Ēnu diena
UZŅĒMUMA DATI
Capital Clinic Riga
Duntes iela 15a, Rīga
PAR UZŅĒMUMU
CAPITAL CLINIC RIGA - "Veselības centrs 4" grupas uzņēmums - ir augstas klases klīnika Rīgā, kas piedāvā plaša spektra medicīnas pakalpojumus, nodrošinot vismūsdienīgākās izmeklēšanas un ārstēšanas iespējas. CAPITAL CLINIC RIGA ir aprīkota ar jaunākajām diagnostikas un ārstēšanā nepieciešamajām medicīnas tehnoloģijām, tajā strādā labākie ārsti, savas nozares autoritātes, te īpaša uzmanība tiek pievērsta medicīnas servisam. Klīnika atrodas ērti pieejamā vietā netālu no pilsētas centra un tā ir izvietota ēkas 2., 3. un 4. stāvā. Klientu ērtībai darbojas lifts, ir nodrošināta bezmaksas autostāvvieta, kā arī vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem. Tāpat nodrošināta ērta pārvietošanās vecākiem ar bērnu ratiņiem, ir māmiņu telpa bērnu pārtīšanai un zīdīšanai, kā arī bērnu rotaļu istaba. Capital Clinic Riga klientiem piedāvā: Vispārējās veselības pārbaudes programmas Check-up - pilnu veselības stāvokļa izvērtējumu iespējami īsākajā laikā Diagnostiku. Visprecīzāko diagnostiku nodrošina jaunākās paaudzes premium klases ultrasonogrāfijas iekārtas, visjaunākās funkcionālās diagnostikas iekārtas, pilna spektra diagnostikas aprīkojums oftalmoloģijā, audiometrijas iekārtas, moderni aprīkotie ginekoloģijas, uroloģijas, dermatoloģijas, fizioteapijas u.c. kabineti. Ārstēšanu. Klientus konsultē un ārstē profesionāli, Latvijā atzīti dažādu nozaru ārsti – ģimenes ārsti, internisti, pediatri, kardiologi, neirologi, otolaringologi, acu ārsti, ginekologi, dermatologi, alergologi, pneimonologi,urologi, endokrinologs, gastroenterologs, flebologi, ķirurgi, proktologs, radiologi – diagnosti, fizioterapeits, sporta ārsts u.c. Sporta medicīnu. Klīnikā izveidots funkcionālās diagnostikas kabinets, kas ir pilnībā aprīkots ar jaunākajām un precīzākajām tehnoloģijām, kas ļauj īstenot padziļinātas veselības pārbaužu programmas ne tikai labākiem ārstēšanas rezultātiem, bet arī augstiem sportiskiem sasniegumiem. Līdzās citiem izmeklējumiem iespējams veikt komplekso jebkardiopulmonālo slodzes testu. Rehabilitāciju. Speciālistu konsultācijas un terapija. Klīnikā pieejamas neirologa, sporta ārsta, fizioterapeita u.c. speciālistu konsultācijas, ārstnieciskā vingrošana, slinga terapija, medicīniskā teipošana u.c. Grūtnieču aprūpi. Klīnikā pieejami visi grūtnieču aprūpes pakalpojumi - visas nepieciešamās ginekologu, vecmāšu un pediatru konsultācijas, visu veidu analīzes un skrīningi, visi nepieciešamie ultrasonogrāfijas izmeklējumi.
NOZARE
Veselības aprūpes, izglītības, kultūras un citu sociālo pakalpojumu koordinēšana, izņemot sociālo apdrošināšanu

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums
Capital Clinic Riga

Ģimenes ārsts

Sniedz ģimenes ārsta konsultācijas, veic diagnostiku un ārstēšanu bērniem un pieaugušajiem akūtu un hronisku slimību gadījumos, sniedz konsultācijas par veselīgu dzīvesveidu un uzturu, iesaka labākos veselības profilakses veidus.

Capital Clinic Riga

Internists, speciālizējas gastroenteroloģijā

Konsultē klientus vēdersāpju, vēdera pūšanās, vēdera izejas traucējumu, sliktas dūšas, vemšanas, rīšanas grūtību gadījumos.Specializējas barības vada, kuņģa, aizkuņģa dziedzera, aknu, žultsceļu, tievo zarnu, resnās un taisnās zarnas slimību diagnostikā, ārstēšanā un profilaksē. Sniedz klientiem veselīga dzīvesveida, diētas un svara samazināšanas rekomendācijas. Konsultē latviešu, angļu un krievu valodā. Veic check-up konsultācijas, pieņem pacientus kā internists.

Capital Clinic Riga

Klīnikas vadītājs

Vairāk nekā 14 gadu pieredze  medicīnas iestāžu darba organizēšanā, pārzina tā specifiku, kā arī ir liela pieredze jaunāko medicīnas tehnoloģiju ieviešanā visā Latvijā.

Capital Clinic Riga

Gastroenterologs

Sniedz gastroenterologa konsultācijas, veic gastroskopiju jeb augšējo endoskopiju un kolonoskopiju jeb apakšējo endoskopiju. Īpaši specializējusies kolorektālā vēža agrīnā diagnostikā, augsta riska adenomu konstatēšanā kolonoskopiju laikā.

Capital Clinic Riga

Fizioterapeits

Sniedz fizioterapeita konsultācijas, izstrādā rehabilitācijas plānu, vada ārstniecisko vingrošanu un funkcionālos treniņus, veic ārstniecisko masāžu, medicīnisko teipošanu, kustību izstrādi locītavās u.c. Ir laba darba pieredze sporta un sadzīves traumu rehabilitācijā, muguras sāpju ārstēšanā. Specializējas pediatrijā, traumatoloģijā, ginekoloģijā, ortopēdijā un neiroloģijā.