Ēnu diena

Vērtējums:

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža
Jāņa Asara iela 5, Rīga, LV-1009
PAR UZŅĒMUMU
Rīgas Stradiņa Universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledžā iespējams iegūt pirmā līmeņa augstāko izglītību studiju programmās "Māszinības" , "Ārstniecība", "Ārstnieciskā masāža" un "Farmācija". Kā arī vari iegūt profesionālo vidējo izglītību programmās "Zobārstniecība" un "Bērnu aprūpe".
NOZARE
Augstākā izglītība, kas nav akadēmiskā

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums
Reitings
RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža

Studiju nodaļas vadītāja

Iespēja ielūkoties augstākās izglītības iestādes studiju nodaļas vadītājas ikdienā, plānojot studiju procesa veiksmīgu norisi. Piedalīties komunikācijā ar studentiem un docētājiem, dažādu ar studiju procesu saistītu dokumentu sagatavošanā. 

RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža

Docētājs/Praktiskās izglītības metodiķis

Ēno Koledžas docētāju un praktiskās izglītības metodiķi! Docētājs pasniedz Koledžas studentiem gan praktiskās, gan teorētiskās nodarbības. Pateicoties docētājam, studenti iegūst tik ļoti nepieciešamas zināšanas, lai, pēc kvalifikācijas iegūšanas, strādātu veselības aprūpē! Būs iespēja piedalīties klīnisko procedūru praktiskajās nodarbībās māsām. 

RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža

Sabiedrisko attiecību speciālists

Iespēja ielūkoties izglītības iestādes sabiedrisko attiecību speciālista darba ikdienā. Piedalīties uzņēmuma tēla veidošanā, tā popularizēšanā, mājas lapas un sociālo tīklu uzturēšanā. Piedalīties iekšējo un ārējo pasākumu organizēšanā un plānošānā.

RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža

Koledžas direktore

Vēlies nākotnē vadīt izglītības iestādi? Šī ir ļoti laba iespēja ielūkoties augstākās izglītības iestādes vadītāja ikdienas darbos!

RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža

Personāla vadītāja

Darba līgumi, rīkojumi, iesniegumi, apmācību plānošana - tā ir daļa no personāla vadītāja ikdienas. Piesakies kā ēna un ieskaties, kāda varētu būt ikdiena Tavā nākotnes profesijā!