Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
Silkeborg Spaantagning Baltic SIA
Kapsēdes iela 2
PAR UZŅĒMUMU
Kopš 2005. gada "Liepaja Business Centre" industriālajā parkā darbojas Silkeborg Spaantagning Baltic - uzņēmums, kurš uz CNC virpošanas un frēzēšanas darbagaldiem izgatavo dažādas metāla (un ne tikai) detaļas alternatīvās enerģijas (vēja ģeneratoru) sektoram. Gatavā produkcija tiek realizēta gan Skandināvijā, gan Eiropā, Amerikā, Ķīnā, Indijā, Brazīlijā un citur.
NOZARE
Metāla virsmas apstrāde un pārklāšana

Uzņēmuma vakances

Neviena vakance netika atrasta!

Ekskursijas

Izzinoša eskursija jauniešiem par ražošanas uzņēmuma darbu, prakses un darba iespējām.

Pastāstīsim par uzņēmumu, dosimies ekskursijā aplūkot ražošanas vidi. Atbildēsim uz jautājumiem un pastāstīsim par iespēju sadarboties. Vērīgākajiem klausītājiem būs iespēja saņemt pārsteiguma balvas no uzņēmuma.

Adrese: Kapsēdes iela 2, Liepāja

Pieejamais laiks: Pēc saskaņošanas.

Dalībnieku skaits: Min 5 Max 25

Ekskursija pieejama: profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Skolēniem /studentiem iespēja apskatīt ražošanas uzņēmuma darba procesus, iepazīties ar ciparvadības darbgaldu daudzveidību un aplūkot modernu augstas klases Koordinātu mērīšanas mēriekārtu. Jaunieši uzzinās par prakses, darba iespējām vasarā vai pat patstāvīga darba iespējām uzņēmumā.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Skolēni / studenti apskatīs virpošanas, frēzēšanas un zobratu frēzēšanas ciparvadības darbgaldus, iepazīsies ar 3D kvalitātes mērījumiem, kā arī labprāt atbildēsim uz interesējošiem jautājumiem.

Vairāk par profesijām:
 

Virpotājs

Frēzētājs

Mehatroniķis