Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
Smiltenes tehnikums
Kalnamuiža 10, Smiltenes pagasts, Smiltenes novads
PAR UZŅĒMUMU
Profesionālās izglītības kompetences centrs Smiltenes tehnikums, kur var apgūt dažādas profesijas: būvniecības un transporta nozarē: celtniecības un ceļu būves mašīnu mehāniķis, ceļu būvtehniķis, automehāniķis, hidrobūvju būvtehniķis; individuālo pakalpojumu nozarē: ēdināšanas pakalpojumu speciālists, viesnīcu pakalpojumu speciālists, grāmatvedis, pavārs, konditors; un lauksaimniecības nozarē ; veterinārārsta asistents, lopkopības tehniķis. Paralēli tiek organizētas darba vidē balstītas mācības tepat uz vietas tehnikumā Piedāvājam iespēju iejusties mazo dzīvnieku klīnikas vadītāja/ veterinārārsta darba ikdienā Smiltenes tehnikuma mazo dzīvnieku klīnikā, restorāna vadītāja/ skolotāja ikdienā mūsu mācību restorānā un viesnīcas darbā mūsu viesnīcā "Kalna ligzda".
NOZARE
Profesionālu organizāciju darbība
PAPILDUS

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums

Informātikas skolotājs, ansambļa vadītājs Instruktors

Smiltenes tehnikuma informātikas komunikāciju tehnoloģiju skolotājs, simulācijas iekārtu darbam ar ceļa būves tehniku vadītājs, instrumentālā ansambļa vadītājs, pasākumu apskaņotājs - darbs ar dažādām tehnoloģijām

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 2

Adrese: Pils 8, Smiltene

mazo dzīvnieku klīnikas vadītāja/ veterinārārste

Aicinām pieteikties jauniešus, kurus interesē darbs ar dzīvniekiem un veterinārārsta vai veterinārārsta asistenta profesija.

Mazo dzīvnieku klīnika ir Smiltenes tehnikuma mācību programmas "Veterinārmedicīna" praktisko mācību vieta. Klīnika ir moderni un mūsdienīgi aprīkota. Tajā notiek ikdienas darbs ar mazajiem dzīvniekiem: piedāvājam veterinārārsta konsultācijas, laboratoriskos un endoskopiskos izmeklējumus (brohoskopija un gastroskopija), rentgenu, sonogrāfisko izmeklēšanu, vakcināciju, ķirurģiskos pakalpojumus un mājdzīvnieku aprūpi, kas mājas apstākļos reizēm mēdz būt apgrūtinoša. Izsniedzam izziņas dzīvnieka izbraukšanai uz ārzemēm. Līdzi jāņem maiņas apavi.

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 2

Adrese: Kalnamuiža 12, Smiltenes pagasts Smiltenes novads

mācību restorāna vadītāja, viesmīlis, pavārs

Smiltenes tehnikumā darbojas mācību restorāns un mācību virtuves, kurās izglītojamie ikdienā apgūst viesnīcu pakalpojumu, ēdināsanas pakalpojumu speciālista un pavāra amatus.  15.februārī Ēnu dienā darbosies mācību restorāns, kurā Jums ir lieliska iespēja redzēt, kā tiek organizēts darbs mācību restorānā, ir iespējams pašiem redzēt, kā notiek viesu apkalpošana, pasūtījumu pieņemšana, ēdienu sagatavošana, uzzināt, kādas prasmes nepieciešamas individuālo pakalpojumu jomā strādājošajam. Ēnotājam, ierodoties uz šo vietu, ir jābūt atbilstoši ģērbtam, noteikti jāņem līdzi maiņas apavi.

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 2

Adrese: Kalnamuiža 10, Smiltenes pagasts, Smiltenes novads

Tehnikuma direktors

Smiltenes tehnikuma direktors, lēmumpieņemšana izglītības, saimniecisko, juridisko jautājumu jomā

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 2

Adrese: Kalnamuiža 10, Smiltenes pagasts

projektu vadītājs

Smiltenes tehnikumā tiek īstenoti daudzi Eiropas savienības fondu projekti būvniecības, izglītības, karjeras jomā. Ēnotājam ir iespēja iepazīties ar projektu vaadītāja ikdienu, veicamajiem darba pienākumiem, darbiem, uzdot interesējošos jautājumu 

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 2

Adrese: Kalnamuiža 10, Smiltenes pagasts, Smiltenes novads

PR, mājas lapa

Cilvēks Smiltenes tehnikuma publicitātes veidotājs - ja Tevi interesē, kā tiek ievietota info mājas lapā, veidota reklāma, publikācijas, strādāt ar medijiem. Gaidām tieši Tevi!

Minimālais vecums: nav

Vietu skaits: 2

Adrese: Kalnamuiža 10

Ekskursijas

Esi sveicināts Smiltenes tehnikumā

Virtuālājā ekskursijā izstaigāsim skolas foršākos mācību kabinetus, paskatīsim kādu video par skolu un varēs arī parunāties ar skolotājiem

Adrese: Smiltenes tehnikums

Pieejamais laiks: Ddarba dienas

Dalībnieku skaits: Min 5 Max 32

Ekskursija pieejama: 5.-9. klases skolēniem, 10.-12. klases skolēniem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Apmeklētāji iepazīsies ar Smiltenes tehnikumā apgūstamajām profesijām. Nedaudz iepazīs tehnikuma mācību materiālo bāzi, sadzīves iespējām, interešu izglītību.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Virtuāla pastaiga