Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
Latvijas Pasts
Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes novads LV-1000
PAR UZŅĒMUMU
Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā aptuveni 4000 darbinieku.
NOZARE
Pasta darbība saskaņā ar universālā pakalpojuma pienākumu

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums

Pasta tīkla tirdzniecības daļas vadītājs

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus.

Pasta tīkla tirdzniecības daļa nodrošina mazumtirdzniecības preču tirdzniecību visās uzņēmuma pasta pakalpojumu sniegšanas vietās. Ikdienas darbi lielākoties ir saistīti ar tirgus izpētes analīzi, kontaktu uzturēšanu ar esošajiem un potenciālajiem sadarbības partneriem, tirdzniecības plānu izstrādi, organizēšanu un īstenošanu, preču cenu noteikšanu utt.

Minimālais vecums: 10

Vietu skaits: 3

Adrese: Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes novads

Latvijas Pasta valdes priekšsēdētājs

Valdes priekšsēdētājs ir uzņēmuma vadītājs, kas plāno, organizē un vada uzņēmuma darbu atbilstoši uzņēmuma stratēģijai, misijai un mērķiem. Ja vēlies noskaidrot kā tiek pieņemti lēmumi vienā no lielākajiem uzņēmumiem Latvijā un vienlaikus uzzināt dažādas interesantas nianses par pasta nozari, piesakies ēnot Latvijas Pasta valdes priekšsēdētājam. 

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 2

Latgales reģiona vadītāja vietnieks

Latvijas Pasta Latgales reģiona vadītāja vietnieka amata pienākumos ietilpst veikt reģiona pasta pakalpojumu sniegšanas vietu darba plānošanas, organizēšanas un uzdevumu izpildes analīzi, nodrošinot savlaicīgu datu plūsmu no minētajām pasta pakalpojumu saņemšanas vietām. Rīkojumu projektu, prezentāciju projektu sagatavošana. Tāpat jāsagatavo kvalitātes un cita veida atskaites un pārskatus un jāveic ekonomiskā datu analīze. Ja vēlies ieskatīties kā norit darbs vienā no Latvijas lielākajiem uzņēmumiem - piesakies! 

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 2

Adrese: Rēzekne, Atbrīvošanas aleja

Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītājs

Latvijas Pastā sabiedriskās attiecības nodrošina Ārēju komunikāciju vadības daļa, kas nodarbojas ar daudzām interesantām un atraktīvām darbībām – seko līdz informācijai par uzņēmumu publiskajā telpā un masu medijos, koordinē uzņēmuma pārstāvju intervijas radio un TV, gatavo preses relīzes (ziņas medijos), nodrošina komunikāciju ar sabiedrību, pārvalda uzņēmuma sociālos tīklus internetā, piedalās uzņēmuma informatīvo kampaņu un pasākumu organizēšanā, nodrošina to atspoguļošanu masu medijos. Ja vēlies redzēt, kā sabiedriskās attiecības tiek nodrošinātas vienā no lielākajiem uzņēmumiem Latvijā, piesakies ēnot šai vakancei. 

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 2

Latgales reģiona vadītājs

Veikt Latgales reģiona pasta nodaļu un piegādes tīkla darba plānošanu, organizēšanu, uzdevumu izpildes kontroli un analīzi. Izstrādāt reģiona attīstības stratēģisko un ikgadējo budžeta plānu, nodrošināt tā realizāciju un izpildi. Nodrošināt esošo pasta pakalpojumu sniegšanas vietu klientu apkalpošanas līmeņa kvalitātes noturēšanu un uzlabošanu, pārdošanas vispārējo principu ievērošanu. Vadīt, informēt un motivēt sev pakļauto personālu, lai sasniegtu uzņēmuma izvirzītos mērķus.

Minimālais vecums: 10

Vietu skaits: 3

Adrese: Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 81/5

Ekskursijas