Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
TSI, Transporta un sakaru institūts
Lomonosova iela 1
PAR UZŅĒMUMU
TSI misija – klasiskās universitātes tradīciju un inovatīvu tehnoloģiju, eksakto zinātņu un radošas pieejas apvienojums. TSI mērķis – stabils mūsu absolventu pieprasījums starptautiskajā darba tirgū. Transporta un sakaru institūts (TSI) – tā ir moderna augstskola ar teju simtgadīgu vēsturi. Šodien TSI ir vienīgā privātā universitātes tipa tehniskā augstskola, kurā iespējams iegūt augstāko izglītību latviešu, krievu un angļu valodā. Latvijā institūts kā augstākās izglītības iestāde ir ieguvis beztermiņa akreditāciju. Institūts piedāvā akreditētas studiju programmas sekojošās sfērās: - datorzinātnes, robotika - elektronika un telekomunikācijas, - ekonomika un menedžments, - transports un loģistika, - aviācijas transports (tajā skaitā arī pilotēšana). TSI iespējams iegūt pirmā un otrā līmeņa augstāko profesionālo izglītību, bakalaura un maģistra grādu, sagatavot un aizstāvēt doktora disertāciju. TSI norit daudzpusīga zinātniski pētnieciskā darbība. Saskaņā ar ekspertu vērtējumu, Transporta un sakaru institūts ir vienīgais privāto augstskolu vidū, kas ierindojies starp Latvijas vadošajiem zinātniskajiem institūtiem. Kopējais institūta absolventu skaits gandrīz jau 8000. Pašlaik augstskolā mācās apmēram 3000 studentu. TSI tā ir kvalitatīva izglītība, lielisks pasniedzēju sastāvs, zinātniski tehniskā bāze, kas atbilst modernākajām prasībām, maksimāli pārdomāti studiju apstākļi un, protams, diploms, kas atzīts lielākajā daļā pasaules valstu. Sāc savu veiksmes stāstu ar TSI!
NOZARE
Akadēmiskā augstākā izglītība

Uzņēmuma vakances

Neviena vakance netika atrasta!

Ekskursijas

Mācībstundas un virtuālā ekskursija Transporta un sakaru institūtā (TSI) 10.-12. klašu audzēķniem

Piesaki savu mācībstundai vai virtuālai ekskursijai, kur būs iespēja uzzināt kur un kā “dzīvo” roboti, kas ir mākslīgais intelekts, kas ir līderis, kā sevi vislabāk atspoguļot sociālajos tīklos un preču piegāde un izaicinājumi, kas pašlaik ir ļoti aktuāla tēma! Būs ne tikai izzinoši, bet arī aizraujoši! Mācībstundas tiek piedāvātas latviešu, krievu un angļu valodā, bezmaksas.

Adrese: Lomonosova iela 1, k-3

Pieejamais laiks: 2021. gads

Dalībnieku skaits: Min 10 Max 100

Ekskursija pieejama: 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Maksa: 0

Sagaidāmais rezultāts: Transporta un sakaru institūts (TSI) piedāvā aizraujošas un izglītojošas mācībstundas vecāko klašu skoleniem (10.-12.klasēm) - Robotikas, Līderības un Loģistikas jomā! Piedāvātās tēmas: - Chatbot (virtuālā asistenta sistēmas) izveides paraugdemonstrējumi - Personīgais brendings jeb “personīgā zīmola” izveide: vārda un profesionālā tēla veidošana - Robotika un mākslīgais intelekts: Sveiks, mani sauc NAO! - Līderības koncepcija: personības kā līderi - Preču piegādes ķēžu vadība: mūsdienu izaicinājumi (būs pieejama atkal no 10. maija, 2021.g.) Vairāk informācijas un reģistrācija: https://school.tsi.lv/ Ka arī aicinām Jūs uz virtuālu ekskursiju tiešsaistē, kur parādīsim mūsu robotikas, elektronikas un aviācijas laboratorijas!

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Gan mācībstundām, gan virtuālai ekskursijai mēs izsūtam piekļuves saiti virtuālai istabai. Tiekamies tiešsaistē!