Ēnu diena

Vērtējums:

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
LU Rīgas Medicīnas koledža
Hipokrāta iela 1, Rīga, LV-1079
PAR UZŅĒMUMU
Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža (LU RMK) ir valsts akreditēta profesionālās augstākās izglītības iestāde. Koledžā pēc vidējās izglītības iegūšanas iespējams iegūt pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību. Pašreiz LU Rīgas Medicīnas koledža īsteno pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas “Māszinības”, “Ārstniecība” un “Masāža un hidroterapija”. Koledža tika dibināta 1980. gadā kā Rīgas 5. medicīnas skola.
NOZARE
Augstākā izglītība, kas nav akadēmiskā
PAPILDUS

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums
Reitings
LU Rīgas Medicīnas koledža

Neatliekamās medicīnas ārste, direktora vietniece un studiju kursa pasniedzēja

Veselības aprūpe. Ja esi vismaz 16 gadus vecs jaunietis/jauniete, kas vēlas izprast "Ko nozīmē neatliekamā medicīniskā palīdzība un kur to apgūst?",  tad TU tiec gaidīts Studiju programmā ĀRSTNIECĪBA.

Ēnu dienā Tev būs iespēja:1) iepazīt Neatliekamās medicīnas ārsta profesiju, 2) ielūkoties studiju procesa organizācijā un īstenošanā, ēnojot direktora vietnieci izglītības darbā, sertificētu neatliekamās medicīnas ārsti un studiju kursa pasniedzēju; 3) iejusties studenta lomā - tikties ar programmas studentiem lekcijās, praktikajās nodarbībās un ārpus lekcijām.

LU Rīgas Medicīnas koledža

Masieris

Masieris ir ārstniecības persona, kura praktizē ārstniecībā un, lietojot dažādus masāžas veidus, veicina pacienta vai klienta veselības un funkcionālā stāvokļa, kā arī ar veselību saistītās dzīves kvalitātes un labsajūtas uzlabošanos.

Ēnu dienā varēsi iepazīt masiera profesiju. Tā pat arī varēsi ielūkoties studiju procesā LU Rīgas Medicīnas koledžā un piedalīties ergonomijas un patoloģiskās fizioloģijas lekcijās pie dr.Sandra Seimanes. Pēc tam varēsi gūt priekšstatu par masiera profesiju piedaloties praktiskajā nodarbībā, apgūstot masāžas pamatus.

LU Rīgas Medicīnas koledža

Medicīnas māsa

Ja esi vismaz 16 gadus vecs jaunietis/jauniete, kas vēlas izprast "Kā kļūt par MĀSU (medicīnas māsu)?",  tad TU tiec gaidīts Studiju programmā MĀSZINĪBAS.

Ēnu dienā Tev būs iespēja:

1) iepazīt Māsas profesiju,

2) ielūkoties studiju procesa organizācijā un īstenošanā, ēnojot programmas vadītāju un mācībspēkus

3) "uzvilkt" māszinību studenta "kurpes" - tikšanās ar programmas studentiem lekcijās un ārpus lekcijām.