Ēnu diena
UZŅĒMUMA DATI
Brabantia Latvia
Darba iela 7, Pastende, Ģibuļu pagasts, Talsu novads, LV-3251
PAR UZŅĒMUMU
SIA ''Brabantia Latvia'' ražo izturīgas, funkcionālas un ilgi kalpojošas mājsaimniecības preces, kuras ir izgatavotas no augstākās kvalitātes materiāliem. Pēc šāda principa Latvijā strādājam kopš 2008. gada un ražojam 2 produktu kategorijas – gludināmos dēļus (ar garantiju 10 gadi) un veļas žāvētājus (ar garantiju 5 gadi). Kopš darbības sākuma Latvijā starptautiskajā tirgū pārdoti vairāk nekā 1 miljons gludināmo dēļu un vairāk kā 1 miljons veļas žāvētāju ar uzrakstu Made in Latvia. Uzņēmums 2017. gadā saņēma augsto apbalvojumu ''Biznesa Efektivitātes čempions Latvijā - 2017''. Viena no Latvijas veiksmīgāk organizētajām ražotnēm ar augstu organizācijas kultūru.
NOZARE
Citur neklasificētu gatavo metālizstrādājumu ražošana
PAPILDUS

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums
Brabantia Latvia

Projektu vadītājs

Attīstības projektu realizēšana un organizēšana. Lean metodes un to pielietošana (5S, KanBan u.c.).

Brabantia Latvia

Direktora vietnieks - ražošana un loģistika

 

 

Atbild par ražošanas procesa kvalitatīvu organizāciju, plānošanu, izpildi. 

Analizē uzņēmuma darbības rezultātus, izstrādā un piedāvā realizācijai uzņēmuma efektivitātes uzlabošanas un produkcijas kvalitātes paaugstināšanas pasākumus. Nodrošina ārējās loģistikas koordināciju ar klientiem.

Brabantia Latvia

Personāla vadītāja

Personāla politikas izstrāde, augsti motivēta darba spēka nodrošināšana, mērķu īstenošana komandā, iecirkņu sadarbība, spēcīgas komandas gara uzturēšana!

Brabantia Latvia

Kvalitātes vadītājs

Kvalitātes vadītāja galvenais pamatuzdevums ir kvalitātes vadības sistēmas ieviešanas, uzturēšanas un pilnveidošanas pārraudzība un ziņojuma sniegšana rūpnīcas direktoram par kvalitātes vadības sistēmas izpildījumu un uzlabošanas nepieciešamību.

Brabantia Latvia

Ražošanas brigadieris

Organizēt, vadīt un uzraudzīt ražošanas procesu uzņēmuma gludināmo dēļu krāsošanas, salikšanas un pakošanas iecirknī.