Vakances

Profesija
Uzņēmums
Pieteikumi

Valkas novada tūrisma un informācijas biroja tūrisma speciālists

Valkas novada TIB ikvienam interesentam sniedz informāciju par Valkas novada un Valgas apriņķa tūrisma iespējām - apskates vietām, atpūtas un izklaides, nakšņošanas, ēdināšanas iespējām, pasākumiem, interneta pieejas vietām, maršrutiem, piedāvā dažādas tūrisma kartes, ceļvežus. Informācija TIB pieejama arī par citām vietām Latvijā un iespēju robežās ārpus tās. Valkas novada TIB veiksmīgi sadarbojas ar tūrisma firmu Impro Ceļojumi, kas ir viens no lielākajiem ceļojumu operatoriem Latvijā, un kuri ir pazīstami ar plašu ekskursiju/ceļojumu klāstu - sākot no vienas dienas ekskursijām pa Latviju līdz pat vairāku nedēļu ilgiem ceļojumiem uz tālām un eksotiskām zemēm. Pie mums ir iespēja pietiekties uz visiem, Impro Ceļojumu veidotajiem, ceļojumiem un ekskursijām. Tāpat Valkas novada TIB sadarbojas ar Raunas tūrisma aģentūru „Balt-Go”, tūrisma aģentūru "Skaistie skati" un tūrisma aģentūru "Jauni Rakursi". Tūrisma informācijas birojā iespējams iegādāties arī dažāda veida suvenīrus ar Valkas pilsētas un novada simboliku - krūzītes, pildspalvas, krāsu zīmuļus koka penālī, ziepes, magnētiņus, magnētblociņus, piezīmju blociņus, atslēgu piekariņus, dažādas silikona aproces un citas jaukas lietas, ar kurām varat iepriecināt gan sevi, gan līdzcilvēkus. Papildus šim visam, TIB sniedz arī kopēšanas un informācijas izdrukas pakalpojumus.

Minimālais vecums: 14

Adrese: Rīgas iela 22,Valka, Valkas novads, LV-4701

Blogger

Arvien straujāk aug pieprasījums pēc kvalitatīva satura blogiem, kam ir sava konkrēta niša. Sociālo mediju speciālists ir tas cilvēks, kas aktīvi darbojas lielākajos sociālajos tīklos un lieliski orientējas šajā 'pasaulē'.

Ja TU vēlies labāk orientēties sociālajos tīklos un izmantot tos kā turpmākos biznesa attīstības rīkus, tad droši pievienojies man un uzzināsi, kā pareizi tos izmantot.

Max sekotāju skaits: bez ierobežojuma.

Minimālais vecums: 11

Adrese: Gustava Zemgaļa gatve 78

Biedrības "Jaunatne smaidam" Vecumnieku novada jaunatnes darbinieks

 Jaunatnes darbinieks veic darbu ar jaunatni, iesaistot jauniešus darba ar jaunatni īstenošanā un izvērtēšanā; nodrošina aktivitātes un lietderīgā brīvā laika pavadīšanas iespējas jauniešiem vietējā līmenī; līdzdarbojas starptautisko pasākumu un projektu īstenošanā; konsultē jauniešus par viņiem aktuālajām tēmām; nodrošina informācijas pieejamību un apriti par jaunatnes politikas jautājumiem

Minimālais vecums: 13

Adrese: Ganību gatve 3, Bārbele, Bārbeles pagasts, Vecumnieku novads

Ķirurģijas katedras lektors/ ķirurgs Andrejs Brikuns

Aicinām piedalīties ķirurga un RSU Ķirurģijas katedras docētāja ikdienā Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas 5.ķirurģijas nodaļā!

Ierašanās plkst.12:00. 

Līdzi obligāti jābūt maiņas apaviem.

Minimālais vecums: 16

Adrese: Paula Stradiņa KUS, Pilsoņu iela 13, 5.ķirurģiskā nodaļa, 24.korpuss, 2.stāvs

Domes priekšsēdētāja vietnieks

Iespēja ēnot Burtnieku novada pašvaldības priekšsēdētāja vietnieku Edvīnu Straumi. Dienas laikā bērni un jaunieši varēs uzzināt to, kā norit darbs pašvaldībā un kā notiek gatavošanās pašvaldības domes sēdēm. 14. februārī pašvaldībā deputāti piedalīsies domes komiteju sēdēs, tāpēc būs iespēja satikt arī citus deputātus un uzzināt kā pašvaldībā notiek lēmumu sagatavošana un pieņemšana.

Minimālais vecums: nav

Adrese: Vanagu iela 4, Valmiermuiža, Valmieras pagasts, Burtnieku novads

Apes posteņa komandieris

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir posteņa komandiera pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Apes posteņa komandieri.

Minimālais vecums: nav

Adrese: Apes nov., Apes pilsēta, Dzirnavu iela 2a, LV-4337

Ķirurģijas katedras lektors Jānis Vilmanis

Aicinu piedalīties ķirurga/ pasniedzēja darba dienā RSU Ķirurģijas katedrā, Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas 44.ķirurģiskajā nodaļā un, iespējams, operāciju zālē.

Jāierodas plkst.08:15 Paula Stradiņa KUS 44.nodaļā, kas atrodas 23.korpusa 2.stāvā.

Līdzi jābūt maiņas apaviem!

 

Minimālais vecums: nav

Adrese: Pilsoņu 13, 23.korpuss, 2.stāvs

Apes ugunsdzēsējs glābējs (vada komandiera vietnieks)

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir vada komandiera vietnieka pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Apes posteņa vada komandieri /komandiera vietnieku.

Minimālais vecums: nav

Adrese: Apes nov., Apes pilsēta, Dzirnavu iela 2a, LV-4337

Apes ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Apes ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: nav

Adrese: Apes nov., Apes pilsēta, Dzirnavu iela 2a, LV-4337

Apes ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs)

 

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju (autovadītāju), kādi ir viņa pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Apes ugunsdzēsēju glābēju (autovadītāju).

Minimālais vecums: nav

Adrese: Apes nov., Apes pilsēta, Dzirnavu iela 2a, LV-4337

Ērgļu ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs)

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju (autovadītāju), kādi ir viņa pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Ērgļu ugunsdzēsēju glābēju (autovadītāju).

Minimālais vecums: nav

Adrese: Rīgas iela 20, Ērgļi

Cesvaines posteņa komandieris

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir posteņa komandiera pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Cesvaines posteņa komandieri.

Minimālais vecums: nav

Adrese: Cesvaines novads, Cesvaines pagasts, Kraukļi, LV-4871

Cesvaines ugunsdzēsējs glābējs (vada komandiera vietnieks)

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir vada komandiera vietnieka pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Cesvaines posteņa vada komandiera vietnieku.

Minimālais vecums: nav

Adrese: Cesvaines novads, Cesvaines pagasts, Kraukļi, LV-4871

Cesvaines ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs)

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju (autovadītāju), kādi ir viņa pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Cesvaines ugunsdzēsēju glābēju (autovadītāju).

Minimālais vecums: nav

Adrese: Cesvaines novads, Cesvaines pagasts, Kraukļi, LV-4871

Madonas ugunsdzēsējs glābējs (vada komandieris)

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir vada komandiera pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Madonas daļas posteņa vada komandieri.

Minimālais vecums: nav

Adrese: Saules iela 8, Madona

Madonas ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs)

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju (autovadītāju), kādi ir viņa pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Madonas ugunsdzēsēju glābēju (autovadītāju).

Minimālais vecums: nav

Adrese: Saules iela 8, Madona

Varakļānu ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs)

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju (autovadītāju), kādi ir viņa pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Varakļānu ugunsdzēsēju glābēju (autovadītāju).

Minimālais vecums: nav

Adrese: 1.Maija laukums 2, Varakļāni

Varakļānu ugunsdzēsējs glābējs (vada komandiera vietnieks)

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir vada komandiera vietnieka pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Varakļānu posteņa vada komandiera vietnieku.

Minimālais vecums: nav

Adrese: 1.Maija laukums 2, Varakļāni

Madonas daļas komandieris

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir daļas komandiera pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Madonas daļas komandieri.

Minimālais vecums: nav

Adrese: Saules iela 8, Madona

Lubānas ugunsdzēsējs glābējs (vada komandiera vietnieks)

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir vada komandiera vietnieka pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Lubānas posteņa vada komandiera vietnieku.

Minimālais vecums: nav

Adrese: O.Kalpaka iela 8, Lubāna

Ostas kapteinis

Ostas kapteinis organizē un kontrolē kuģu satiksmi ostas akvatorijā, kuģu ceļos, piestātnēs un terminālos. Ostas kapteinis atbild par kuģošanas drošību Rīgas ostā un vada Rīgas brīvostas kapteiņdienestu. Rīgas brīvostas kapteiņdienesta sastāvā ietilpst:kuģu satiksmes vadības centra operatori, kuģa loči, ostas uzraugs, radaru speciālisti, administratīvais dienests, jūras avāriju seku likvidācija un bāku uzraudzība nodaļa. Kapteiņdienesta darbības mērķis ir nodrošināt un organizēt visiem satiksmes dalībniekiem ostas akvatorijā saprotamu, drošu un videi draudzīgu kuģošanu, kā arī kuģu atrašanos enkurvietās un pie piestātnēm ostas akvatorijā.

Minimālais vecums: 15

Adrese: Meldru iela 5a

Būvniecības vecākais speciālists

Ēku un būvju celtniecības, kapitālā remonta, renovācijas projektu realizācijas organizēšana un koordinēšana.Nodrošināt un veikt esošo ēku un būvju tehniskā stāvokļa apsekošanu, pēc pieprasījuma vai uzdevuma veikt to remonta darbu organizēšanu vai koordinēšanu.

 

Minimālais vecums: nav

Adrese: Bauskas iel 59

Lubānas ugunsdzēsējs glābēja (autovadītājs)

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju (autovadītāju), kādi ir viņa pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Lubānas ugunsdzēsēju glābēju (autovadītāju).

Minimālais vecums: nav

Adrese: O.Kalpaka iela 8, Lubāna

Valsts probācijas dienesta Alūksnes teritoriālās struktūrvienības probācijas darba speciālists

Valsts probācijas dienests ir tieslietu ministra pārraudzībā esoša tiešās pārvaldes iestāde, kas īsteno valsts politiku kriminālsoda - piespiedu darbs - un audzinoša rakstura piespiedu līdzekļa - sabiedriskais darbs - izpildē, kā arī probācijas klientu uzraudzībā un sociālās uzvedības korekcijā. Valsts probācijas dienesta funkcijas ir šādas: -) sniegt izvērtēšanas ziņojumu par probācijas klientu; -) nodrošināt probācijas programmu izstrādi un licencētu programmu īstenošanu; -) organizēt kriminālsoda - piespiedu darbs - izpildi; -) organizēt audzinoša rakstura piespiedu līdzekļa - sabiedriskais darbs - izpildi; -) pārbaudes laikā uzraudzīt personas, pret kurām izbeigts kriminālprocess, tās nosacīti atbrīvojot no kriminālatbildības; -) organizēt un vadīt izlīgumu kriminālprocesā; -) uzraudzīt personas, kuras nosacīti notiesātas vai nosacīti pirms termiņa atbrīvotas no brīvības atņemšanas iestādēm; -) nodrošināt papildsoda - probācijas uzraudzība - izpildi. Vakance no pl. 9.00-13.00. Kontaktinformācija - Ilzīte Duļbinska, tālrunis 64307206, 29469267.

Minimālais vecums: 14

Adrese: Lielā Ezera iela 6, Alūksne

Varakļānu posteņa komandieris

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir posteņa komandiera pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Varakļānu posteņa komandieri.

Minimālais vecums: nav

Adrese: 1.Maija laukums 2, Varakļāni

Jaunsardzes un informācijas centra Militārās informācijas departamenta direktors – galvenais redaktors

 

Jaunsardzes un informācijas centra Militārās informācijas departamenta direktors – galvenais redaktors vada, organizē un kontrolē  militārā žurnāla “Tēvijas sargs” izdošanu, audiovizuālo materiālu sagatavošanu un arhivēšanu, kā arī Aizsardzības ministrijas un tās padotības iestāžu vajadzībām iesniegto iespieddarbu projektu dizainu un maketēšanu.

 

Minimālais vecums: 15

Adrese: K. Valdemāra iela 10/12, Rīga

Lubānas posteņa komandieris

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir posteņa komandiera pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Lubānas posteņa komandieri.

Minimālais vecums: nav

Adrese: O.Kalpaka iela 8, Lubāna

Jaunsardzes un informācijas centra Jaunsardzes 4. novada nodaļas vadītājs

 

Jaunsardzes un informācijas centra Jaunsardzes 4. novada nodaļas vadītājs koordinē un organizē Jaunsardzes kustības attīstību novada nodaļas atbildības teritorijā (Rīgā un Rīgas apkārtnē), sadarbībā ar pašvaldībām, izglītības iestādēm un Nacionālo bruņoto spēku struktūrvienībām. Organizē un pārrauga jaunsargu mācību programmas īstenošanu novada nodaļā. Kontrolē jaunsargu instruktoru vadītās teorētiskās un praktiskās nodarbības.

 

Minimālais vecums: 15

Adrese: Adrese: K. Valdemāra iela 10/12, Rīga

Jaunpiebalgas posteņa komandieris

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir posteņa komandiera pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Jaunpiebalgas posteņa komandieri.

Minimālais vecums: nav

Adrese: Brāļu Kaudzīšu iela 9, Jaunpiebalga

Servisa kvalitātes vadītājs

Iespēja saprast, kādā veidā bankā tiek iegūta un mērīta klientu atgriezeniskā saite par sadarbības ar banku, kas ar to tiek darīts, kāda veida pētījumu tiek izmantoti u.c. Tāpat, kas ir bankas Servisa kvalitātes standarts un, kas jāievēro ikvienam darbiniekam apkalpojot gan iekšējos, gan ārējos bankas klientus. Jaunietim būs iespēja gan paviesoties bankas Klientu centrā, gan kādā no filiālēm u.c.

 

Minimālais vecums: nav

Adrese: Miestaru iela 1, Valdlauči, "SEB finanšu centrs"

Jaunsardzes un informācijas centra direktors

 

Jaunsardzes un informācijas centra direktors vada un organizē iestādes darbu, izstrādā tās attīstības stratēģiju. Vada un kontrolē budžeta līdzekļu sadali un izlietošanu iestādē. Organizē un nodrošina jauniešu apmācības procesu valsts aizsardzības jomā un Jaunsardzes kustībā. 

 

Minimālais vecums: 15

Adrese: K. Valdemāra iela 10/12, Rīga

Jaunpiebalgas ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs)

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju (autovadītāju), kādi ir viņa pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Jaunpiebalgas ugunsdzēsēju glābēju (autovadītāju).

Minimālais vecums: nav

Adrese: Brāļu Kaudzīšu iela 9, Jaunpiebalga

Biznesa attīstības direktors

Ikdienas pienākumos ietlpst biznesa stratēģijas izveide un realizēšana, pārdošanas komandas vadība, tirgus izpēte un analīze, darbs loģistikas sfērā ar partneriem, jūras līnijām, klientiem.

Minimālais vecums: 15

Adrese: Duntes iela 3, Rīga LV-1013

Cēsu ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs)

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju (autovadītāju), kādi ir viņa pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Cēsu ugunsdzēsēju glābēju (autovadītāju).

Minimālais vecums: nav

Adrese: A.Kronvalda iela 52, Cēsis

Cēsu ugunsdzēsējs glābējs (vada komandieris)

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir vada komandiera pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Cēsu daļas vada komandieri.

Minimālais vecums: nav

Adrese: A.Kronvalda iela 52, Cēsis

Limbažu ugunsdzēsējs glābējs (vada komandieris)

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir vada komandiera, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Limbažu daļas vada komandieri.

Minimālais vecums: nav

Adrese: Noliktavu iela 1, Limbaži

Mārketinga vadītāja

Ikdienas pienākumos ietilpst uzņēmuma mārketinga un komunikācijas stratēģijas izveide un plānošana, pasākumu organizēšana, komunikācija ar medjiem, uzņēmuma profila izveide un zīmola attīstība, atpazīstamības veicināšana vietējā un starptautiskā mērogā

Minimālais vecums: 14

Adrese: Duntes iela 3, Rīga, LV - 1013

Valdes loceklis

Ikdienas pienākumos ietilpst uzņēmuma vadīšana, tikšanās ar klientiem un pakalpojumu sniedzējiem, uzņēmuma stratēģijas veidošana un realizēšana, komandas un personāla vadība.

Valdes locekļa ikdiena ir kā piedzīvojums - bez rutīnas, ik dienu kas jauns un nepieciešams risināt jaunas lietas!

Minimālais vecums: nav

Adrese: Duntes iela 3, Rīga, LV - 1013

Alojas posteņa komandieris

 

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir posteņa komandiera pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Alojas posteņa komandieri.

Minimālais vecums: nav

Adrese: Jūras iela 34, Aloja

Darījumu nodrošināšanas speciālists

Ieskats kredīta dzīves aizkulisēs jeb kas notiek pēc tam, kad līgums parakstīts. Iespēja pavērot, kā notiek kredītprocesu testēšana ārējo atskaišu izstrādei kā arī palīdzēt sagatavot kādu testa piemēru.

 

Minimālais vecums: nav

Adrese: Miestaru iela 1, Valdlauči, "SEB finanšu centrs"

Mazsalacas ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs)

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju (autovadītāju), kādi ir viņa pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Mazsalacas ugunsdzēsēju glābēju (autovadītāju).

Minimālais vecums: nav

Adrese: Rīgas iela 3, Mazsalaca

Dzīvības apdrošināšanas speciālists

Tikšanās ar klientiem klātienē. Ilgtermiņa uzkrājumu veidošana, detalizēta informācija par Latvijas pensiju sitēmu, apdrošināšanas pakalpojumu nozīme.

 

Minimālais vecums: nav

Adrese: Ieriķu iela 3, T/C Domina Shopping

Rūjienas ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs)

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju (autovadītāju), kādi ir viņa pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Rūjienas ugunsdzēsēju glābēju (autovadītāju).

Minimālais vecums: nav

Adrese: Valdemāra iela 9, Rūjiena

Mazsalacas ugunsdzēsējs glābējs (vada komandiera vietnieks)

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir vada komandiera vietnieka pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Mazsalacas posteņa vada komandiera vietnieku.

Minimālais vecums: nav

Adrese: Rīgas iela 3, Mazsalaca

Rūjienas ugunsdzēsējs glābējs (vada komandiera vietnieks)

 

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir vada komandiera vietnieka pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Rūjienas posteņa vada komandiera vietnieku.

Minimālais vecums: nav

Adrese: Valdemāra iela 9, Rūjiena

Rūjienas ugunsdzēsējs glābējs

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir ugunsdzēsēja glābēja pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Rūjienas ugunsdzēsēju glābēju.

Minimālais vecums: nav

Adrese: Valdemāra iela 9, Rūjiena

Iepirkumu, sadzīves un realizācijas grupas vadītāja

Grupas darba vadīšana un organizēšana. Nodrošināt savlaicīgu ražošanai nepieciešamo materiālu un pakalpojumu pasūtīšanu un piegādi. Veikt visu materiālu un palīgmateriālu krājumu pieņemšanu un ražošanas kustības uzskaiti - kontrolēt iepirkto materiālu un pakalpojumu cenas.

Minimālais vecums: nav

Adrese: Bauskas iela 59

Valmieras ugunsdzēsējs glābējs (vada komandiera vietnieks)

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir vada komandiera vietnieka pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Valmieras daļas vada komandiera vietnieku.

 

 

Minimālais vecums: nav

Adrese: Tērbatas iela 9, Valmiera

Ērgļu posteņa komandieris

Būs iespēja uzzināt, kā kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kādi ir posteņa komandiera pienākumi, kādu tehniku un aprīkojumu izmanto ugunsgrēku dzēšanai un glābšanas darbu veikšanai. Piesakoties norādi, ka vēlies ēnot tieši Ērgļu posteņa komandieri.

Minimālais vecums: nav

Adrese: Rīgas iela 20, Ērgļi

Nekustamo īpašumu finansēšanas pārvaldes vadītājs

Vislabākā servisa nodrošināšana visprasīgākajiem klientiem. Darbs saistīts ar Latvijas lielāko uzņēmumu apkalpošanu, kā arī starptautiskiem investīciju fondiem, jaunu klientu piesaiste, jaunu aizdevumu izsniegšana, esošā kredītportfeļa apkalpošana. Komandas vadīšana. Ēnotājs varēs piedalīties spriedzes pilnajā ikdienā un iepazīties ar darba pienākumiem, kā arī saprast vai finanšu nozare ir tā, kurā vēlas strādāt nākotnē un kādas prasmes un iemaņas ir nepieciešamas, lai to darītu.

 

Minimālais vecums: nav

Adrese: Meistaru iela 1, Valdlauči, "SEB finanšu centrs"