Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
Stockholm School of Economics in Riga
Strēlnieku iela 4a, Rīga
PAR UZŅĒMUMU
Viena no vadošajām Eiropas biznesa augstskolām ir tepat Rīgā! Stockholm School of Economics in Riga (SSE Riga) ir viena no vadošajām augstskolām Baltijā, kas jau 20 gadus sniedz izcilu izglītību angļu valodā ekonomikas un uzņēmējdarbības jomā. SSE Riga piedāvā bakalaura programmu (Bs.c), profesionālā maģistra programmu (Executive MBA), kā arī vadītāju tālākizglītības kursus. SSE Riga ir izteikti starptautiska un dinamiska vide – augstskola ik gadu uzņem studentus no vairāk kā 10 valstīm.
NOZARE
Akadēmiskā augstākā izglītība
PAPILDUS

Uzņēmuma vakances

Neviena vakance netika atrasta!

Ekskursijas

Kas ir start-up jeb latviski jaunuzņēmums?

Start-up, jaunuzņēmums, iesācējuzņēmums. Kas tas īsti ir? * SSE Riga uzņēmējdarbības lektora īss ievads tēmā un lekcija * SSE Riga absolventa stāsts ar "reālās dzīves" piemēriem * SSE Riga studentu vadīta praktiska darbnīca

Adrese: Strēlnieku 4a, Rīga

Pieejamais laiks: Janvāris (datums tiks precizēts)

Dalībnieku skaits: Min 15 Max 60

Ekskursija pieejama: 10.-12. klases skolēniem

Ekskursijas valoda: en

Sagaidāmais rezultāts: SSE Riga lektori, absolventi un studenti palīdzēs izprast start-up uzņēmumu būtību. Kā tas atšķiras no "klasiska" uzņēmuma un tradicionālā biznesa.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Sekojot līdzi Covid-19 ierobežojumiem, programma tiks īstenota klātienē augstskolas telpās vai tiešsaistē. Ja programma tiks īstenota klātienē, dalība ir iespējama tikai ar sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu (pabeigts pilns vakcinācijas kurss vai pārslimošanas apliecinājums).