Ēnu diena

Vērtējums:

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
TSI, Transporta un sakaru institūts
Lomonosova iela 1
PAR UZŅĒMUMU
TSI misija – klasiskās universitātes tradīciju un inovatīvu tehnoloģiju, eksakto zinātņu un radošas pieejas apvienojums. TSI mērķis – stabils mūsu absolventu pieprasījums starptautiskajā darba tirgū. Transporta un sakaru institūts (TSI) – tā ir moderna augstskola ar teju simtgadīgu vēsturi. Šodien TSI ir vienīgā privātā universitātes tipa tehniskā augstskola, kurā iespējams iegūt augstāko izglītību latviešu, krievu un angļu valodā. Latvijā institūts kā augstākās izglītības iestāde ir ieguvis beztermiņa akreditāciju. Institūts piedāvā akreditētas studiju programmas sekojošās sfērās: - datorzinātnes, robotika - elektronika un telekomunikācijas, - ekonomika un menedžments, - transports un loģistika, - aviācijas transports (tajā skaitā arī pilotēšana). TSI iespējams iegūt pirmā un otrā līmeņa augstāko profesionālo izglītību, bakalaura un maģistra grādu, sagatavot un aizstāvēt doktora disertāciju. TSI norit daudzpusīga zinātniski pētnieciskā darbība. Saskaņā ar ekspertu vērtējumu, Transporta un sakaru institūts ir vienīgais privāto augstskolu vidū, kas ierindojies starp Latvijas vadošajiem zinātniskajiem institūtiem. Kopējais institūta absolventu skaits gandrīz jau 8000. Pašlaik augstskolā mācās apmēram 3000 studentu. TSI tā ir kvalitatīva izglītība, lielisks pasniedzēju sastāvs, zinātniski tehniskā bāze, kas atbilst modernākajām prasībām, maksimāli pārdomāti studiju apstākļi un, protams, diploms, kas atzīts lielākajā daļā pasaules valstu. Sāc savu veiksmes stāstu ar TSI!
NOZARE
Akadēmiskā augstākā izglītība

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums
Reitings
TSI, Transporta un sakaru institūts

Zinātnisko laboratoriju vadītajs

Ja Tevi aizrauj zinātne, laboratorijas un roboti, šī būs īstā vieta ēnošanai! TSI Zinātniskās daļas pārstāvji iepazīstinās Tevi ar dažādiem laboratorijas darbiem, darbiem ar dokumentācijām, projektiem, lekciju sagatavošanās darbiem lekcijām, un protams būs arī ekskursija un tikšanās ar mūsu draugiem NAO robotiem! 

TSI, Transporta un sakaru institūts

Studentu apkalpošanas servisa vadītāja

Ja Tevi interesē kā norit darbs studentu apkalpošanas servisā, ar kādām problēmām saskaras studenti un kā viņiem tiek palīdzēts. Ja Tev patīk precizitāte un kārtība, patīk organizēt darbu un risināt dažādus jautājumus, interesē, kā notiek jauno studentu uzņemšanas process, kādas studiju programmas ir pieejamas,  tad ir vērts pieteikties un ēnot tieši Studentu apkalpošanas servisā pie Lienas Lisenokas!

TSI, Transporta un sakaru institūts

Ekonomikas, finanšu un vadības katedras vadītājs

Izmanto iespēja pavadīt interesantu dienu kopā ar TSI pasniedzēju! Ielūkojies ekonomikas un vadības zinātnes teorijā un praksē. Uzzini, kāda ir pasniedzēja ikdiena, kā tiek plānotas lekcijas, dažādi praktiskie darbi un pasākumi.

TSI, Transporta un sakaru institūts

Personāla speciālists

Vadītāji, kuriem rūp savu darbinieku labklājība, kuri ir ieinteresēti organizācijas attīstībā, talantu piesaistīšanā un veidošanā, neiztiek bez profesionāliem darbiniekiem personāla vadības jomā un tieši tādas ir mūsu personāla speciālistes.

Personāla darba organizācija palīdz maksimāli efektīvi izmantot atsevišķu darbinieku potenciālu, atklāt apslēptās dotības, novērtēt un attīstīt esošās kompetences.

Personāla speciālists rūpējas par darbinieku labsajūtu, rada tādus apstākļus, lai spējīgākie darbinieki vēlētos ar savu ieguldījumu veicināt uzņēmuma attīstību un konkurētspēju, kā arī veidot saliedētu kolektīvu. Ja vēlies uzzināt vēl vairāk un varbūt, ja paveiksies, piedalīties arī darba intervijā, kļūsti par ēnu mūsu personāla speciālistēm.

TSI, Transporta un sakaru institūts

Transporta un loģistikas fakultātes dekāns

Vēlies uzzināt daudz jauna un aizraujoša par aviāciju un loģistiku? Vai varbūt Tev būtu interesanti uzzināt, kā strādā dekāns vai profesors? Ēno profesoru Aleksandru Medvedevu un uzzini, ko dara universitātes docētājs un ieraugi universitātes dzīvi no pavisam neierasta skatu punkta: no eksāmenu pieņemšanas brīža līdz diploma aizstāvēšanai.  

TSI, Transporta un sakaru institūts

TSI Latgales filiāles vadītājs

Tev ir izteiktas līdera dotības un iniciatīva, lieliskas komunikācijas spējas un augsta atbildības sajūta? Tu esi  ambiciozs un plāno  kļūt par vadītāju?  Nāc  un ēno TSI Latgales filiāles vadītāju Lilitu.

Dienas gaitā varēsi uzzināt, kāda ir augstākās izglītības iestādes filiāles vadītājas ikdiena.

Šī būs īstā vieta tiem, kas gatavi izaicinājumiem, vēlas nemitīgi attīstīties, radīt un realizēt!

TSI, Transporta un sakaru institūts

TSI Sporta centra vadītājs

Vēlies kaut ko aktīvāku? Tad Transporta un sakaru institūtam ir ko Tev piedāvāt!

Nāc un ēno mūsu jaunatklātā Sporta centra vadītāju!

P.S. Droši ņem līdzi sporta tērpu un kopā ar Edmundu uzzini ne tikai par sporta centra darba organizēšanas aizkulisēm, bet arī izmēģini pats kā viss strādā! 

TSI, Transporta un sakaru institūts

Docente, pētniece

Mūsu docente un pētniece piedalās pētniecības projektos, konferencēs, iesaistās starptautisko sadarbības projektu norisēs (piemēram, Erasmus +) un sagatavo publikācijas.

Docente un pētniece ne tikai ceļ kvalifikāciju ārvalstu un Latvijas augstskolās vai zinātniskās pētniecības iestādēs, bet arī lasa lekcijas, vada studiju nodarbības (prakse un laboratorijas darbi), sagatavo kontroldarbus, mājas darbus, testus un vēl daudz ko citu.

Ja Tevi interesē pētniecības nozare, piesakies!

TSI, Transporta un sakaru institūts

Mārketinga un pārdošanas daļas vadītājs

Mārketinga un pārdošanas daļas vadītāja ir atbildīga par mūsu institūta tēlu un reklāmas pasākumiem. Līgas darba specifika ir apzināt un analizē situāciju dažādos pasaules tirgos, plānot un veidot mārketinga kampaņas.

Lai veiksmīgi darbotos šajā profesijā, nepieciešams izcili pārvaldīt valodas, spēt izmantot jaunākos komunikācijas kanālus, sociālos tīklus, jābūt labām komunikācijas un prezentācijas prasmēm un noteikti ir jāprot strādāt komandā.

TSI, Transporta un sakaru institūts

Rektors

Viens no interesantākajiem, bet arī atbildīgākajiem amatiem! Mūsu rektors plāno un īsteno augstskolas stratēģisko attīstību, piedalās augstskolas budžeta plānošanā un sagatavošanā.

Rektors rūpējas par augstskolas akadēmisko attīstību, gādā par izglītības kvalitāti, kā arī zinātniski - pētnieciskās darbības attīstību.

Rektors attīsta sadarbību starp Transporta un sakaru institūtu un citām augstākās izglītības iestādēm Latvijā un ārvalstīs.

TSI, Transporta un sakaru institūts

Datorsistēmu programmatūras katedra vadītāja

Kopā ar datorsistēmas programmatūras katedras vadītāju Tu varēsi noskaidrot, kas īsti notiek mūsu mācību iestādē, kā norit semināri, lekcijas, laboratorijas darbi, kā pasniedzējs sagatavojas nodarbībām, kas ir katedra un ar ko nodarbojas tās vadītājs.

Izvēlies dienu institūta profesores un katedras vadītājas režīmā: laboratorijas darbu sagatavošana un vadīšana disciplīnā, programmēšana, komunikācija ar studentiem, ekskursija institūtā un vēl daudz kas cits.

TSI, Transporta un sakaru institūts

Sekretāre

Transporta un sakaru institūta viens no ļoti svarīgajiem amatiem ir sekretāre no kuras Tev būs reta iespēja uzzināt visu par rektora un institūta vadības dienas kārtību.

Tev būs iespēja pavadīt šo dienu kopā ar mūsu pozitīvo un atsaucīgo sekretāri Mariju, palīdzēt gatavot lietvedības dokumentus un komunicēt ar institūta darbiniekiem un viesiem.

Ja paveiksies, kopīgi varēsim nosūtīt komandējumā kādu no pasniedzējiem un iespējams sagaidīt kādu īpašu viesi.

TSI, Transporta un sakaru institūts

Bibliotēkas vadītājs

Vēlies uzzināt, kāpēc visu nevar atrast interneta vietnē „Google”?

Tad nāc un ēno Transporta un sakara institūta vadītāju Ilonu Kauci un Tu to uzzināsi! Tu vari noskaidrot, ko dara modernas bibliotēkas informācijas speciālists un kā bibliotēkas katalogā nokļūst informācija par grāmatām.

Tāpat varēsi uzzināt, kāds ir grāmatas ceļš no izdevēja līdz plauktam un tālāk pie bibliotēkas lietotāja, kas ir zinātniskās datubāzes un kāpēc tās noteikti jāizmanto mācību un pētniecības procesā.

TSI, Transporta un sakaru institūts

Studentu pašpārvaldes koordinātors

Vēlies uzzināt ar ko Transporta un sakaru institūtā nodarbojas Studentu pašpārvaldes koordinatore?

Olga kopā ar komandu gādā, lai studiju process un ikdienas gaitas mūsu studentiem būtu interesantākas, aizraujošākas un patīkamākas.

Koordinators palīdz institūtam organizēt pasākumus, sadarbojas ar mācību iestādes administrācijas darbiniekiem un veicina kolektīva saliedētību.

Lai sportiskās un izklaidējošās aktivitātes būtu krāšņākas, Studentu pašpārvalde sadarbojas ar dzīvnieku patversmi „Ulubele”, biļešu servisu „Best Show Event”, un daudziem citiem uzņēmumiem un iestādēm.