Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
Smiltenes piens
Mūrnieku iela 2, Smiltene, Smiltenes novads un Cēsu iela 8, Blome, Smiltenes novads
PAR UZŅĒMUMU
A/s "Smiltenes piens" ir latvisks uzņēmums, kurš atrodas Smiltenē. Uzņēmums ir piektais lielākais piena pārstrādātājs un trešais lielākais puscieto sieru ražotājs Latvijā. Smiltenes piens ir izstrādājis inovatīvus un jaunus produktus. Uzņēmumā neizmanto konservantus, mākslīgas piedevas un piena pulveri.  Visa piena pārstrādes cikla kontrole: sagāde, pārstrāde, ražošana un realizācija.  Ieviesta un veiksmīgi darbojas HACCP – pārtikas nekaitīguma nodrošināšanas sistēma.  Darbojas ISO 9001:2008 kvalitātes vadības sistēma.  Ir tiesības lietot kvalitātes zīmi “Zaļā karotīte – kvalitatīvs produkts Kā tradicionāls uzņēmums ar dziļām saknēm dzimtajā zemē, A/S „Smiltenes piens” apzinās labu darbu nozīmi valsts un savas pilsētas attīstībā, sabiedrības saliedētībā un personības izaugsmē. Tāpēc uzņēmums regulāri un ar prieku palīdz tiem, kam palīdzība nepieciešama.
NOZARE
Piena pārstrāde un siera ražošana

Uzņēmuma vakances

Neviena vakance netika atrasta!

Ekskursijas

Smiltenes piens AS

Īsā ievadā pastāstīsim, kas ir AS “Smiltenes piens”. Turpinājumā trīs mūsu kolēģi pastāstīs par sevi, savu amatu, darba saturu, kā arī par to, kādas skolā iegūtās prasmes viņiem tagad noder viņu darba ikdienā.

Adrese: Tiešsaistē

Pieejamais laiks: Pēc vienošanās

Dalībnieku skaits: Min 10 Max 30

Ekskursija pieejama: 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Ieskats minētās darba jomas amatu ikdienas darba saturā, atbildībās, pienākumos un prasmēs, kas nepieciešamas.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Tiešsaistes tikšanās