Ēnu diena

Vērtējums:

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
Latvijas Futbola federācija
Grostonas 6b, Rīga, LV-1013, Latvija
PAR UZŅĒMUMU
Latvijas Futbola federācija (LFF) ir vienīgā futbola asociācija Latvijā, kuru ir atzinusi FIFA un UEFA, un tā ir atbildīga par futbola attīstību valstī un tai ir tiesības pārstāvēt Latviju FIFA, UEFA un citās sporta institūcijās, kā arī tai pieder ekskluzīvas tiesības organizēt un vadīt visu līmeņu futbola sacensības. LFF pārstāv Latvijas nacionālo vīriešu un sieviešu futbola izlasi, visa vecuma jauniešu, meiteņu, telpu un pludmales futbola izlases starptautiskajos turnīros un pārbaudes spēlēs. LFF galvenā mītne atrodas Elektrum Olimpiskā sporta centra futbola halles 2. stāvā, Grostonas ielā 6b, Rīgā. Latvijas Futbola federācija tika nodibināta 1921. gadā un toreiz darbojās līdz pat 1940. gadam. Tūdaļ pēc neatkarības atgūšanas 1991. gadā LFF savu darbību atjaunoja. LFF oficiāli iestājās Starptautiskajā futbola federāciju asociācijā (FIFA) 1922. gadā, bet tika no tās izslēgta pēc Latvijas iekļaušanas PSRS. Atkārtota iestāšanās notika 1992. gadā pēc Latvijas neatkarības atgūšanas. Eiropas Futbola federāciju savienībā (UEFA) LFF tika iekļauta 1992. gadā. Šobrīd LFF strādā vairāk kā 40 cilvēku, un tās ikdienas darbs ir veltīts futbola norišu organizēšanai un vadīšanai valstī. Pašreizējais LFF prezidents ir Guntis Indriksons, bet ikdienas federācijas darbu vada tās ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis, kurš LFF strādā kopš 1993. gada. Latvijas futbola zelta brīdis bija izlases iekļūšana 2004. gada UEFA Eiropas čempionāta finālturnīrā, kas risinājās Portugālē. Latvijas futbola "Zelta diena" bija 2003. gada 19. novembris – pārpildītā "Inonu" stadionā Stambulā, Turcijā tūkstošiem turku līdzjutēju priekšā Latvijas nacionālā futbola izlase izgāja laukumā četras dienas pēc uzvaras Rīgā (1:0), 2. puslaikā iesita divus vārtus un nospēlēja neizšķirti (2:2), divu spēļu summā pārspējot pretinieku un iekļūstot 2004. gada UEFA Eiropas futbola čempionāta finālturnīrā! Šobrīd Latvijas valstsvienības dienaskārtībā ir dalībā 2018. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijā. Šovasar Rīgā uzņemsim Eiropas čempioni Portugāles izlasi, kuras līderis ir labākais futbolists pasaulē Krištianu Ronaldu!
NOZARE
Sporta objektu darbība

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums
Reitings
Latvijas Futbola federācija

LFF prezidents Kaspars Gorkšs

Latvijas Futbola federācija (LFF) ir vienīgā futbola asociācija Latvijā, kuru ir atzinusi FIFA un UEFA, un tā ir atbildīga par futbola attīstību valstī, un tai ir tiesības pārstāvēt Latviju FIFA, UEFA un citās sporta institūcijās, kā arī tai pieder ekskluzīvas tiesības organizēt un vadīt visu līmeņu futbola sacensības.

LFF pārstāv Latvijas nacionālo vīriešu un sieviešu futbola izlases, visa vecuma jauniešu, meiteņu, telpu un pludmales futbola izlases starptautiskajos turnīros un pārbaudes spēlēs.

Šobrīd LFF strādā vairāk nekā 40 cilvēku, un tās ikdienas darbs ir veltīts futbola norišu organizēšanai un vadīšanai valstī. Būsim atvērti, ja vēlēsies ēnot kādu no LFF darbiniekiem, vai tas būtu ģenerālsekretārs, sporta direktors, izlašu menedžeris vai pat kāds no izlases spēlētājiem!