Aicina iepazīties ar mūziķu un menedžmenta profesijas aizkulisēm

02.02.2017.

15. februārī Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība karjeras izglītības programmas Ēnu diena 2017 ietvaros piedāvā skolēniem, kas interesējas par mūziku un mūzikas industriju, iespēju iepazīties ar industrijas darba procesu un ikdienu.

Vērot radošo procesu:

  • Pianists Andrejs Osokins ir piedalījies un guvis nominācijas dažādos starptautiskos konkursos, kā arī uzstājies pasaulslavenās koncertzālēs. Skolēniem būs iespēja piedalīties pianista mēģinājumu procesā. Aicināti pieteikties skolēni no 12 gadu vecuma. Mēģinājumu plānots sākt 14:00.
  • Ozols ir viens no Latvijā pazīstamākajiem hip hop māksliniekiem, kas darbojas šajā žanrā jau no 1996. gada. Ēnas varēs pavadīt laiku kopā ar Ozolu ierakstu studijā. Aicināti pieteikties skolēni no 16 gadu vecuma.
  • Klasiskās mūzikas huligāni DaGamba ir internacionāla grupa, kurā apvienojušies mūziķi no Latvijas, Irānas un Lietuvas. Vēl šā gada rudenī mūziķi izdeva jaunu albumu, pasaulē iemīļotā itāļu komponista Antonio Vivaldi koncertu ciklu “Gadalaiki” parādot jaunā gaismā. Ēnām būs iespēja piedalīties grupas videoklipa filmēšanā.

Uzzināt kāda ir profesionāla mūziķa ikdiena:

  • Intars Busulis ir dziedātājs un trombonists, kas ir pārstāvējis Latviju starptautiskos konkursos, piemēram, Jaunais vilnis un Eirovīzija. Intars piedalījies arī Krievijā notiekošajā "Точь-в-точь" (Mats matā) šovā, kas līdzīgs Latvijā uzņemtajam “Izklausies redzēts”. Skolēniem būs iespēja sekot līdzi mūziķa ikdienas gaitām.
  • Samanta Tīna ir dziedātāja, kas aktīvi pārstāv Latviju starptautiskos konkursos. Piedalījās TV šovā “O!kartes akadēmija”, kur ieguva pirmo vietu un iespēju mācīties Tech Music School Londonā. Pieteikties par dziedātājas ēnu var skolēni no 12 gadu vecuma.
  • DJ Monsta vai īstajā vārdā Uldis Cīrulis ir mūzikas producents ar lielu pieredzi un zināšanām elektroniskajā mūzikā. Skolēniem tiks dota iespēja ieskatīties elektroniskās mūzikas mākslinieka ikdienā.

Saņemt mūziķu padomus mūzikas attīstības plānošanā:

  • Hip hop māksliniece Zelma Jēgere ar skatuves vārdu VIŅA ir vienīgā meitene Latvijā, kas repo latviešu valodā un ir piedalījusies radio lv rīkotajā repa divcīņā raidījuma “Pilnīgs Vakars” ietvaros.
  • Grupa Gain Fast pop/rock žanru Latvijā pārstāv jau 13 gadus, kuru laikā ir izdevuši divus studiju albumus – “Viss mainījies” un “Tas nav no zemes šīs”. Skolēniem tiks dota lieliska iespēja uzzināt par grupas ikdienu un uzdot citus interesējošus jautājumus.
  • Dziedātāja Antra Stafecka ir piedalījusies tādos latviešu TV šovos, kā “Koru kari”, kur pārstāvēja Lielvārdes Violeto kori, “O!kartes skatuve 2” un “Izklausies redzēts” otrajā sezonā. Ēnot dziedātāju var pieteikties skolēni no 16 gadu vecuma.

Iepazīties ar mūzikas menedžmenta aizkulisēm:

  • Latvijas Izpildītāju un Producentu apvienības (LaIPA) izpilddirektores Lienas Grīnas ēnas varēs uzzināt, kādi faktori veicina labvēlīgus mūziķu un mūzikas producentu darba apstākļus. Skolēniem būs iespēja pašiem veikt praktiskus uzdevumus, dodot ieskatu blakustiesību organizācijas darba ikdienā.

Pieteikšanās anketa atrodama šeit.

Dalies ar ziņu