Ēnu diena
UZŅĒMUMA DATI
PricewaterhouseCoopers SIA
Kr. Valdemāra iela 21-21, Rīga
PAR UZŅĒMUMU
PwC nolūks ir veicināt uzticēšanos un risināt sabiedrībai būtiskus jautājumus. Mūsu uzņēmumu tīklā 158 valstīs strādā vairāk nekā 250 000 speciālistu, kuru uzdevums ir sniegt kvalitatīvus revīzijas, biznesa, tehnoloģiju, nodokļu un juridiskos pakalpojumus.
NOZARE
Uzskaites, grāmatvedības, audita un revīzijas pakalpojumi; konsultēšana nodokļu jautājumos
PAPILDUS

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums
PricewaterhouseCoopers SIA

Nodokļu konsultāciju nodaļas vadītājs

Lieliska iespēja ielūkoties Nodokļu konsultantu darba ikdienā pa ''atslēgas caurumu''! Nāc un uzzini, kāpēc PwC ir viena no visaugstāk novērtētajām darba vietām jauniešu vidū!

 

PricewaterhouseCoopers SIA

Projektu asistents Konsultāciju nodaļā

Arvien daudzveidīgākā pasaulē mēs palīdzam sarežģītām sistēmām funkcionēt, pielāgoties un attīstīties, lai tās spētu sniegt labumu sabiedrībai – vai tie būtu kapitāla tirgi, nodokļu sistēmas vai ekonomikas sistēmas, kurās notiek uzņēmējdarbība un dzīvo sabiedrība. Mēs palīdzam saviem klientiem pieņemt informētus lēmumus un efektīvi darboties to ietvaros.

Nāc un iepazīsties ar projektu asistenta ikdienu PwC Konsultāciju nodaļā!

PricewaterhouseCoopers SIA

Mārketinga asistents

Mūsu uzņēmumu tīklā 158 valstīs strādā vairāk nekā 250 000 speciālistu, kuru uzdevums ir sniegt kvalitatīvus revīzijas, biznesa, tehnoloģiju, nodokļu un juridiskos pakalpojumus.

Lieliska iespēja ielūkoties Mārketinga asistenta darba ikdienā pa ''atslēgas caurumu''! Nāc un uzzini, kāpēc PwC ir viena no visaugstāk novērtētajām darba vietām jauniešu vidū!

PricewaterhouseCoopers SIA

Biznesa konsultāciju vadītājs

Izaugsmi un pārmaiņas neviens uzņēmums nevar atļauties ignorēt. Ilgtspējīga stratēģija, kas palīdz uzņēmumam ieviest inovācijas un nodrošināt izaugsmi, vienlaikus samazinot izmaksas un izmantojot talantīgus darbiniekus, ir tikpat būtiskas kā elastība un radošums, lai reaģētu uz strauji mainīgajiem tirgus apstākļiem.

Iedziļinoties katrā nozarē un uzņēmumā, mūsu Biznesa konsultanti izmanto vietējās un globālās zināšanas, lai piemeklētu pareizo pieeju. Nāc un iepazīsties ar viņu darba ikdienu klātienē!

PricewaterhouseCoopers SIA

Grāmatvedības ārpakalpojumu nodaļas vadītājs

Nodokļu konsultantācijas - tas ir daudz aizraujošāk, nekā vari iedomāties! Ikdienas darbs sniedz iespēju komunicēt ar dažādu nozaru uzņēmumu pārstāvjiem, strādāt komandā ar zinošiem profesionāļiem, pārzināt nodokļu sistēmu Latvijā un ārpus tās, piemērot dažādus risinājumus klientu situācijām - tā ir tikai daļa no šīs profesijas. Lai uzzinātu vairāk, piesakies!

PricewaterhouseCoopers SIA

Darījumu un finanšu konsultāciju nodaļas vadītājs

Uzņēmumu apvienošana, pārdošana un iegāde, finanšu plānošana, investīciju piesaiste un analīze, tirgus pētījumi, finanšu aprēķini un citi dažādi izaicinājumi - izklausās sarežģīti? Vai tas būtu tev pa spēkam? Tev ir lieliska iespēja pārliecināties un uzzināt vairāk no cilvēka, kuram viss iepriekš minētais ir ikdiena! 

PricewaterhouseCoopers SIA

Vadošais vecākais jurists

Vai Tu gribētu kādreiz vadīt savu uzņēmumu? Vai zini, kas jādara, lai nodibinātu savu uzņēmumu? Ja Tevi interesē atbildes uz šiem jautājumiem, piesakies un izmanto iespēju pavērot, kā ikdienā strādā juristi. Tas ir gandrīz tikpat aizraujoši, kā tiek rādīts amerikāņu filmās - gan klientu pārstāvēšana tiesās, gan dažādu līgumu sastādīšana, gan cita veida juridiska palīdzība klientiem. Lai uzzinātu vairāk, nāc ''ēnot''!