Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
TILDE SIA
Vienības gatve 75A
PAR UZŅĒMUMU
Tildi veido pamatīgas saknes un stabilas vērtības, bet divtik spēcīga ir mūsu tieksme un spēja radīt kaut ko jaunu un inovatīvu. Jau vairāk nekā 30 gadus esam viens no Eiropas līderiem valodu un mākslīgā intelekta tehnoloģiju attīstībā.   Mēs esam lepni par mašīntulkošanas, runas atpazīšanas un sintēzes, virtuālo asistentu un citu mūsu pašu radīto mākslīgā intelekta tehnoloģiju spēju ietekmēt gan pavisam vienkāršas lietas cilvēku ikdienā, gan dot lielu artavu Eiropas daudzvalodības izaicinājumu risināšanā. Tomēr vēl lielāku lepnumu rada komanda, kas aiz tā visa stāv – izcili prāti, kaislība pret valodu un tehnoloģijām un cilvēcīgs siltums pāri visam. Kļūsti viens no mūsējiem!  Tilde ir viens no Eiropas vadošajiem valodas tehnoloģiju uzņēmumiem. Tilde aktīvi sadarbojas ar Eiropas un Latvijas pētniecības centriem, radot pasaules līmeņa inovācijas valodas tehnoloģijās. Lai nodrošinātu valodu dzīvotspēju digitālajā laikmetā, Tilde izstrādā mašīntulkošanas sistēmas, tiešsaistes terminoloģijas pakalpojumus, mobilās tulkošanas lietotnes un pareizrakstības rīkus. Vairāk uzzini mūsu mājas lapā: https://tilde.com/
NOZARE
Datorprogrammēšana

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums

Pārdošanas vadītājs

Cilvēks orķestris, kas atbild gan par Valodas Tehnoloģiju produktu pārdošanu vietējā un starptautiskajā tirgū, esošo klientu apkalpošanu, sadarbības partneru piesaisti - piemēram, Microsoft, gan ļoti liela daļa no Madaras darba ikdienas ir sadarbība ar visām iekšējām nodaļām dažādās darba grupās - gan produktu izstrādē, piedāvājumu sagatavošanā, mārketinga materiālu izveidē u.c. Tildes Pārdošanas komanda ir pārstāvēta visās Baltijas valstīs. Iespējams Madara ir arī viena no ātrākajām meitenēm Latvijā, nāc un uzzini kāpēc?

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 2

Adrese: Vienības gatve 75a

Front-end / Web izstrādātājs

Tildes Front-end izstrādātājs Bogdans nodarbojos ir mājas lapu izstrādi.  Izstrādātāja profesijai ir vairāki aspekti, lai taisītu pilnvērtīgus Web portālus. Bogdans vēlas iepazīstināt ēnotajus ir process, kā no dizainera skices veidojas mājaslapa, kuru var apmeklēt jebkurš cilvēks ar interneta savienojumu.

Tev tas liktos aizraujoši? Piesakies!

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 2

Adrese: Vienības gatve 75a

Mārketinga vadītājs

Mārketinga vadītājs IT uzņēmumā - ko tas nozīmē? Ko vispār praktiski nozīmē "strādāt mārketingā"? Kādas jomas un prasmes tajā ietilpst? Kāda izglītība, pieredze vai interese tam ir vajadzīga? Ko ikdienā nodarbojas mārketinga speciālisti dažādās sfērās - digitālais mārketings, satura mārketings, grafiskais dizains? Mērķauditorijas, zīmols, SEO, mārketinga datu analīze, reklāma, stratēģija, ziņojumi un kaudze ar citiem terminiem - to visu pavisam praktiskā "mērcē" pastāstīs un parādīs Tildes mārketinga komanda. 

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 3

Adrese: Vienības gatve 75a

Vadošais izstrādātājs

Kopā ar Tildes vienu no Vadošajiem izstrādātājiem varēsi uzzināt, ko nozīmē programmēt un dokumentēt programmatūras kodu un kāda ir izstrādātāja loma IT projektos.

Endijs tev pastāstīs un praktiski parādīs, kas jāpaveic, lai veiksmīgi relizētu IT projektu.

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 1

Adrese: Vienības gatve 75A

Produktu vadītājs

Kā produktu vadītājam - Tomam -  ikdiena ir par un ap jaunu produktu un aplikāciju veidošanu. Viņš vadu dažādus komandas cilvēkus, lai visi kopīgi izveidotu lietderīgas un ērtas aplikācijas, piemēram – aplikāciju, kas latviešu valodas runu pārvērš tekstā un tad to apkopo (pie šī rīka arī pastrādāsim paši). Toma ikdienas darbs ir dažādu rīku testēšana, diskutēšana un plānošana ar kolēģiem, konkurentu izpēte, produkta prezentēšana klientiem

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 2

Adrese: Vienības gatve 75a

Izstrādes projektu vadītājs

Ikdienas galvenie pienākumi ir nodrošināt to, ka projekti tiek realizēti un nodoti sākotnēji paredzētajā budžetā un termiņā, izpildot to definētos ietvarus. Svarīgas ir komunikācijas, analītikas, stratēģiskās domāšanas, un prioritizēšanas prasmes. Protams, svarīgi ir arī izprast programmatūras izstrādes procesus.

Piesakies un pavēro kā paiet ikdiena Kristapam un Reinim, tiekot galā ar šiem uzdevumiem!

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 3

Adrese: Vienības gatve 75A

Ekskursijas