Ēnu diena
UZŅĒMUMA DATI
Encompass Digital Media Latvia
Dzelzavas iela 120G
PAR UZŅĒMUMU
Encompass ir globāls tehnoloģiju pakalpojumu uzņēmums, kas sniedz atbalstu klientiem visā pasaulē, nodrošinot video satura piegādi televīzijas kanālos un digitālajās platformās. Encompass pārstāvniecības atrodas Ņujorkā, Atlantā, Losandželosā, Buenosairesā, Singapūrā, Londonā un Rīgā. No Rīgas šobrīd nodrošinām raidīšanas pakalpojumu 30 TV kanālos, kas redzami 44 valstīs, kā arī video materiālu sagatavošanu vairāk kā 20 digitālajām (VOD) platformām.
NOZARE
Televīzijas programmu izstrāde un apraide
PAPILDUS

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums
Encompass Digital Media Latvia

Video materiālu nodaļas vadītājs

Video materiālu nodaļas vadītāja atbildībā ir 25 cilvēku liela komanda, kas rūpējas par video failu atbiltošu apstrādi, sagatavošanu un kvalitātes kontroli, lai nodrošinātu video failu atbilstību kvalitātes prasībām televīzijas ēterā.

Encompass Digital Media Latvia

TV kanālu raidīšanas nodaļas vadītājs

TV kanālu raidīšanas nodaļas vadītājs ir atbildīgs par to, lai 30 TV kanāli gan Latvijā, gan citās valstīs tiktu pārraidīti skatītājiem labākajā iespējamā kvalitātē un skatītājs saņemtu tikai labāko pakalpojumu.

Encompass Digital Media Latvia

Personāla vadītāja

Personāla vadītājs ir atbildīgs par darbinieku atlasi, pieņemšanu darbā, apmācībām, darbinieku motivēšanu, izklaides pasākumiem u.c.