Ēnu diena
UZŅĒMUMA DATI
Iekšlietu ministrija
Čiekurkalna 1.līnija 1 korp.2, Rīga, LV-1026
PAR UZŅĒMUMU
Iekšlietu ministrija ir valsts pārvaldes institūcija, kas atbild par politikas veidošanu sabiedrības drošības, migrācijas, ugunsdrošības un glābšanas, kā arī robežu apsardzības jautājumos.
NOZARE
Valsts pārvalde
PAPILDUS

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums
Iekšlietu ministrija

Valsts sekretārs

Valsts sekretārs organizē nozares politikas un stratēģijas izstrādi un nozares politikas īstenošanu, kā arī vada iestādes administratīvo darbu un nodrošina ministrijas funkciju izpildi.

Iekšlietu ministrija

Iekšlietu ministrs

Iekšlietu ministrs īsteno ministrijas politisko vadību un par savu darbību ir atbildīgs Saeimai. Ministrs dod rīkojumus valsts sekretāram un ministrijas politiskajām amatpersonām.

Iekšlietu ministrija

Nozares politikas departamenta direktors

Nozares politikas departaments izstrādā iekšlietu nozares politiku sabiedriskās kārtības un drošības, robežapsardzības, robežkontroles un nelegālās migrācijas, ugunsdzēsības un glābšanas, pilsonības un migrācijas jomā.

Iekšlietu ministrija

Parlamentārā sekretāre

Valsts amatpersona, kas uztur Ministru kabineta un iekšlietu ministra saikni ar Saeimu un tās komisijām.

Iekšlietu ministrija

Finanšu vadības departamenta direktors

Realizē ministrijas uzdevumus budžeta, finanšu vadības, darba samaksas un sociālo garantiju jomā. Vada vairākas nodaļas.

Iekšlietu ministrija

Komunikācijas nodaļas vadītājs

Nodrošina efektīvu ministrijas pārvaldību, ministrijas darba organizāciju, kā arī sabiedrības informētību, izpratni un pozitīvu attieksmi par iekšlietu nozari.