Ēnu diena
UZŅĒMUMA DATI
Knowhow Realty
Palasta iela 10
PAR UZŅĒMUMU
Mēs ar savu komandu esam izveidojuši knowhow sistēmu, kura palīdz efektīgāk realizēt īpašumus. Katrai ievērības cienīgai kino un mūzikas industrijas slavenībai ir savs menedžeris un producents, kas kārto visas ar pārdošanu saistītās lietas. Līdzīgu principu Knowhow Realty īsteno nekustamo īpašumu jomā: īpašums ir zvaigzne, tam jau piemīt pašam savas kvalitātes, taču katram īpašumam ir vajadzīgs savs aģents, kas to reklamē, prezentē un palīdz nonākt pie savas auditorijas. Uzņēmums, izstrādājot savu knowhow sistēmu, idejas smēlies no pasaules labāko nekustamo īpašumu pārdošanas zvaigznēm, starptautiskiem biznesa ekspertu piemēriem, pieczvaigžņu viesnīcām, izsoļu namiem, ekskluzīvu automašīnu tirgotājiem, un pat šefpavāru darbības stila, tādējādi iegūstot īpašu īpašumu realizēšanas recepti, kuras sastāvdaļas rada neaizmirstamu piedzīvojumu sadarbībā ar klientiem. Darbs ko dara ir jāmīl, un noteikti varu teikt, ka daram to ko mīlam un to kas mums patīk, un ir patiess prieks ne tikai vienkārši pārdot vai izīrēt kādu īpašumu, bet arī daļēji mainīt cilvēku dzīves iesakot labāko dzīves vietu. Šī profesija ir viena no interesantākajām, ienesīgākajām pasaulē. Knowhow Realty ir inovatīvākā nekustamo īpašumu kompānija Latvijā. Tas ir aizraujošs darbs ar kIientiem, un tādēļ katra diena ir atšķirīga un pilna ar jauniem iespaidiem.
NOZARE
Starpniecība darbībā ar nekustamo īpašumu

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums
Knowhow Realty

Nekustamo īpašumu aģents

Mēs ar savu komandu esam izveidojuši knowhow sistēmu, kura palīdz efektīgāk realizēt īpašumus. Katrai ievērības cienīgai kino un mūzikas industrijas slavenībai ir savs menedžeris un producents, kas kārto visas ar pārdošanu saistītās lietas. Līdzīgu principu Knowhow Realty īsteno nekustamo īpašumu jomā: īpašums ir zvaigzne, tam jau piemīt pašam savas kvalitātes, taču katram īpašumam ir vajadzīgs savs aģents, kas to reklamē, prezentē un palīdz nonākt pie savas auditorijas. Uzņēmums, izstrādājot savu knowhow sistēmu, idejas smēlies no pasaules labāko nekustamo īpašumu pārdošanas zvaigznēm, starptautiskiem biznesa ekspertu piemēriem, pieczvaigžņu viesnīcām, izsoļu namiem, ekskluzīvu automašīnu tirgotājiem, un pat šefpavāru darbības stila, tādējādi iegūstot īpašu īpašumu realizēšanas recepti, kuras sastāvdaļas rada neaizmirstamu piedzīvojumu sadarbībā ar klientiem.

Darbs ko dara ir jāmīl, un noteikti varu teikt, ka daram to ko mīlam un to kas mums patīk, un ir patiess prieks ne tikai vienkārši pārdot vai izīrēt kādu īpašumu, bet arī daļēji mainīt cilvēku dzīves iesakot labāko dzīves vietu.

Šī profesija ir viena no interesantākajām, ienesīgākajām pasaulē. Knowhow Realty ir inovatīvākā nekustamo īpašumu kompānija Latvijā. Tas ir aizraujošs darbs ar kIientiem, un tādēļ katra diena ir atšķirīga un pilna ar jauniem iespaidiem. Ja vēlies šo dienu pavadīt mūsu komandā, un vairāk iepazīties ar mūsu darbu, tad atsūti paša veidotu video (YouTube formātā), kurā iepazīstini ar sevi, un pārliecini mūs, lai izvēlamies tieši Tevi! Jau iepriekš sakām paldies par dalību!:)