Ēnu diena

Vērtējums:

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
Swedbank AS
Balasta dambis 15, Rīga
PAR UZŅĒMUMU
Swedbank Latvija ir lielākā banka Latvijā, kuru par savu finanšu partneri ir izvēlējušies gandrīz 1 miljons valsts iedzīvotāju un vairāk nekā 83 000 uzņēmumu. Šodien Swedbank ir nozīmīgs valsts ekonomikas un reģionālās attīstības virzītājspēks, kas nodrošina nepārtrauktu finanšu pakalpojumu pieejamību, piedāvājot klientiem atbalstu, ko sniedz moderns konsultāciju centrs, visplašākais filiāļu un bankomātu tīkls Latvijā. Swedbank darbības mērķis ir sekmēt ilgtspējīgu labklājību plašam cilvēku un uzņēmumu lokam. Bankas ikdienas darbs balstās trīs pamatvērtībās - vienkāršībā, atvērtībā un atbildībā. Pie mums Swedbank ir iespēja gan veidot starptautisku karjeru, gan apkalpot vietējos klientus. Piemēram, vairāk nekā 130 darbinieku no Rīgas apkalpo klientus Skandināvijā un visā pasaulē, 500 darbinieki veido finanšu risinājumus, kurus izmanto 14 miljonu klientu visos Swedbank Grupa mājas tirgos – Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Zviedrijā. Pie mums strādā ne vien dažādu jomu IT speciālisti, bet arī tie, kuri uzrauga maksājumu apstrādi un drošību visā Swedbank Grupā, klientiem visiem pasaulē palīdz veikt darījumus finanšu tirgos, kā arī veic daudzpusīgu datu analīzi. Šogad Swedbank fokusēsies uz ēnotāju uzņemšanu noteiktās jomās. Ēnu dienā pie mums būs iespēja iepazīt tās jomas profesiju pārstāvjus, kas digitalizācijas laikmetā kļūst arvien aktuālākas. Tāpat šīs ir jomas, kurās redzam bankas attīstību nākotnē un kurās jau šodien aktīvi strādājam pie jaunu darbinieku piesaistes. Šogad piedāvātās jomas: • digitālie pakalpojumi • produktu attīstība • ekonomika • finanses • riski • IT • big data • GDPR Šogad Ēnu dienai bankā aicinām pieteikties 11. un 12.klases skolēnus, kam šī pieredze, iespējams, palīdzēs izlemt par tālāko studiju virzienu. Lai nodrošinātu kvalitatīvu pasākuma programmu, ēnotājus uzņemsim ierobežotā skaitā – ap 50 skolēnu.
NOZARE
Finanšu tirgus vadīšana

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums
Reitings
Swedbank AS

Digitālo pakalpojumu vadītāja

Internetbankas pakalpojumu pieslēgšanās nodrošināšana:

1.rīki ar ko pieslēgties ibankai; 2.Noteikumi un līgums attālinātajiem bankas pakalpojumiem; 3.Procedūru izstrāde 4. uzlabojumi STAR un Ibankā

 

Swedbank AS

Kredītu pārdošanas atbalsta daļas Projektu vadītājs

Kredītu pārdošanas daļa Baltijā ikdienā nodarbojās ar korporatīvo produktu un procesu attīstību un atbalstu. Mūsdienu finansēšanas tirgus strauji attīstās, un mēs attīstāmies kopā ar to, pilnveidojot  bankas procesus -  automatizējot, digitalizējot un robotizējot tos, veidojam nākotnes vīziju un attīstības stratēģiju. Mūsu mērķis ir piedāvāt klientiem efektīvus un mūsdienīgus finansēšanas produktus un risinājumus Baltijas valstīs. Piesakies, ja tevi interese finansēšana, mūsdienīgie risinājumi un kāda ir ikdiena Projektu vadītājam strādājot pārrobežu komandā.   

Swedbank AS

IT atbalsta speciālists Latvijas un Zviedrijas IT atbalsta daļā

Darbs ar swedbank darbiniekiem Latvijā, Zviedrijā un citās pasaules vaslstīs, palīdzēt problēmsituācijās ar esošajām programmām, datorsistēmām vai kādas iekārtas funkcionalitāti.Nepieciešamības gadījumā citu atbalstu grupu piesaiste.

Swedbank AS

Biznesa analītiķis analītikas un mākslīgā intelekta risinājumu pārvaldē

Datu analītiķa amata pienākumos ietilpst dažādu biznesa problēmu risināšana, balstoties uz bankai pieejamajiem datiem. Kādi produkti un pakalpojumi interesē klientus, kādos kanālos var sasniegt klientu, kā klienti reaģē uz izmaiņām utt.? Atbildes uz šiem jautājumiem palīdz pieņemt pamatotus lēmumus.Ja Tevi interesē matemātika, skaitļi un mūsdienīga profesija, tad pievienojies mums!

Swedbank AS

IT atbalsta speciāliste Latvijas un Zviedrijas IT atbalsta daļā

Ikdienā palīdzu iekšējiem Swedbank darbiniekiem no vairākām valstīm (parsvarā no Zviedrijas un Latvijas) visdažādākajos IT jautājumos. Piemēram, ja ir kāda kļūda sistēmā, nav iespējams piekļūt tīklam u.tml.

Ēnu dienas ļauj tev augt!

Swedbank AS

Attīstības projektu vadītājs Debetkaršu daļā

Karšu jomā nekas nestāv uz vietas. Mūsu ikdienu ietekmē jaunākās tehnoloģijas, dažādas regulas, klientu vajadzības kā arī konkurentu aktivitāte. Vienmēr ir kaut kas ko var uzlabot vai jaunu ieviest. Neviena diena nav līdzīga citai! Nāc, paskaties, kā mums iet!

Mēs vienmēr kustībā, lec iekšā!

Swedbank AS

Klientu apkalpošanas vadītājs filiālē "ĶĪPSALA"

Vadu filiāles pārdošanas procesu. Sekoju līdz rezultātiem. Ikrīta sapulces ar klientu konsultantiem. Piedalos atlasē. Atlasu visus  klienta konsultantus visai Rīgai. Apkalpoju klientu filiālē, sagaidu tos.( periodiski). Līdzklausos klientu konsultantu sarunās ar klientiem.

Es Tevi gaidīšu!

Swedbank AS

Latvijas un Zviedrijas IT atbalsta daļas speciālists

Sniedzu tehnisko atbalstu Swedbank darbiniekiem – iekšējiem klientiem, telefoniski un elektroniski piedāvājot atbilstošo risinājumu IT problēmsituācijās.

There Is No “I” In Team!

Swedbank AS

Latvijas un Zviedrijas IT atbalsta daļas speciālists

IT atbalsta speciālists sniedz tehnisko un konsultatīvo atbalstu citiem bankas darbiniekiem, risinot problēmas, kas saistītas ar datoriem, programmām, datortehniku un bankas aplikācijām. Atbalsts lietotājiem notiek attālināti pa telefonu, gan latviešu, gan angļu valodā.

Swedbank AS

Latvijas un Zviedrijas IT atbalsta daļas speciālists

IT atbalsta speciālista ikdienas pienākumi ir palīdzēt bankas darbiniekiem ar dažādām IT problēmām.Sniegt atbalstu telefoniski dažādos tehniskos jautājumos, pieejas tiesību jautājumos,programmatūras kļūdainas darbības jautājumos.

Swedbank AS

Finanšu pārvaldes vadītāja

Valde strādā kā uzņēmuma izpildinstitūcija, tā vada uzņēmuma darbību un pieņem būtiskus lēmumus, kas ietekmē visa uzņēmuma darbību. Nāc ēnot, ja Tevi interesē Finanšu vadība - kā veidojas bankas budžets – no kā banka pelna un kur tērē? Kā top biznesa plāni un kā tiek noteikti biznesa mērķi? Tāpat arī uzzināsi - kā notiek sadarbība ar regulējošām iestādēm (ECB, FKTK) un ārējiem auditoriem, kā arī - ko tad ikdienā dara valde.

Swedbank AS

Biznesa analītiķis datu un analīzes aplikāciju izpētes, un atbalsta daļā

Biznesa analītiķa darba pienākumos ietilpst jaunāko biznesa inteliģences (BI) rīku izpētīšana un bankas darbinieku izglītošana, kā arī dažādu konsultāciju sniegšana, datu analīzes aplikāciju jautājumos. Ik dienu tiek komunicēts ar dažādiem departmentiem un strādāts pie biznesa inteliģences risinājumu ieviešanas datu analīzes procesos.

Būs iespēja ielūkoties biznesa analītiķa ikdienā un vērot, kā bankā tiek pielietotas biznesa inteliģences aplikācijas.

 

Swedbank AS

Aizdevumu atgūšanas atbalsta apakšnodaļas vadītāja

Nodrošināt Aizdevumu atgūšanas atbalsta apakšnodaļas kompetentu un kvalitatīvu darbību, kas sevī iekļauj apakšnodaļas darbības organizēšanu un plānošanu, darbinieku motivāciju, izpildes kontroli, sniedzot nepieciešamo atbalstu Aizdevuma atgūšanas nodaļas dokumentu un informācijas apstrādes un saglabāšanas procesā.

Gaidīšu, būs forši! :)

Swedbank AS

Digitālo pakalpojumu daļas Latvijā Web izstrādātājs

Digitālo pakalpojumu daļa Latvijā:

Darbs ar internet banku, sadarbība ar marketingu un pārdošanas vadītājiem.

Swedbank AS

Digitālās pārdošanas vadītājs

Digitālās pārdošanas un analītikas daļā:

Digitālā pārdošana, mārketings, kampaņas, analītika.

Swedbank AS

Lielo uzņēmu apkalpošanas daļas jaunākā projektu vadītāja

Ciemojoties Lielo uzņēmumu apkalpošanas daļā Tev būs iespēja redzēt kā menedžeri strādā ar Latvijas un Baltijas lielākajiem uzņēmumiem, kādus pakalpojumus Swedbank piedāvā lielajiem klientiem, kā arī būs iespēja satikt Uzņēmumu apkalpošanas daļas vadītāju, uzņēmumu menedžerus un menedžeru asistentus, analītiķus – uzzini, ko katrs no viņiem dara! Ja, Tevi interesē uzņēmējdarbība, finansēšana, ja gribi zināt, kā uzņēmums no bankas saņem miljonu vērtu kredītu – piesakies!

Welcome!

Swedbank AS

Privātpersonu ikdienas pakalpojumu daļas un Debetkaršu daļas vadītāja

Man ir divas komandas. Viena, tiešā – debetkaršu komanda strādā visās trijās valstīs, esam atbildīgi par to, lai kartes strādātu visās trijās valstīs izcili. Mums ir jāatrod balanss, lai apmierinātu klienta vēlmes un vajadzības, ņemot vērā mūsu tehniskās iespējas kā arī veidojot ienesīgu biznesu. Otrai komandai, kura atbild par to kā jāstrādā kontu atvēršanas procesiem, maksājumiem, uz kā pamata varam uzsākt attiecības ar klientu, kā arī vada kredītkaršu pārdošanu - esmu vairāk kā atbalsts, padomdevējs. Manā komandā ir projekta / procesa vadītāji.

Visi kuri ciemojušies atzinuši: nebija domājuši ka te ir tik superīgi, ka strādā tik forši cilvēki un nenojauta, ka tik daudz 'stāv' aiz tā visa, ko cilvēks ikdienā izmanto pat nedomājot.

 

 

 

 

Swedbank AS

Karšu reklamāciju daļa Baltijā grupas vadītāja

Norēķini ar kartēm katru gadu kļūst arvien vairāk un vairāk, bet vai zini kas notiek, kad darījums ir bijis nesekmīgs? Vai Tu zinātu kā rīkoties, ja tas atgadītos ar Tevi? Iespējams jau esi sastapies ar šādu situāciju, tāpēc labprāt pastāstīsim un parādīsim kā ar to strādājam Karšu reklamāciju daļā. Mēs Tevi iepazīstināsim ar plašo karšu norēķinu iespējām un viediem kā pasargāt sevi no neparedzētām situācijām. Tu uzzināsi, kādu lomu spēlē Banka konfliktu situāciju risināšanā star pircēju un tirgotāju.

Gaidīsim Tevi ciemos!

 

 

Swedbank AS

Swedbank Finanšu institūta eksperte

 

Finanšu institūtā mēs NEskaitām naudu un NEgatavojam finanšu pārskatus - mēs rūpējamies par to, lai Latvijas iedzīvotāji būtu prasmīgāki savu finanšu (naudas) pārvaldīšanā. Tāpēc dažādos veidos stāstām un skaidrojam likumdošanas izmaiņu ietekmi uz iedzīvotāju maciņiem (piemēram, kalkulatoru izveide portālā manasfinanses.lv), sniedzam padomus, kā arī veicam aprēķinus un pētījumus, ar kuru rezultātiem dalāmies medijos - TV (piemēram, https://tvplay.skaties.lv/900-sekundes/900-sekundes-10284153/), radio intervijas, publikācijas drukātajos un interneta medijos, ekspertu diskusijas utml.) Finanšu institūtā esam izstrādājuši stundu saturu "Dzīvei gatavs" programmai (www.dziveigatavs.lv) kā lektori dodamies uz skolām. Esam arī izveidojuši īpašu finanšu pratības telpu Swedbank ēkā - bet par to klātienē! :)

Ja gribi kliedēt mītus par baņķiera ikdienu - piesakies, būs krāsaini!

 

Swedbank AS

Analīzes un plānošanas daļas finanšu analītiķis

Finanšu analītiķis veic regulāru finanšu un biznesa rezultātu analīzi, gatavo finanšu informāciju vadības komandai lēmumu pieņemšanai, veic finanšu prognozes, vērtē bankas pozīciju tirgū un daudz ko vēl. Ja, vēlies uzzināt vairāk, kāda ir finanšu analītiķa ikdiena bankā, piesakies!