Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
AS Radio SWH
Ganību dambis 24 d
PAR UZŅĒMUMU
AS Radio SWH dibināta 1993. gadā kā pirmā privātā radiostacija Latvijā ar pašas veidotu programmu. Savā ziņā tas bija revolucionārs notikums un ievadīja kardinālas pārmaiņas Latvijas mediju un reklāmas tirgū, radot jaunu – privāto mediju sektoru. Jau 1994. gadā notika pirmā paplašināšanās – paralēli latviešu valodā raidošajai programmai „Radio SWH“ (Hot Adult Contemporary formāts) tika izveidots „Radio SWH+“ krievvalodīgai auditorijai un klasiskās mūzikas radiostacija „Radio Amadeus“. Konkurencei saasinoties, 1999. gadā Radio spēra nākamo soli – pēc uzvaras konkursā par Vislatvijas raidīšanas tīkla izveides tiesībām, tika atvērti pieci reģionālie biroji Valmierā, Rēzeknē, Jēkabpilī, Daugavpilī un Liepājā. Papildus Radio SWH programmas translācijai kopējā tīklā, reģionālie biroji sagatavo vietējās ziņas un piesaista lokālos reklāmdevējus. 2000. gadā darbu uzsāka Ventspils studija. 2001. gadā, „Radio Amadeus“ vietā tika radīta jauna programma „Radio SWH Rock“. 2012. gadā AS Radio SWH grupai pievienojās jauniešiem paredzētais radio Spin Fm, bet 2014.gadā – Radio SWH Gold. Kā galvenos AS Radio SWH ilgstošo panākumu avotus var minēt veiksmīgi izvēlēto „dzīvā radio“ formu un menedžmenta spēju izveidot ļoti spēcīgu komandu. Mūsu ētera personību vārdi komentārus neprasa. Viņi sevi ir pierādījuši gan Radio ēterā, gan ārpus tā. Pateicoties DJ profesionalitātei, iespējama ciešā saikne ar klausītāju, rīta programmas fenomens, aizraujošie konkursi, izsmeļošā mūzikas un izklaides informācija. Radiostaciju mūzikas izvēle pakļauta ļoti rūpīgai atlasei un var piekrist presē izskanējušajam apgalvojumam, ka Radio SWH ietekmē mūzikas biznesu mūsu valstī. Radio SWH popularitāti veicinājušas BRAND un SALES PROMOTION aktivitātes, kas radījušas labu atpazīstamību un netradicionālas reklāmas iespējas. Šos projektus atzinīgi novērtējuši radio klienti un pat konkurenti. Radiostacijas promotion nolūkos organizēti vairāku pasaules klases mākslinieku – B.B. Kinga, ELO, Ace of Base, Army of Lovers, Gipsy King, Rozallas, Haddaway, Fool’s Garden, Panjabi MC u. c. koncerti Latvijā.
NOZARE
Radio programmu apraide

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums

Radio SWH Spin raidījuma vadītāji (Liepāja)

Iespēja pievienoties atraktīvajām radio raidījumu vadītājām un dīdžejām Radio SWH Spin studijā Liepājā no pulksten 16.00 - 19.00. Piesakies un izzini radio aizkulises, studijas darbu, raidījumu plānošanu un tikšanos ar viesiem.

Minimālais vecums: 6

Vietu skaits: 4

Adrese: Lielā iela 14

Sporta ziņu redaktors, sporta komentētājs

Iespēja ēnot vienmēr pozitīvo, sporta nozares zinošo Anatoliju Kreipānu.

Piesakies un Ēnu Dienā pavadi laiku kopā ar Anatoliju Kreipānu, piedaloties sporta ziņu veidošanā un iespējams sporta notikumu komentēšanā.

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 2

Adrese: Ganību dambis 24D, Rīga

Radio SWH vakara raidījums "Braucamlaiks"

Iespēja pievienoties Artim Dvarionas Radio SWH vakara raidījumā "Braucamlaiks" no pulksten 16.00-18.00.

Piesakies pavadi Ēnu Dienu no plkst. 16:00 līdz 18:00 kopā ar Arti Dvarionas, stūrējot ikvakara raidījumu "Braucamlaiks". 

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 4

Adrese: Ganību dambis 24D, Rīga

Radio SWH dienas raidījums "Fredosaurus Rex"

Iespēja ēnot Andri Freidenfeldu Radio SWH dienas raidījumā "Fredosaurus Rex" no pulksten 12.00-15.00.

Piesakies un Ēnu Dienā vadi raidījumu kopā ar leģendāro Andri Freidenfeldu jeb Fredosaurus Rex.

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 4

Adrese: Ganību dambis 24D, Rīga

Radio SWH rīta šovs "Tik Tik "Tik"

Iespēja ēnot atraktīvajā Radio SWH rīta šovā "Tik Tik Tik" no pulksten 08.00-11.00.

Piesakies un Ēnu Dienā pavadi laiku kopā ar Kasparu Breidaku un Sandu Dejus, kāpinot klausītāju pozitīvās emocijas kopā ar mums.

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 4

Adrese: Ganību dambis 24D, Rīga

Ekskursijas