādu ar studiju procesu saistītu dokumentu sagatavošanā. 

RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža

Starptautiskās sadarbības un sabiedrisko attiecību vadītāja/-s

Iespēja ielūkoties izglītības iestādes sabiedrisko un starptautisko attiecību speciālista darba ikdienā. Piedalīties uzņēmuma tēla veidošanā, tā popularizēšanā, mājas lapas un sociālo tīklu uzturēšanā. Uzzināt kā notiek starptautiskās sadarbības nodrošināšana Koledžas studentu apmaiņu projektos.

RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža

Arodizglītības nodaļas vadītāja

Iespēja ielūkoties izglītības iestādes arodizglītības nodaļas vadītājas ikdienā, lekciju un prakšu plānošanā. Piedalīties komunikācijā ar studentiem un docētājiem, dažādu ar studiju procesu saistītu dokumentu sagatavošanā. 

RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža

Lietvede studiju nodaļā

Vēlies uzzināt kādi pienākumi ir studiju nodaļas lietvedes ikdienā? Kāds ir darbs ar koledžas studentiem? Kādas problēmsituācijas studiju nodaļā tiek risinātas un ar kādiem jautājumiem studenti visbiežāk vēršas pēc palīdzības? Studiju nodaļa vienmēr ir atvērta!