Ēnu diena
UZŅĒMUMA DATI
IMMER Digital
Augsto tehnoloģiju parks 5
PAR UZŅĒMUMU
IMMER Digital ir fleksiblo iepakojumu digitālās drukas ražotne, kas aprīkota ar visjaunākajām tehnoloģijām un ir vienīgā šāda veida rūpnīca Ziemeļeiropā. Ražotne nodrošina videi draudzīga elastīgā iepakojuma, etiķešu un gatavo maisu izgatavošanu. Mūsu produkcija ir droša kontaktā ar pārtikas produktiem, tostarp svaigiem, saldētiem, cietiem, šķidriem u. c. Iepakojums piemērots arī nepārtikas, tajā skaitā ķīmisku preču iepakošanai. Inovācijas iepakojuma plēvju ražošanas procesā sniedz iespēju iestrādāt materiālā dažādus produkta kvalitātes tehnisko un mehānisko īpašību nodrošinošus līmeņus. Tas ļauj būtiski paildzināt produktu uzglabāšanas laiku un izvairīties no nepārstrādājamā alumīnija izmantošanas tā saturā. Digitālās drukas iespējas ļauj personalizēt iepakojumu konkrētai pircēju grupai vai pat individuāliem pircējiem – ražot produktus ar unikālu iepakojuma dizainu. Mēs varam operatīvi un kvalitatīvi apstrādāt klientu pasūtījumus visīsākajos izpildes termiņos, un tāpēc ražotājiem ir iespējams ātri reaģēt uz izmaiņām tirgū. Mūsu spēkos ir izpildīt arī neliela apjoma pasūtījumus mazajiem uzņēmējiem un mājražotājiem. Produktus mūsu ražotajā iepakojumā var iegādāties Eiropā, Krievijā, Izraēlā, ASV, Arābu Emirātos, Ķīnā, Irānā un citur. IMMER Digital ir Latvijas Iepakojuma asociācijas un Eiropas Elastīgā iepakojuma asociācijas, kā arī starptautiskās ANO iniciatīvas SAVE FOOD biedrs. Ražotne strādā saskaņā ar kvalitātes pārvaldības ISO 9001 sertifikātu, pārtikas drošības un kvalitātes BRC un ABI standartiem.
NOZARE
Plastmasas iepakojuma ražošana

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums
IMMER Digital

IEPAKOJUMA RAŽOŠANAS OPERATORS

Sagatavot izejvielas, veikt drukas iekārtas tehnisko parametru iestatīšanu atbilstoši katra pasūtījuma iekārtas tehniskajām prasībām. Veikt apdrukas pasūtījumu izpildi pēc konkrētās tehnoloģiskās kartes saskaņā ar pasūtītāja izvirzītiem parametriem. Nogādāt izejmateriāla ruļļus pie drukas iekārtām, ievietot, noņemt un uzskaitīt sagriezto produkciju, nogādāt atbilstošā zonā. Sekot līdzi un nest atbildību par produkcijas kvalitāti, novērst brāķa rašanos.

IMMER Digital

KVALITĀTES VADĪTĀJS

Vadīt kvalitātes dienesta darbību, kontrolēt ienākošo izejvielu, palīgmateriālu, pusfabrikātu un gatavās produkcijas kvalitātes kontroli un to atbilstību normatīvajiem dokumentiem un tehnoloģiskajiem noteikumiem. Analizēt radušos defektus un to izcelsmi, kā arī tehnoloģiskās nepilnības. Organizēt gatavās produkcijas atbilstību tehniskajiem noteikumiem un klientu specifikācijām.

IMMER Digital

RAŽOŠANAS DIREKTORS

Nodrošināt nepārtrauktu un kvalitatīvas produkcijas ražošanu atbilstoši darba izpildes termiņiem.

IMMER Digital

LAMINĒŠANAS OPERATORS

Vadīt un uzraudzīt laminēšanas iekārtu, veikt izejvielu izlietojuma kontroli. Nodrošināt nepārtrauktu un kvalitatīvas produkcijas ražošanu atbilstoši darba izpildes termiņiem.

IMMER Digital

LAMINĒŠANAS TEHNOLOGS

Noregulēt laminēšanas iekārtu darba režīmā, izstrādāt laminēšanas procesa gaitu, veikt kontroli. Nodrošināt nepārtrauktu un kvalitatīvas produkcijas ražošanu atbilstoši darba izpildes termiņiem.