Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
TestDevLab
Krišjāņa Valdemāra 8-9, Rīga, LV-1010
PAR UZŅĒMUMU
SIA "TestDevLab" nodarbojas ar programmatūras testēšanas pakalpojumu sniegšanu un produktu izstrādi. Uzņēmuma 500+ darbinieki strādā no birojiem Rīgā, Ventspilī, Liepājā, Jelgavā, Valmierā un Daugavpilī. Tāpat daļa uzņēmuma darbinieku strādā no dažādām valstīm visā pasaulē. Uzņēmuma speciālisti rūpējas par to, lai klientu - jaunuzņēmumu un pasaules lielāko IT uzņēmumu programmatūra darbotos korekti un bez kļūdām. Mūsu programmētos un testētos risinājumus izmanto 4.5 miljardi cilvēku visā pasaulē.
NOZARE
Datorprogrammēšana

Uzņēmuma vakances

Neviena vakance netika atrasta!

Ekskursijas

Kā Latvijas IT uzņēmums testē programmatūru pasaules tehnoloģiju milžiem

Pastāstīsim par to, cik plaša ir programmatūras testēšanas joma, parādīsim mūsu laboratorijas un robotus, kā arī ieskicēsim, kādu vēl citu IT profesiju pārstāvji strādā modernā IT uzņēmumā. Tāpat sniegsim ieskatu IT uzņēmuma ikdienas darbā un veidos, kā pielāgojamies attālinātam darbam.

Adrese: Tiešsaistē

Pieejamais laiks: Pēc vienošanās

Dalībnieku skaits: Min 10 Max 40

Ekskursija pieejama: 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Šajā prezentācijā iepazīstināsim ar Latvijas IT uzņēmumu TestDevLab, kura inženieri rūpējas par to, lai jaunuzņēmumu un pasaules lielāko tehnoloģiju gigantu programmatūrā tiktu izķertas visas "blusas".

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Tiešsaistes lekcijas formā skolēniem būs iespēja iepazīties ar moderna IT uzņēmuma ikdienas darbu. Prezentācijā skolēni varēs labāk saprast, kas ir nepieciešams, lai nākotnē varētu arī paši iesaistīties IT jomā kā veiksmīgi darbinieki.