Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
LIC Gotus
Ulbrokas iela 42 G, Rīga
PAR UZŅĒMUMU
SIA “LIC Gotus” ir viena no vadošajām firmām Baltijā DIY produktu vairumtirdzniecībā, kā arī līmēšanas un hermetizācijas industriālo risinājumu tirdzniecībā. Šobrīd tajā tiek nodarbināti 30 darbinieki. “LIC Gotus” pārstāv tādus sevi pierādījušus un plaši zināmus zīmolus kā Stanley, Bison, HG, RAKOLL, Master Lock u.c. LIC Gotus kolektīva pamatā ir saliedēta profesionālu tirdzniecības pārstāvju komanda. Mūsu darbinieki patstāvīgi izglītojas, papildinot savas produktu zināšanas semināros, pārdošanas kursos, uzturot tiešus kontaktus ar sadarbības partneriem, kā arī krājot pieredzi darbā ar klientiem. LIC Gotus ir strauji augošs uzņēmums, kas novērtē katra darbinieka zināšanas, iemaņas, izglītību un ieguldījumu darbā. Uzskatām, ka darbinieki ir kā vērtība, jo tieši vērtīgu darbinieku kopums ir tas, uz kā balstās veiksmīgs, dinamisks uzņēmums.
NOZARE
Citu mājsaimniecības preču vairumtirdzniecība
PAPILDUS

Uzņēmuma vakances

Neviena vakance netika atrasta!

Ekskursijas

Mācību ekskursija uz LIC Gotus - pamatskolas, vidusskolas skolēniem un profesionālās izglītības audzēkņiem

Mācību ekskursijas laikā skolēni varēs iepazīties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, kuri strādā uzņēmumā: klientu speciālistu, mārketinga vadītāju, uzzināt kā uzņēmums ir attīstījis savu zīmolu, sekot līdzi kā uzņēmumā tiek organizēta loģistika.

Adrese: Ulbrokas iela 42G

Pieejamais laiks: no 2020.gada septembra

Dalībnieku skaits: Min 10 Max 40

Ekskursijas valoda: lv

Minimālais vecums: 10

Sagaidāmais rezultāts: Viesojoties LIC Gotus jauniešiem ir jāredz, ka svarīgs ir profesionāls cilvēks, ka kolektīva pamatā ir saliedēta profesionālu tirdzniecības pārstāvju komanda. Mūsu darbinieki patstāvīgi izglītojas, papildinot savas produktu zināšanas semināros, pārdošanas kursos, uzturot tiešus kontaktus ar sadarbības partneriem, kā arī krājot pieredzi darbā ar klientiem. LIC Gotus ir strauji augošs uzņēmums, kas novērtē katra darbinieka zināšanas, iemaņas, izglītību un ieguldījumu darbā. Uzskatām, ka darbinieki ir kā vērtība, jo tieši vērtīgu darbinieku kopums ir tas, uz kā balstās veiksmīgs, dinamisks uzņēmums.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Lai ieinteresētu jauniešus uzzināt kā darbojās reāls loģistikas uzņēmums, veidosim prezentāciju un parādīsim video par uzņēmuma loģistiku, tas ir izejvielu, resursu, ražošanas, gatavās produkcijas, pakalpojumu un informācijas plānošanas, izpildes un kontroles procesu no tās radīšanas vietas līdz patērētājam. Jaunieši satiksies ar dažādiem uzņēmuma speciālistiem, bez kuriem uzņēmums nevar pastāvēt. Būs arī uzdevumi par zīmola tapšanu - gan konkrētam mūsu uzņēmumam LIC Gotus, gan arī tā salīdzināšana ar citiem zīmolu uzņēmumiem. Aicinot apmeklēt jauniešiem SIA LIC Gotus, kas ir viena no vadošajām firmām Baltijā DIY produktu vairumtirdzniecībā, kā arī līmēšanas un hermetizācijas industriālo risinājumu tirdzniecībā - būs iespēja uzzināt, ka tiek nodarbināti 30 darbinieki.