Ēnu diena
UZŅĒMUMA DATI
AS Dzintars
Mālu iela 30
PAR UZŅĒMUMU
AS Dzintars — lielākais, senākais un pieredzes bagātākais parfimērijas un kosmētikas ražotājs Ziemeļeiropas valstīs. 1849. gads ir mūsu zināšanu, tradīciju un panākumu atskaites punkts. Šodien Dzintars ir cienījams kosmētikas industrijas pārstāvis pasaulē. Līdz pat šai dienai Dzintars ražo tikai dabīgus produktus, nepakļaujoties mūsdienu tendencei novērsties no tā. Dzintars produkcijas katalogā ir vairāk kā 1000 dažādu kosmētikas un parfimērijas izstrādājumu: ķermeņa, sejas un matu kopšanas līdzekļi; dekoratīvā kosmētika; parfimērija sievietēm un vīriešiem. Latvijā uzņēmumam Dzintars ir 46 veikalu mazumtirdzniecības tīkls. Ārpus Latvijas nemitīgi tiek paplašināts franšīzes veikalu tīkls, šobrīd to skaits jau ir pārsniedzis 50 veikalu. Parfimērija un kosmētika tiek ražota arī pazīstamiem ārzemju uzņēmumiem pēc Private Label/OEM principa. Tieši no ražotnes tiek veikti pasūtījumi uz tādām valstīm kā Austrālija, Apvienotie Arābu Emirāti, Saūda Arābija, Kuveita, Libāna, Maroka, Libērija, Kotdivuāra, Francija, Spānija, kā arī uz citām Eiropas Savienības un pasaules valstīm. AS Dzintars lepojas ar savu ģērboni un himnu. Tas ir vienīgais uzņēmums, kura ģērbonis ir reģistrēts Heraldikas komisijā pie Latvijas Valsts prezidenta Kancelejas. Dzintars filosofijas pamatprincips ir “Pirmkārt, nekaitēt!” - kosmētikai ir jābūt dabīgai un patiesi efektīvai!
NOZARE
Smaržu un kosmētisko līdzekļu ražošana

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums
AS Dzintars

Finanšu direktore

Naudas plūsma, finanses, plānošana, nepieciešamās zināšanas, lai varētu pildīt šī amata pienākumus un nepieciešamā dokumentācija, kas jāpārvalda.

 

AS Dzintars

Kosmētisko līdzekļu ķīmiķis

Receptūru izveide, dažādu izejvielu nozīme, dokumentācija un daudz kā interesanta, lai izgatavotu efektīvus un dabiskus kosmētiskos produktus.

AS Dzintars

Testēšanas laboratorijas vadītāja

Noteikt produktu derīguma termiņu, apstiprināt produkcijas kvalitāti, veikt dažādas sarežģītas analīzes, tas viss būs iespējams.

AS Dzintars

Ražošanas dienesta vadītāja

Ražotāja ikdiena, darba specifika, plānošana, kalkulācija, ražošanas procesi - izgatavošana, fasēšana u.c. procesi.

AS Dzintars

Parfimērijas grupas vadītāja

Iejusties parfimēra ādā, noskaidrot kā top aromāti, kāda ir parfimēru ikdiena.

Iejusties smaržu radītājas amatā.

AS Dzintars

Eksporta nodaļas vadītāja

Izpratne par eksporta apjomiem, dažādu valstu eksporta pieredze (akcents tiks likts uz NVS valstīm).

Preces dokumentācija, nosūtīšana un kravas noformēšana. 

AS Dzintars

Latvijas Tirdzniecības nodaļas direktore

Iespēja noskaidrot kāda ir ikdiena lielākā un senākā parfimērijas ražotāja AS Dzintars Tirdzniecības nodaļā.