Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
Siguldas katoļu draudze
Raunas 8, Sigulda
PAR UZŅĒMUMU
Siguldas katoļu draudze nodrošina pastorālo (garīgo) aprūpi ticīgajiem Siguldas, Krimuldas, Inčukalna un Mālpils novados. Draudzes dievkalpojumus ik svētdienu apmeklē ap 250 cilvēku. Dievnams ir atvērts katru dienu. Draudze aktīvi iesaistās arī dažādos sabiedriskajos procesos. Februārī draudze gatavojas uzsākt jauno Alfa kursu un Laulāto kursu. 9-16.februārī tiek atzīmēta Mīlestības nedēļa. Šajā laikā notiek arī akcija: "Ņem gredzenu un bildini!" Draudzes aktivitātēm var sekot sociālajos tīklos: facebook.com, twitter.com. Draudze veiksmīgi izmanto mūsdienu tehnoloģijas un ir atvērta uz jauniem izaicinājumiem.
NOZARE
Reliģisko organizāciju darbība

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums

prāvests, TV projekta direktors

Prāvests ir draudzes vadošais garīdznieks. Viņa kompetencē ir pastorālie (garīgie) un arī saimnieciskie jautājumi - ikdienā jāvada dievkalpojumi, jāpieņem cilvēki, kas atnāk uz pieņemšanu, jāseko līdzi celtniecības un remondarbiem, jāplāno pasākumi, jāpiedalās satura veidošanā sociālajos tīklos un daudz kas cits, bieži vien neparedzams...

Siguldas katoļu baznīca nodrošina dievkalpojumu tiešraides internetā un televīzijā. Arī ēnošanas dienā no rīta varēs piedalīties tiešsaistes nodrošināšanā, vēlāk brauksim filmēt citu ēnošanas pieredzi.

Minimālais vecums: 13

Vietu skaits: 3

Adrese: Raunas 8, Sigulda

Ekskursijas