Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
TestDevLab
Krišjāņa Valdemāra 8-9, Rīga, LV-1010
PAR UZŅĒMUMU
SIA "TestDevLab" nodarbojas ar programmatūras testēšanas pakalpojumu sniegšanu un produktu izstrādi. Uzņēmuma 180 darbinieki strādā no birojiem Rīgā, Ventspilī, Liepājā un Daugavpilī. Starp uzņēmuma klientiem ir tādas kompānijas kā Skype, Microsoft, Twilio, SEB, Latvenergo un Latvijas Banka. Mūsu programmētos un testētos produktus izmanto 1.5 miljards cilvēku visā pasaulē.
NOZARE
Datorprogrammēšana

Uzņēmuma vakances

Neviena vakance netika atrasta!

Ekskursijas

Kā Latvijas IT uzņēmums testē programmatūru pasaules tehnoloģiju milžiem

Pastāstīsim par to, cik plaša ir programmatūras testēšanas joma, parādīsim mūsu laboratorijas un robotus, kā arī ieskicēsim, kādu vēl citu IT profesiju pārstāvji strādā modernā IT uzņēmumā. Tāpat sniegsim ieskatu IT uzņēmuma ikdienas darbā un veidos, kā pielāgojamies attālinātam darbam.

Adrese: Tiešsaistē

Pieejamais laiks: Pēc vienošanās

Dalībnieku skaits: Min 10 Max 40

Ekskursija pieejama: 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Šajā prezentācijā iepazīstināsim ar Latvijas IT uzņēmumu TestDevLab, kura inženieri rūpējas par to, lai jaunuzņēmumu un pasaules lielāko tehnoloģiju gigantu programmatūrā tiktu izķertas visas "blusas".

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Tiešsaistes lekcijas formā skolēniem būs iespēja iepazīties ar moderna IT uzņēmuma ikdienas darbu. Prezentācijā skolēni varēs labāk saprast, kas ir nepieciešams, lai nākotnē varētu arī paši iesaistīties IT jomā kā veiksmīgi darbinieki.