Ēnu diena
UZŅĒMUMA DATI
SIA CEMEX
Lielirbes iela 17a-28, Rīga, LV-1046
PAR UZŅĒMUMU
SIA CEMEX ir Latvijā reģistrēts uzņēmums, kas nodarbojas ar cementa un transportbetona ražošanu. Kopējais darbinieku skaits uz 2012. gadā sasniedz 310 cilvēkus. SIA "CEMEX" ir Latvijā vienīgais cementa ražotājs, kam pieder Brocēnu cementa malšanas ražotne un jaunā Brocēnu cementa rūpnīca ar sausā procesa tehnoloģiju, kurā ražošana uzsākta 2009. gadā. Jaunā cementa rūpnīca ir viena no Eiropā modernākajām ražotnēm, kas ietver lielu daļu labākās pieejamās tehnoloģijas augstai produkcijas kvalitātei, efektīvākai ražošanai, labai vides un darba aizsardzībai.
NOZARE
Cementa ražošana

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums
SIA CEMEX

Stratēģiskās un Finanšu plānošanas departaments

Kā  neapjukt skaitļos un iemīlēt tos, kā pieņemt lēmumus balstoties uz faktiem, prognozēm, pastāstīsim arī kā cementa ražošanā izmanto dronu

SIA CEMEX

Cementa kvalitātes pārzinis (Brocēni)

Uzzini kādas zināšanas nepieciešamas, lai strādātu laboratorijā, kā notiek ikdienas darbs analītiskajā un mehāniskajā laboratorijā, kā notiek cementa paraugu testēšana - CEMEX cementa laboratorijā. 

SIA CEMEX

Loģistikas speciālists (Brocēnos)

Pēc cementa saražošanas tā ceļš tikai sākas - uzzini kā tiek organizēti autopārvadājumi, lai saražotais cements nonāk mērķī. 

SIA CEMEX

Vides aizsardzības speciālists (Brocēnos)

Uzzini kā top dažādi iesniegumi, atļaujas, ko nozīmē gudri apsaimniekot veselu rūpnīcu, kāpēc un kā izmantot alternatīvo kurināmo, kā arī, kā notiek emisiju kontrole rūpnīcā!