Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
SIA "Lielais Dzintars"
Radio iela 8, Liepāja, LV-3401
PAR UZŅĒMUMU
Koncertzāle „Lielais dzintars" ir reģionālu kultūras un pasākumu norišu centrs, mājvieta Liepājas Simfoniskajam orķestrim, Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolai, kā arī ēkas apsaimniekotājam un pasākumu producentiem - SIA „Lielais Dzintars". Izcilā austriešu arhitekta, Prof. Folkera Gīnkes veidotā koncertzāles arhitektoniskā koncepta pamatā ir Latvijas un Baltijas jūras krastā esošais Liepājas simbols – dzintars, kā arī tās funkcija kā mākslas un kultūras centram. Ēkas arhitektūra ir kā iedzintarota, laikā un dzintarā sastingusi mūzika. Tās akustiku un apgaismojumu veidojuši pasaules līderi savā jomā: Prof. Karlheincs Millers (Müller-BBM, Vācija) un Bartenbach (Vācija) tās dibinātāja Prof. Kristiāna Bartenbaha vadībā. Koncertzāles "Lielais dzintars" īpašais veidols, unikālais iekšējais plānojums un izcilā akustika ļauj apgalvot, ka šī, visam Baltijas jūras reģionam nozīmīgā kultūras centra apmeklējums katram viesim kļūs par neaizmirstamu notikumu.
NOZARE
Kultūras iestāžu darbība

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums

Digitālo projektu un reklāmas speciālists

Digitālo projektu un reklāmas speciālists - cilvēks, kas plāno un realizē mārketinga un publicitātes aktivitātes, atbild par digitāliem projektiem koncertzālē, realizē reklāmas, prezentāciju un informatīvo materiālu izstrādi (t.sk. visus drukātos, audio un video reklāmas materiālus). Īsi sakot - rūpējas par to, lai par koncertzāli un šeit notiekošajiem pasākumiem cilvēki uzzinātu. Atbildīgs par digitālajiem projektiem to tiešraidēm koncertzāle "Lielais dzintars". 

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 2

Adrese: Liepāja, Radio iela 8

Klientu apkalpošanas daļas VADĪTĀJS

Iepazīsties ar koncertzāles "Lielais Dzintars" klientu apkalpošanas daļas vadītāja ikdienu un redzi, kā patiesībā tiek nodrošināts izcils klientu apkalpošanas serviss! Biļešu kontrolieri, info centra darbinieki, apkopējas - tas viss ir klientu apkalpošanas daļas vadītāja pārziņā. 

Rūpes par publisko tēlu un servisu apmeklētājiem, suvenīru nodrošinājums, ekskursiju plānošana, apmeklētāju navigācija ir šī amata galvenais pienākums.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 2

Adrese: Radio iela 8, Liepāja

Projektu daļas vadītājs

Iepazīsti pasākumu plānošanu no idejas līdz vissmalkākajām detaļām kopā ar pieredzējušajiem koncertzāles "Lielais Dzintars" projektu vadītājiem!

Tev būs iespēja iepazīties ar visas projektu daļas ikdienas darbu.

Nodaļā strādā projektu daļas vadītājs, projektu vadītājs, konferenču un pasākumu organizators. Šo kolēģu ikdiena saistīta gan ar darbu ar māksliniekiem, gan ļoti daudziem tehniskiem jautājumiem, lai mākslinieki koncertzālē varētu uzstāties vislabākajā iespējamajā veidā.

Turklāt šī nodaļa bieži vien piedzīvo neksaitāmas neparedzētas situācijas, kam nepieciešami ļoti radoši risinājumi!

Tā kā esam unikāli ar savu digitālām iespējēm un robotkamerām, būs interesanti uzzināt, kā nodrošināt koncerta, pasākuma pārraidi jebkurā pasaules valstī.

Ja kultūras pasākumu organizēšana ir Tavā interešu lokā, tad šī Ēnas iespēja ir Tava. 

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 2

Adrese: Radio iela 8, Liepāja

Mārketinga un sabiedrisko attiecību daļas vadītājs

Ieraugi savām acīm, kāda ir mārketinga un sabiedrisko attiecību daļas ikdiena koncertzālē "Lielais dzintars", ēnojot šīs nodaļas vadītāju, kas plāno un organizē mārketinga un sabiedrisko attiecību aktivitātes.

Tev būs iespēja iepazīties ar visas nodaļas kolēģu darbu:

- Digitālo projektu un reklāmas speciālists - cilvēks, kas plāno un realizē mārketinga un publicitātes aktivitātes, atbild par digitāliem projektiem koncertzālē, realizē reklāmas, prezentāciju un informatīvo materiālu izstrādi (t.sk. visus drukātos, audio un video reklāmas materiālus). Īsi sakot - rūpējas par to, lai par koncertzāli un šeit notiekošajiem pasākumiem cilvēki uzzinātu.

- Mārketinga un komunikācijs speciālsts - cilvēks, kas rūpējas par koncertzāles atpazīstamību un pasākumu pārdošanu, uzturot mūsu mājas lapu, kā arī administrējot sociālos tīklus u.c. digitālos rīkus. 

 - Sabiedrisko attiecību speciālists - cilvēks, kas veido komunikāciju ar masu medijiem, pasākumu organizētājiem un nodrošina pasākumu atspoguļošanu, uztur koncertzāles sociālos tīklus un dara daudz citu interesantu lietu, lai veidotu koncertzāles tēlu publiskajā telpā!

Tāpat Tev būs iespēja kādas kampaņas ideju radīšanā, un, iespējams, tieši Tava ideja tiks realizēta!

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 2

Adrese: Radio iela 8, Liepāja

Sabiedrisko attiecību speciālists

Iepazīsti aizraujošo un dinamisko sabiedrisko attiecību speciālista ikdienu koncertzālē "Lielais Dzintars" - komunikācija ar masu medijiem, pasākumu organizēšana un atspoguļošana publiskajā telpā, koncertzāles sociālo tīklu uzturēšana un daudz citu interesantu lietu!

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 2

Adrese: Radio iela 8, Liepāja, LV-3401

Finanšu un grāmatvedības nodaļas vadītājs

Finanšu un grāmatvedības nodaļas vadītājs ir cilvēks, kurš ikdienā atbild par finanšu plūsmu, precīzu ieņēmumu un izdevumu uzskaiti, regulāri analizē finanšu situāciju un nodrošina, lai visi finanšu dokumenti būtu kārtībā.

Ja Tevi interesē skaitļu pasaule, sapņo par finansista vai grāmatveža karjeru vai vēl prāto, vai finanšu pasaule ir Tavs aicinājums, tad šī Ēnas iespēja ir domāta tieši Tev!

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 2

Ekskursijas