Ēnu diena
UZŅĒMUMA DATI
Liepājas Simfoniskais orķestris
Radio iela 8, Liepāja
PAR UZŅĒMUMU
Liepājas Simfoniskais orķestris (Valsts profesionālais orķestris kopš 2010.gada) ir vecākais orķestris Baltijas valstīs un tas ieņem īpašu vietu Latvijas kultūras dzīvē. Orķestris ik gadu organizē divus valstiski nozīmīgus akadēmiskās mūzikas festivālus - Liepājas Starptautisko zvaigžņu festivālu un festivālu "Liepājas vasara".
NOZARE
Kultūras iestāžu darbība

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums
Liepājas Simfoniskais orķestris

Orķestra inspektors un mūziķis (klarnetists)

Liepājas Simfoniskā orķestra inspektors galvenokārt atbild par to, lai visi mūziķi mēģinājumu laikā un koncertā atrastos uz skatuves, būtu informēti par mēģinājuma un koncerta norisi, būtu gatavi darbam, kā arī nepieciešamības gadījumā piesaista papildus mūziķus orķestrim. 

Liepājas Simfoniskais orķestris

Projektu daļas vadītāja

Koncertu projektu daļas vadītājs ir atbildīgs par orķestra koncertu organizēšanu sākot no to plānošanas darba līdz pat realizācijai. Organizē gan visas koncerta tehniskās detaļas, gan mākslinieku uzņemšanu, izmitināšanu un pavadīšanu līdz pat skatuvei.

Liepājas Simfoniskais orķestris

Orķestra galvenais diriģents un mākslinieciskais vadītājs

Liepājas Simfoniskā orķestra mākslinieciskā vadītāja un galvenā diriģenta galvenajos pienākumos ietilpst orķestra māksliniecisko koncertprogrammu un citu aktivitāšu plānošana un veidošana, kā arī intensīvs darbs ar mūziķiem augsti profesionālu koncertprogrammu un ierakstu atskaņošanai.