Vakances

Profesija
Uzņēmums
Pieteikumi

JA Latvia projektu vadītājs

Ja vēlies zināt, kā plānot, organizēt un vadīt projektu biznesa izglītības biedrībā, tad piesakies ēnot "Ēnu dienas" organizatorus - Junior Achievement Latvia! Uzzināsi, kā top Ēnu diena, par projektu vadītāja pienākumiem un ikdienas darbiem un varēsi pats iemēģināt roku projektu plānošanā. 

Minimālais vecums: nav

Adrese: Ūdens iela 12 - 21, Rīga, LV-1007

Mākslas eksperte

Krustpils pils arhitektoniskā izpēte, atjaunošanas projektu plānošana, izstrāde un realizācijas procesa vadīšana.

Izstrādā Krustpils pils telpu apdares risinājumu priekšlikumus. 

Minimālais vecums: nav

Hidroeltniecības uzņēmuma vadītājs

Hidroceltniecības uzņēmuma vadītājam jābūt kompetentam ne tikai inženierzinātnēs, bet arī personāla vadibas jautājumos. Noteikti jābūt komunikablam un ar asu prātu.

Minimālais vecums: 18

Adrese: Ogļu iela 29, Rīga

Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektors

Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektores ikdienu veido tikšanās ar lēmumu pieņēmējiem (Saeimas deputātiem, ministriem, ministriju un citu valsts institūciju ierēdņiem, pašvaldībām u.c.), dalība starptautiskos pasākumos, konferencēs, diskusijās u.c., tikšanās un problēmjautājumu pārrunāšana ar Latvijas uzņēmējiem un uzņēmumu vadītājiem, šo jautājumu risināšanas iniciēšana.

Minimālais vecums: nav

Adrese: Baznīcas 25

bibliotekārs

Baložu bibliotēka irpilsētas bibliotēka ar lielu lasītaju skaitu un plašu literatūras izvēli. Regulāri tiek rīkoti izstādes un pasākumi gan bērniem, gan peiaugušajiem. Iespēja iepazīt bibliotēku darbu, dienas ritmu.

Minimālais vecums: nav

Adrese: Baloži, Skolas 4

Žurnāliste, ziņu redaktore

Ziņu rakstīšana un tulkošana, darbs ar ziņu portālu, intervijas ar politiķiem un sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem, darbs ar skaņu un speciālo programmu skaņu apstrādei. Svarīga piezīme: esam krievu valodā raidošs medijs, tā kā ir nepieciešamas krievu valodas zināšanas!

Minimālais vecums: nav

Adrese: Kr.Valdemāra iela, 8, Rīga

Tehnoloģiskais direktors (naftas produktu uzglabāšanas un pārkraušanas jomā)

Vada lielāko un svarīgāko VNT dienestu, kas tieši veic pamatdarbību - naftas produkta pārkraušanu un loģistikas nodrošināšanu. Pārvalda loģistikas, plānošanas, muitas aspektus un ķīmiskas laboratorijas darbu VNT.

Minimālais vecums: nav

Adrese: Talsu iela 75, Ventspils, LV-3602

Tehnoloģisko projektu vadītājs

Vada projektus lielākajā un svarīgākajā VNT dienestā - uzrauga grafikus, tehnoloģiskos procesus, piedalās dienesta ikdienas dinamiskajā darbā.

Minimālais vecums: nav

Adrese: Talsu iela 75, Ventspils, LV-3602

Karjeras konsultants

Karjeras konsultants ir speciālists, kurš konsultē, informē un izglīto klientus karjeras attīstības jautājumos, sniedz atbalstu klientiem viņu karjeras plānošanā un veidošanā. Karjeras konsultants strādā valsts un pašvaldību institūcijās, nevalstiskajās organizācijās, izglītības iestādēs, uzņēmumos, pie komersantiem, saistībā ar personāla jeb cilvēkresursu vadību vai kā pašnodarbināta persona vai individuālais komersants.

Minimālais vecums: 2

Adrese: Zaļā iela 27 , Dobele, LV-3701

Jauno dzērienu ražošanas tehnologs

Kontrolēt, attīstīt un nodrošināt kvalitatīvus dzērienu ražošanas procesus uzņēmumā. Radīt jaunu dzērienu receptes, garšas.

Minimālais vecums: 15

Adrese: Aldaru laukums 1, Cēsis

Domes deputāts

Iespēja iepazīt domes deputāta O. Galandera darbu.

 

Vispārīga informācija:

Olaines novada dome tika ievēlēta 2017. gada 3.jūnija vēlēšanās.

Olaines novada domē ir 17 deputāti, visu deputātu saraksts: http://www.olaine.lv/deputati.

Minimālais vecums: 14

Adrese: Zemgales iela 33, Olaine

Jēkabpils 3: NMP dienesta brigāžu darbs

Ēnotājiem būs iespēja iepazīties ar NMP dienesta darba specifiku, darba iespējām NMP dienestā. Lai gan uz izsaukumiem līdzi nevarēs doties, bet ēnotājiem būs iespēja iekāpt operatīvajā medicīniskajā transportlīdzeklī, uzdot jautājumus NMP dienesta mediķiem par darba ikdienu un noskaidrot, kādu aprīkojumu izmanto mediķi, lai glābtu cilvēku dzīvības. Katram interesentam būs iespēja darboties ar manekenu, mācoties veikt atdzīvināšanas pasākumus cilvēka dzīvībai kritiskās situācijās.

Ēnošanas vieta - NMP dienesta Zemgales reģionālā centra Jēkabpils brigāžu atbalsta centrs, Jēkabpils, A.Pormaļa ielā 125. (Tiks veidota viena grupa līdz 8 cilvēkiem)

Minimālais vecums: 13

Adrese: Jēkabpils, A.Pormaļa iela 125

medicīnas māsa

Pacientu izglītošana,medicīniska aprūpe,dinamiska novērošana hronisku slimību gadījumos.Medicīnisku manipulāciju(injekcijas,intravenozas sistēmas,brūču apstrāde,pārsiešanas,šuvju noņemšana,ausu korķu skalošana,redzes pārbaude,elektrokardiogrammu pieraksts u.c.)veikšana. Antropometrisko rādītāju(svars,augums)izvērtēsana. Pacientu datu elektroniska ievadīšana un apstrāde.

Minimālais vecums: 10

Adrese: Mārupes iela 4-24

ārsta palīgs

Izpilda ārsta dotos uzdevumus un veic arī patstāvīgu pieņemšanu.Izmeklē pacientu,veic slimību diagnostiku,nozīmē ārstēšanu,dinamisku novērõšanu slimību gadījumos un profilaksi,veic potēšanu,izraksta receptes,darba nespējas lapas,izziņas.

Minimālais vecums: 12

Adrese: Mārupes 4-24

pediatrs

Bērnu ,no dzimšanas līdz 18 gadiem, aprūpe,slimību profilakse;mājas vizītes pie jaundzimušiem un akūti saslimušiem,vai smagi hroniski slimiem bērniem;vecāku izglītošana,traumatisma profilakse,vakcinācija,izmeklēšana slimību gadījumos , ārstēšana.

Minimālais vecums: 14

Adrese: Rīga,Mārupes ielā 4

Reģistrators

Zvanu pieņemšana un pārreģistrācija adresātam,telefoniskas konsultācijas par prakses darbu,pacientu pieraksta veidošana,pieņemšanas "rindas kārtībā" organizēšana,analīžu rezultātu un speciālistu slēdzienu ielīmēšana kartiņās,e-pasta ziņojumu,pasta,faksu nosūtīšana,kancelejas preču iegāde un kārtības uzturēšana uzgaidāmajās telpās.

Minimālais vecums: 14

Adrese: Mārupes iela 4-24

Ārsts

Veic noteiktas teritorijas iedzīvotāju medicīnisko aprūpi pacientiem,kuri ir reģistrēti pie konkrēta ģimenes ārsta,kurš ir atbildīgs par savu pacientu veselības stāvokli,veic agrīnu slimību diagnostiku,uzsāk ārstēšanu,sarežģītākos gadījumos nosūta pie šaurākas nozares speciālista un galvenokārt nodarbojas ar slimību profilaksi.

Minimālais vecums: 15

Adrese: Mārupes 4-24

Finanšu direktore

Naudas plūsma, finanses, plānošana, nepieciešamās zināšanas, lai varētu pildīt šī amata pienākumus un nepieciešamā dokumentācija, kas jāpārvalda.

 

Minimālais vecums: 18

Adrese: Mālu iela 30

Stratēģiskās un Finanšu plānošanas departaments

Kā  neapjukt skaitļos un iemīlēt tos, kā pieņemt lēmumus balstoties uz faktiem, prognozēm, pastāstīsim arī kā cementa ražošanā izmanto dronu

Minimālais vecums: nav

Adrese: Lielirbes iela 17a, Rīga, LV-1046

Cementa kvalitātes pārzinis (Brocēni)

Uzzini kādas zināšanas nepieciešamas, lai strādātu laboratorijā, kā notiek ikdienas darbs analītiskajā un mehāniskajā laboratorijā, kā notiek cementa paraugu testēšana - CEMEX cementa laboratorijā. 

Minimālais vecums: nav

Adrese: Rūpnīcas iela - 10, Brocēni, LV-3851

Loģistikas speciālists (Brocēnos)

Pēc cementa saražošanas tā ceļš tikai sākas - uzzini kā tiek organizēti autopārvadājumi, lai saražotais cements nonāk mērķī. 

Minimālais vecums: 12

Adrese: Rūpnīcas iela - 10, Brocēni, LV-3851

Vides aizsardzības speciālists (Brocēnos)

Uzzini kā top dažādi iesniegumi, atļaujas, ko nozīmē gudri apsaimniekot veselu rūpnīcu, kāpēc un kā izmantot alternatīvo kurināmo, kā arī, kā notiek emisiju kontrole rūpnīcā! 

Minimālais vecums: 12

Adrese: Rūpnīcas iela - 10, Brocēni, LV-3851

Pašvaldības policijas priekšnieks

Pašvaldības policijas priekšnieka amata pamatpienākumi, nepieciešamā izglītība, pieredze, zināšanas un prasmes

Pārzināt spēkā esošos normatīvos aktus amata kompetences ietvaros; organizēt, vadīt un kontrolēt normatīvo aktu ievērošanu un pielietošanu novada Pašvaldības policijā.

Plānot, organizēt, vadīt un kontrolēt Pašvaldības policijas un tās darbinieku darbību, nodrošināt Pašvaldības policijas nolikumā noteikto funkciju un pienākumu izpildi.

Nodrošināt Pašvaldības policijas darbības tiesiskumu un sadarbību ar Valsts policiju, ievērojot normatīvo aktu nosacījumus.

Plānot un vadīt Pašvaldības policijas attīstības stratēģiju, nodrošināt tās izpildi; noteikt darba organizāciju un plānot darbības prioritāros virzienus.

Izvērtēt Pašvaldības policijas darbinieku sagatavotos administratīvos aktus; pieņemt lēmumus par privātpersonas apstrīdētu Pašvaldības policijas darbinieka izdoto administratīvo aktu vai faktisko rīcību.

Izskatīt administratīvo pārkāpumu lietas un normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā pieņemt lēmumus administratīvajās lietās.

Atcelt prettiesiskus Pašvaldības policijas darbinieku lēmumus.

Normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā un termiņos sagatavot atbildes uz fizisku un juridisku personu iesniegumiem par Pašvaldības policijas kompetencē esošiem jautājumiem; nodrošināt korespondences un administratīvo aktu izskatīšanas, virzības un izpildes termiņus.

Nodrošināt un veikt apmeklētāju pieņemšanu; amata kompetences ietvaros konsultēt pašvaldības iedzīvotājus, administrācijas darbiniekus un iestāžu vadītājus par saistošo noteikumu u.c. normatīvo aktu nosacījumiem.

Atbilstoši amata kompetencei sagatavot domes priekšsēdētāja un izpilddirektora rīkojumu, domes lēmumu un saistošo noteikumu projektus.

Piedalīties domes un tās komiteju sēdēs, kad tiek izskatīti amata kompetencē esoši jautājumi.

Plānot, kontrolēt un nodrošināt Pašvaldības policijas materiālo vērtību saglabāšanu un finanšu resursu racionālu izmantošanu.

Veikt Pašvaldības policijas operatīvo vadību un nodrošināt tās vispārējo vadību, pārzināt dokumentāciju un veikt darbinieku administratīvo koordinēšanu.

Nodrošināt Pašvaldības policijas darbinieku darba laika uzskaiti, aizvietošanu un amata pienākumu izpildi to prombūtnes (atvaļinājuma, slimības, komandējuma u.tml.) laikā.

Informēt Pašvaldības policijas darbiniekus par izmaiņām normatīvo aktu prasībās.

Sagatavot Pašvaldības policijas darbinieku amata aprakstu projektus.

Pēc domes, domes priekšsēdētāja vai izpilddirektora pieprasījuma sagatavot nepieciešamos pārskatus vai informāciju.

Pildīt citus Pašvaldības policijas nolikumā noteiktos vai ar domes lēmumu, domes priekšsēdētāja rīkojumu vai izpilddirektora rīkojumu uzliktos pienākumus.

Nepieciešama darbības sfērai atbilstoša augstākā izglītība.

 

Minimālais vecums: 16

Adrese: Pils iela 18, Tukums

Saldus 1: NMP dienesta brigāžu darbs

Ēnotājiem būs iespēja iepazīties ar NMP dienesta darba specifiku, darba iespējām NMP dienestā. Lai gan uz izsaukumiem līdzi nevarēs doties, bet ēnotājiem būs iespēja iekāpt operatīvajā medicīniskajā transportlīdzeklī, uzdot jautājumus NMP dienesta mediķiem par darba ikdienu un noskaidrot, kādu aprīkojumu izmanto mediķi, lai glābtu cilvēku dzīvības. Katram interesentam būs iespēja darboties ar manekenu, mācoties veikt atdzīvināšanas pasākumus cilvēka dzīvībai kritiskās situācijās.

Ēnošanas vieta - NMP dienesta Kurzemes reģionālā centra Saldus brigāžu punkts, Saldus, Slimnīcas iela 3. (Tiks veidota viena grupa līdz 8 cilvēkiem) 

Minimālais vecums: 13

Adrese: Saldus, Slimnīcas iela 3

Ogre 1: NMP dienesta brigāžu darbs

Ēnotājiem būs iespēja iepazīties ar NMP dienesta darba specifiku, darba iespējām NMP dienestā. Lai gan uz izsaukumiem līdzi nevarēs doties, bet ēnotājiem būs iespēja iekāpt operatīvajā medicīniskajā transportlīdzeklī, uzdot jautājumus NMP dienesta mediķiem par darba ikdienu un noskaidrot, kādu aprīkojumu izmanto mediķi, lai glābtu cilvēku dzīvības. Katram interesentam būs iespēja darboties ar manekenu, mācoties veikt atdzīvināšanas pasākumus cilvēka dzīvībai kritiskās situācijās.

Ēnošanas vieta - NMP dienesta Zemgales reģionālā centra Ogres brigāžu punkts, Ogre, Slimnīcas iela 2. (Tiks veidota viena grupa līdz 8 cilvēkiem)

Minimālais vecums: 13

Adrese: Ogre, Slimnīcas iela 2

Video materiālu nodaļas vadītājs

Video materiālu nodaļas vadītāja atbildībā ir 25 cilvēku liela komanda, kas rūpējas par video failu atbiltošu apstrādi, sagatavošanu un kvalitātes kontroli, lai nodrošinātu video failu atbilstību kvalitātes prasībām televīzijas ēterā.

Minimālais vecums: 12

Adrese: Dzelzavas iela 120G

Testētājs

Pienākumi – ikdienā pārliecinos par to, lai izstrādātā programmatūra atbilstu prasībām un tajā nebūtu kļūdas. Darbs iekļauj sevī testu plānošanu, testa scenāriju aprakstīšanu, pildīšanu un rezultātu dokumentēšanu. Iespēja uzzināt par to, kā norit komandas darbs pēc SCRUM metodoloģijas.

Minimālais vecums: 14

Adrese: Gustava Zemgala gatve 76

Fizioterapeits

Sociālās integrācijas valsts aģentūra "Ēnu dienu" ietvaros piedāvā iepzaīties ar fizioterapeita darba ikdienu. 

Minimālais vecums: 12

Adrese: Dubultu prospekts 71

Labklājības pārvaldes Dienas centra vadītājs

Preiļu novada Labklājības pārvaldesDienas centrs

Dienas centra mērķis ir nodrošināt dienas laikā sociālās rehabilitācijas pakalpojumus, sociālo prasmju attīstību, izglītošanu un brīvā laika pavadīšanas iespējas mērķauditorijām, kuras apmeklē Dienas centru.

Dienas centru var apmeklēt sekojošas mērķauditorijas:

Pirmspensijas vecuma personas; Pensijas vecuma personas Māmiņas ar bērniem Personas ar funkcionāliem traucējumiem; No psihoaktīvām vielām atkarīgās personas; Trūcīgās un maznodrošinātās personas; Un citas sociāli mazaizsargātās mērķgrupas.

Dienas centrā ir iespēja uzturēties jauniešiem ar īpašām vajadzībām no plkst. 8:00 līdz 17:00.

Jaunieši ar īpašām vajadzībām audzē stādus, gatavo dažādus ēdienus, kā arī pilnveidojas radoši.

Dienas centrs apmeklētājus pieņem katru dienu no plkst. 14:00 līdz 17:00, šajā laikā kāda no mērķauditorijām darbojas radoši.

Minimālais vecums: 13

Daugavpils 7: NMP dienesta brigāžu darbs

 

Ēnotājiem būs iespēja iepazīties ar NMP dienesta darba specifiku, darba iespējām NMP dienestā. Lai gan uz izsaukumiem līdzi nevarēs doties, bet ēnotājiem būs iespēja iekāpt operatīvajā medicīniskajā transportlīdzeklī, uzdot jautājumus NMP dienesta mediķiem par darba ikdienu un noskaidrot, kādu aprīkojumu izmanto mediķi, lai glābtu cilvēku dzīvības. Katram interesentam būs iespēja darboties ar manekenu, mācoties veikt atdzīvināšanas pasākumus cilvēka dzīvībai kritiskās situācijās.

 

Ēnošanas vieta - NMP dienesta Latgales reģionālais centrs Daugavpilī, Siguldas ielā 16a. (Tiks veidota viena grupa līdz 20 cilvēkiem)

Minimālais vecums: 13

Adrese: Daugavpils, Siguldas ielā 16a

Gaismu iekārtu operators/ gaismu režisors

Piedāvājam iepazīt gaismu režisora darbu, pienākumus. Iepazīstināt ar tehnikas vienībām , kā arī iespēja piedalīties un vērot gaismu režisora darbu kādā pasākumā.

Minimālais vecums: 16

Web dizaineris, digitālais radošais speciālists

Strādāsim pie web dizaina un digitālajām kampaņām. Neliels ieskats reklāmas pasaulē, iespējams darbs ar esošu klientu.

Minimālais vecums: 16

Adrese: Krišjāņa Barona iela 36

Molekulārais biologs

Veic slimību diagnosticēšanu un citus laboratoriskos testus augiem un augu paraugiem. Pārzina augu karantīnas organismu diagnostiku, izmantojot atbilstošas metodes.

Darba vieta: Nacionālā fitosanitārā laboratorija

Minimālais vecums: nav

Adrese: Lielvārdes iela 36, Rīga

Kartogrāfs

Kartogrāfs sastāda augsnes paraugu ņemšanas plāna projektus, ņem augsnes paraugus agroķīmiskās izpētes vajadzībām un, saņemot laboratorijas analīžu rezultātus, zīmē augšņu agroķīmiskās izpētes kartes. Darbs ar dažādām ģeogrāfiskās informācijas sitēmas datu bāzēm.

Minimālais vecums: nav

Adrese: Lielvārdes iela 36, Rīga

Ķīmiķis analītiķis

Ķīmiķis Agroķīmijas laboratorijā veic augsnes paraugu sagatavošanu analīzēm, paraugu testēšanu ar dažādām ķīmiskām vielām, izmantojot laboratorijas iekārtas, kā arī veic iegūto rezultātu apstrādi.

Minimālais vecums: nav

Adrese: Lielvārdes iela 36, Rīga

IEPAKOJUMA RAŽOŠANAS OPERATORS

Sagatavot izejvielas, veikt drukas iekārtas tehnisko parametru iestatīšanu atbilstoši katra pasūtījuma iekārtas tehniskajām prasībām. Veikt apdrukas pasūtījumu izpildi pēc konkrētās tehnoloģiskās kartes saskaņā ar pasūtītāja izvirzītiem parametriem. Nogādāt izejmateriāla ruļļus pie drukas iekārtām, ievietot, noņemt un uzskaitīt sagriezto produkciju, nogādāt atbilstošā zonā. Sekot līdzi un nest atbildību par produkcijas kvalitāti, novērst brāķa rašanos.

Minimālais vecums: nav

Adrese: Ventspils Augsto tehnoloģiju parks 5, Ventspils

KVALITĀTES VADĪTĀJS

Vadīt kvalitātes dienesta darbību, kontrolēt ienākošo izejvielu, palīgmateriālu, pusfabrikātu un gatavās produkcijas kvalitātes kontroli un to atbilstību normatīvajiem dokumentiem un tehnoloģiskajiem noteikumiem. Analizēt radušos defektus un to izcelsmi, kā arī tehnoloģiskās nepilnības. Organizēt gatavās produkcijas atbilstību tehniskajiem noteikumiem un klientu specifikācijām.

Minimālais vecums: nav

Adrese: Ventspils Augsto tehnoloģiju parks 5, Ventspils

RAŽOŠANAS DIREKTORS

Nodrošināt nepārtrauktu un kvalitatīvas produkcijas ražošanu atbilstoši darba izpildes termiņiem.

Minimālais vecums: nav

Adrese: Ventspils Augsto tehnoloģiju parks 5, Ventspils

LAMINĒŠANAS OPERATORS

Vadīt un uzraudzīt laminēšanas iekārtu, veikt izejvielu izlietojuma kontroli. Nodrošināt nepārtrauktu un kvalitatīvas produkcijas ražošanu atbilstoši darba izpildes termiņiem.

Minimālais vecums: nav

Adrese: Ventspils Augsto tehnoloģiju parks 5, Ventspils

LAMINĒŠANAS TEHNOLOGS

Noregulēt laminēšanas iekārtu darba režīmā, izstrādāt laminēšanas procesa gaitu, veikt kontroli. Nodrošināt nepārtrauktu un kvalitatīvas produkcijas ražošanu atbilstoši darba izpildes termiņiem.

Minimālais vecums: nav

Adrese: Ventspils Augsto tehnoloģiju parks 5, Ventspils

Farmaceits/Farmaceita asistents ( Viļāni)

Farmaceiti aptiekās sniedz ieteikumus pircējiem, atbild uz jautājumiem par parakstītajām zālēm, piemēram, par iespējamām kontrindikācijām un blakusparādībām. Viņi informē pircējus par brīvi pieejamajām zālēm un sniedz savus ieteikumus, pirms tam izjautājot par slimības simptomiem un jau lietotajām zālēm. Viņi arī konsultē par mājas apstākļos izmantojamiem ārstniecības instrumentiem un veselības aprūpes materiāliem. Daži farmaceiti piedāvā specializētus pakalpojumus, piemēram, nosaka cukura līmeni asinīs cukura diabēta slimniekiem, izmēra asinsspiedienu un, ja nepieciešams, sniedz padomus paaugstināta vai pazemināta asinsspiediena gadījumā, konsultē bronhiālās astmas un smēķēšanas atmešanas jautājumos.

Minimālais vecums: 14

Adrese: Raiņa iela 23 k-1, Viļāni

VID Ventspils kinologs

Lai arī izgudroti moderni detektori un sensori, ar kuru palīdzību var noteikt dažādu priekšmetu atrašanos transportlīdzekļos un ceļotāju bagāžā, tie ne vienmēr ir efektīvākie rīki muitas kontroles veikšanai. Tāpēc Valsts ieņēmumu dienesta (VID) muitas darbiniekiem palīgā nāk suņi, kas tiek apmācīti tabakas izstrādājumu, naudas un narkotisko vielu meklēšanā.

Minimālais vecums: 15

Adrese: Ventspils MKP, Sarkanmuižas dambis 25a, LV-3601

Digitālo produktu dizainers

 

 

 

Aicinām ieskatīties DDB HUB Digitālo produktu dizainera ikdienā.

DDB HUB misija ir, izmantojot DDB radošo un stratēģisko potenciālu, radīt un iedzīvināt svaigas digitālās idejas – palīdzēt mūsu klientiem iekļauties informācijas lielceļa plūsmā, kas ik mirkli kļūst arvien straujāka.  

www.ddb.lv/lv/ddb-hub/

Minimālais vecums: nav

Adrese: Brīvības 40, Rīga, LV 1050, Latvia

Apmācību instruktors

Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Kājnieku skola (KS) ir NBS militārās izglītības iestāde profesionālās militārās pamata un dažādu militāro kvalifikācijas kursu programmu īstenošanai.

Minimālais vecums: 16

Adrese: Lāčplēša iela 1

Telekomunikāciju speciālists

Īsts piedzīvojums kopā ar Bites tehnisko nodaļu. Ja arī Tu ikdienā mēdz aizdomāties par to, kā cilvēkiem tiek sniegta iespēja sazināties izmantojot internetu un mobilos sakarus, tad Bites tehniskās nodaļas darbinieku ēnošana Tev būs kā aizraujošs piedzīvojums. Var pačukstēt, ka darba diena ir plānota ļoti aktīva, tehniska un pozitīva! 

Minimālais vecums: 16

Adrese: Uriekstes 2a

KOMERCDIREKTORS

Komercdirektors ir ārkārtīgi svarīga persona uzņēmumā, kura pieņem visus svarīgākos lēmumus un virza uzņēmumu uz arvien lielāku kalnu gāšanu. Pie mums Bitē, ēnojot Komercdirektoru Kasparu Bulu, Tev būs iespēja ielūkoties šī amata svarīgumā, piedzīvot Bites fantastisko darba atmosfēru un kā īstai Komercdirektora ēnai, iejusties pašam šajā lomā! 

Minimālais vecums: 16

Adrese: Uriekstes 2a

Valsts sekretārs

Valsts sekretārs organizē nozares politikas un stratēģijas izstrādi un nozares politikas īstenošanu, kā arī vada iestādes administratīvo darbu un nodrošina ministrijas funkciju izpildi.

Minimālais vecums: 14

Elektroinženieris

AS “Sadales tīkls” Tīkla pārvaldības funkcijas Dienvidu tehniskās daļas elektroinženieris veic tehnisko uzraudzību un būvuzraudzību elektrotīklu pārbūves darbiem, kontrolējot būvdarbu kvalitāti, kā arī veic objektu pieņemšanu ekspluatācijā.

Minimālais vecums: 13

Adrese: Jelgava, Elektrības iela 10

Zvērināts tiesu izpildītājs

 

Pieteikties ēnot pie zvērinātiem tiesu izpildītājiem aicināti skolēni, kuriem interesē tieslietas un nolēmumu izpildes process. Zvērināti tiesu izpildītāji ar savu darbu nodrošina tiesu un citu institūciju nolēmumu izpildi, kam ir ļoti būtiska loma personas tiesību uz taisnīgu tiesu nodrošināšanā. Respektīvi – ja tiesas sprieduma izpildi nebūtu iespējams nodrošināt ar zvērināta tiesu izpildītāja darbu, tiesas nospriestais paliktu tikai “uz papīra” un tiesas spriešanai nebūtu jēgas. Zvērināti tiesu izpildītāji veic arī citas likumā noteiktās darbības, piemēram, piegādā dokumentus, fiksē faktus.

 

Minimālais vecums: 12

Adrese: Kārļa Ulmaņa gatve 2, Rīga, (1.kab.), LV-1004

Ģimenes ārsts

Sniedz ģimenes ārsta konsultācijas, veic diagnostiku un ārstēšanu bērniem un pieaugušajiem akūtu un hronisku slimību gadījumos, sniedz konsultācijas par veselīgu dzīvesveidu un uzturu, iesaka labākos veselības profilakses veidus.

Minimālais vecums: 16

Adrese: Duntes iela 15a