Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
Swedbank AS
Balasta dambis 15, Rīga
PAR UZŅĒMUMU
Swedbank Latvija ir lielākā banka Latvijā, kuru par savu finanšu partneri ir izvēlējušies gandrīz 1 miljons valsts iedzīvotāju un vairāk nekā 83 000 uzņēmumu. Šodien Swedbank ir nozīmīgs valsts ekonomikas un reģionālās attīstības virzītājspēks, kas nodrošina nepārtrauktu finanšu pakalpojumu pieejamību, piedāvājot klientiem atbalstu, ko sniedz moderns konsultāciju centrs, filiāļu un bankomātu tīkls Latvijā. Swedbank darbības mērķis ir sekmēt ilgtspējīgu labklājību plašam cilvēku un uzņēmumu lokam. Bankas ikdienas darbs balstās trīs pamatvērtībās - vienkāršībā, atvērtībā un atbildībā. Pie mums Swedbank ir iespēja gan veidot starptautisku karjeru, gan apkalpot vietējos klientus. Piemēram, vairāk nekā 130 darbinieku no Rīgas apkalpo klientus Skandināvijā un visā pasaulē, 500 darbinieki veido finanšu risinājumus, kurus izmanto 14 miljonu klientu visos Swedbank Grupa mājas tirgos – Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Zviedrijā. Pie mums strādā ne vien dažādu jomu IT speciālisti, bet arī tie, kuri uzrauga maksājumu apstrādi un drošību visā Swedbank Grupā, klientiem visā pasaulē palīdz veikt darījumus finanšu tirgos, kā arī veic daudzpusīgu datu analīzi. Šogad Swedbank fokusēsies uz ēnotāju iepazīstināšanu ar dažādiem amatiem un Līderības tēmu. Ēnu dienai bankā aicinām pieteikties skolēnus no 15 gadu vecuma.
NOZARE
Finanšu tirgus vadīšana

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums

Pārdošanas jomas vadītājs Pārdošanas un Mārketinga daļā

Kā Pārdošanas jomas vadītāja bankas Privātpersonu pārvaldē ikdienā kopā ar savu komandu esmu atbildīga par bankas pakalpojumu pārdošanas plānošanu, uzskaiti, veicināšanu un atbalstu kā digitālajos kanālos, tā arī klientus apkalpojot klātienē, lai katrs no mūsu vairāk kā 1 000 000 klientiem saņemtu vērtīgu padomu par vēl labāku dažādo bankas pakalpojumu izmantošanu, redzētu sev piemērotus piedāvājumus sev ērtākajos bankas kanālos un mēs veicinātu klientu finansiālās labklājības vairošanos. 

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 3

Adrese: Balasta dambis 15, Rīga

Finanšu tirgus daļas investīciju jomas vadītājs

1. Bankas investīciju instrumentu (akcijas, obligācijas, biržās tirgotie fondi (ETF), biržās tirgotās izejvielas (ETC), biržās tirgotie instrumenti ar kredītplecu (leveraged ETN)) pārdošana, ieskaitot akciju un obligāciju sākotnējo izvietošanu.  

2. Klientu attiecību vadīšana investīciju jomā (individuālas konsultācijas un tiešsaistes semināri);

3. Bankas mediju attiecību atbalstīšana investīciju jomā (publikācijas un komentāru sniegšana, publiskie pasākumi un semināri, vieslekcijas);

4. Regulāra prezentāciju sagatavošana citu struktūrvienību darbiniekiem par notikumiem politikā, ekonomikā, finanšu tirgos un investīciju jomā.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 3

Adrese: Balasta dambis 15, Rīga

Modeļu risku analītiķis

Situācija finanšu tirgos nemitīgi mainās un bankai ir jābūt spējīgai, ja ne pilnībā izslēgt, tad ierobežot ietekmi ko nelabvēlīgie notikumi tirgos var atstāt uz tās finansēm. Pirmais solis šajā procesā būtu riskus kvantificēt, kas tālāk ļautu visai bankai pieņemt izsvērtus lēmumus. Mūsu komanda atbild par tirgus risku modelēšanu un atbilstošo modeļu uzturēšanu un attīstību. Izklausās sarežģīti? Jā, bet arī aizraujoši. Īpaši kad redzi, ka ar “garlaicīgās” matemātikas palīdzību ir iespējams izstāstīt tik daudz stāstu par to, kas ik dienu notiek bankā un pasaulē.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 2

Adrese: Balasta dambis 15, Rīga

Datu pārvaldības vadītājs

Dati un to pārvaldība nav joma, kas eksistē tikai firmās kā Google vai Apple, tā ir joma, kas katru gadu attīstās, jo jebkuram biznesam ir milzīgi apjomi ar datiem, uz kuriem var veidot efektīvus uz datiem un faktiem balstītus lēmumus. Automatizētā mārketinga nodaļa eksistē kā tilts, kas savieno biznesu ar IT un strādā primary, lai savienotu datus, optimizētu un automatizētu to lietošanu un pārliecinātos, lai jebkura reklāma vai komunikācija ar klientiem strādātu efektīvi. Darba ikdiena ietver projektu vadīšanu, lēmumu pieņemšanu, daudz sapulces un diskusijas gan par datu arhitektūru, gan kā dati tiks pielietoti un kāds būs biznesa ieguvums, tāpēc tehniskas zināšanas, kā arī spēja viegli paskaidrot sarežģīto, ir kritiska.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 3

Adrese: Balasta dambis 15, Rīga

Uzkrājumu un Ieguldījumu Atbalsta nodaļas vadītāja Baltijā

Manā un manas komandas pārziņā ir tādi produkti kā depozīti, uzkrājošā apdrošināšana, ieguldījumu fondi, kā arī akcijas un citi biržā tirgotie instrumenti. Mēs rūpējamies par to, lai šo produktu piedāvājums – risinājumu klāsts un īpašības, cenas, informācija par tiem – būtu maksimāli pievilcīgi klientiem, konkurētspējīgi un arī atbilstu likumdošanas prasībām. Mūsu pārziņā ir arī darbinieku kompetences šajā jomā. Sadarbībā ar citām nodaļām bankā veidojam izglītojošo saturu par uzkrājumiem un ieguldījumiem arī klientiem un sabiedrībai kopumā.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 3

Adrese: Balasta dambis 15

SSE segmenta vadītāja

Es esmu mazo uzņēmumu segmenta vadītāja. Ikdienā rūpējos par 45 000 mazo uzņēmumu, t.sk. arī jaundibinātajiem. Atbildu par to, ko viņi bankā var saņemt, cik ērtā veidā, cik tas maksā un rūpējos par to, lai banka no šīs sadarbības arī pelnītu.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 3

Adrese: Balasta dambis 15, Rīga

Pasākuma administrators

Aicinām Ēnu dienā iepazīt Pasākuma administratora ikdienu – mēs esam darbinieki, kuri ir vērsti uz klientu vajadzībām, izprotam un palīdzam klientiem, lai tiktu pie risinājuma. Nodrošinām labāko klientu servisu, lai veicinātu klientu apmierinātību.

Rūpējamies par darba devēja tēlu un par bankas iekšējām aktivitātēm.

Ja vēlies būtu daļa no manas ēnu dienas komandas - piesakies!

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 2

Adrese: Balasta dambis 15, Rīga

Kanālu analītikas vadītājs Baltijā

Baltijas Kanālu analītikas ikdienas darbs ir saistīts ar finanšu vadību un analīzi visiem Swedbank izplatīšanas kanāliem (filiāles, Konsultāciju centrs, Internetbanka utt.) visās trijās Baltijas valstīs.

Nāc ēnot, ja Tevi interesē darbs ar datiem, biznesa rezultātu uzskaite un monitorings, dažādi datu analīzes rīki. Tāpat arī uzzināsi - kā notiek sadarbība ar kolēģiem dažādās valstīs,  kā arī - ko tad ikdienā dara bankas darbinieki.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 2

Adrese: Balasta dambis 15, Rīga

Klientu attiecību speciālists

Ja vēlies uzzināt ka mēs ikdienā strādājam un ko piedāvājam Valsts un pašvaldības uzņēmumiem, kā piedalāmies pašvaldības izsludinātos finansēšanas izsludinātos iepirkumos, piesakies, izstāstīsim un parādīsim, būs interesanti un aizraujoši.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 2

Adrese: Balasta dambis 15, Rīga

Turētājbankas pakalpojumu vadītājs

Ikdienā uzraugam Alternatīvo ieguldījumu fondu un Latvijas pensiju plānu ieguldījumus vērtspapīros, un vai tas ir saskaņā ar likumu. Skatāmies, vai veiktie ieguldījumi vērtspapīros un valūtās ir pieļaujami.

Turētājbanka ir kā policija, kas uzrauga fondus vai viss ir pēc noteikumiem, ja nē, tad ziņojam Latvijas Bankai, tādā veidā aizstāvot investorus.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 2

Adrese: Balasta dambis 15

Juridiskās pārvaldes vadītāja, Vadības komandas locekle

Juristam un vadītājam nepieciešamas dažādas iemaņas, piemēram - spēja mācīties, spēja uzņemties un arī dalīties ar atbildību, precizitāte, loģika, skaidrs domas izklāsts, atvērtība un zinātkāre, elastīgums un kompromisu māksla. Juridiskā pārvalde konsultē visu banku dažādos jautājumos, piemēram - finansēšanas vai kontu pakalpojumu produktos, reklāmu jautājumos, datu aizsardzībā. Mūsu komanda meklē atbildes un iesaka – kā drīkst darīt.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 3

Adrese: Balasta dambis 15

Privātpersonu pārvaldes vadītāja, Valdes locekle

Kā kļūt finansiāli veselīgākam? Tas ir galvenais jautājums, ko palīdzam saviem klientiem atrisināt ikdienā! Kā varam iedot saviem klientiem lielāku drošību par savu labklājību? Palīdzēt klientiem sākt regulāri uzkrāt, likt viņu uzkrājumiem augt! Ieguldīt no 1 eiro un kļūt par Apple un Microsoft akcionāru – arī tas ir pieejams mūsu klientiem dažu klikšķu attālumā. Ko darīt, ja plānots lielāks pirkums bet pašam vēl visa uzkrājuma nav – atbildīga aizņemšanās būs atbilde. Uzzini vairāk par privātpersonu pārvaldi un ko dara Swedbank valde.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 3

Adrese: Balasta dambis 15

Valdes priekšsēdētājs/Swedbank Latvijā vadītājs

Uzzini, kāda ir Valdes priekšsēdētāja ikdiena! Kā apvienot daudzos pienākumus un kā būt līderim ne tikai citiem, bet arī pašam sev!

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 3

Adrese: Rīga, Balasta dambis 15

Finanšu noziegumu novēršanas pārvaldes vadītāja, Valdes locekle

Uzzini kā novērst Finanšu noziegumus un kā "pazīt" savu klientu - vai viņa darbībām tiešām ir labi nolūki. Kā būt līderei ne tikai sev, bet arī citiem? Un ko ikdienā dara Swedbank vadības komanda. Tiekamies Ēnu dienā :)

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 3

Adrese: Rīga, Balasta dambis 15

Uzņēmumu Pārvaldes vadītājs, Valdes loceklis

Mana ikdiena ir raiba kā kubiks–rubiks. Tikai kubiku-rubiku var, iemācoties tā pamatprincipus, paredzēt. Manā darba ikdienā jārēķinās, ka būs notikumi, kurus paredzēt nebūs iespējams, bet ar kuriem būs jātiek galā.

Es vadu Swedbankas uzņēmumu pārvaldi, kas rūpējās par to, lai uzņēmējiem radītie produkti atvieglotu uzņēmēja dzīvi ietaupot laiku un palīdzot augt.

Interesantākā darba daļa ir tikšanās ar klientiem. Gan mazajiem, kas spēruši pirmos solīšus savā uzņēmējdarbībā, gan lielākajiem visā Latvijā.

Acis mirdz arī tajos brīžos, kad esam radījuši kādu no jaunajiem produktiem, par ko esam paši lepni! 

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 3

Adrese: Balasta dambis 15

Personāla un infrastruktūras pārvaldes vadītāja, Vadības komandas locekle

Uzzini, kāda ir vadības komandas un Personāla/Infrastruktūras pārvaldes vadītājas ikdiena. Bieži vien Personāla pārvaldi saucam par HR - šī komanda aptver ļoti plašu spektru, kas saistīts ar darbiniekiem - jaunu talantu piesaiste, atlase, apmācība, un kādus labumus piedāvājam mūsu kolēģiem. Savukārt, infrastruktūras komanda rūpējas par visiem Swedbank birojiem un filiālēm, lai vide būtu droša,  moderna un ērta kā mūsu klientiem, tā arī darbiniekiem.  

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 3

Adrese: Balasta dambis 15

Vadošais klientu konsultants Valmierā

Ja vēlies vienu dienu uzzināt vairāk par Swedbank Latvija darbību un ikdienu – droši piesakies un noskaidro to. Mēs parādīsim plašu spektru mūsu ikdienā. Parādīsim kā strādā Valmieras filiāle un klientu apkalpošana, iepazīstināsim ar bankas ziņojumiem un čatu, pastāstīsim par izbraukumiem un prezentācijām mobīlo konsultantu ikdienā, un protams klientu ienākošā zvanu plūsma un to apkalpošana. Šajā dienā varēsi iepazīt bankas darbu ne tikai vienā, bet pat vairākās profesijās un novirzienos.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 3

Adrese: Rīgas iela 15, Valmiera

Turīgo klientu konsultēšanas nodaļas vadītāja

Esmu Turīgo klientu konsultēšanas nodaļas vadītāja.

Mana komanda ir personīgie finanšu konsultanti, kuri ikdienā strādā ar bankas turīgajiem klientiem, sniedz vērtīgas konsultācijas dažādos ar finanšu veselību saistītos jautājumos (finansēšana, apdrošināšana, uzkrājumi u.c.).

Konsultācijās ar klientiem daudz runājam par nepieciešamību veidot uzkrājumus, veikt gudrus ieguldījumus, investēt. Pašas regulāri sekojam līdzi un izglītojamies dažādos ar investīcijām saistītos jautājumos.

Mani ikdienas pienākumi ir būt par galveno atbalstu savai komandai, sekot līdzi, motivēt un atbalstīt, stādāt pie attīstības gan komandai kopumā, gan individuāli katram komandas dalībniekam.

Mana komanda šobrīd strādā 6 dažādās pilsētās un sniedz konsultācijas klientiem no visas Latvijas.

Tiekamies!

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 3

Adrese: Balasta dambis 15, Rīga

Finansēšanas konsultants

Šajā amatā konsultējam klientus par viņu esošajiem hipotekāro kredītu līgumiem un iespējamām to izmaiņām (kredīta procentu likmes izmaiņas, galvojuma vai līdzaizņēmēja atbrīvošana/pievienošana, ķīlas maiņa/atbrīvošana, ķīlas devēja maiņa, izmaiņas maksājuma grafikā, piekrišanu izsniegšana, kas skar ieķīlāto īpašumu), kā arī pārliecināmies par līgumā paredzēto nosacījumu izpildi (māju/dzīvokļu ekspluatācijas nodošanas termiņu monitorings). Mēs sagatavojam kredītu lietu izmaiņas tālākai lēmumu pieņemšanai un piedalāmies lēmumu pieņemšanas procesā. Piedalāmies arī ieķīlāto nekustamo īpašumu pārdošanas procesā, izsniedzot nepieciešamās atļaujas un parakstot Vienošanās par pārdošanu.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 1

Adrese: Balasta dambis 15, Rīga

Finanšu analītiķis

Finanšu analītiķis, sadarbojoties ar lielāko daļu bankas struktūrvienību:

- gatavo vadībai un biznesa vienībām analīzi par bankas finanšu rezultātiem;

- meklē likumsakarības starp dažādiem rādītājiem un biznesa aktivitātēm;

- lūkojas nākotnē, sastādot budžetu un attīstības prognozes;

- piedalās biznesa lēmumu pieņemšanā; pēta uzņēmuma pozīcijas tirgū un analizē konkurentu darbību.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 4

Adrese: Rīga, Balasta dambis,15

Ilgtspējas jomas vadītāja

Arvien vairāk uzņēmumu ikdienā ienāk ilgtspējas un it īpaši klimata jautājumi. Ciemojoties Lielo Uzņēmumu apkalpošanas daļā uzzināsi ne tikai par Latvijas un Baltijas lielākajiem uzņēmumiem, bet arī par to, kā novērtējam uzņēmumus no ilgtspējas viedokļa, kā strādājam ar zaļo finansējumu, kā arī - kā šis darbs palīdz mums kopīgi mazināt klimata pārmaiņas.  Ja Tevi interesē uzņēmējdarbība, finansēšana, banku sektors un arī zaļā ekonomika – piesakies!

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 1

Adrese: Balasta dambis 15, Rīga

Komunikācijas un ilgtspējas pārvaldes vadītāja, vadības komandes locekle

Kā svarīgākās ziņas aiznest līdz dzirdošām ausīm un palīdzēt sabiedrībai un ekonomikai augt? No stratēģijas līdz ikdienas ierakstiem sociālajos medijos, no krīzes komunikācijas līdz podkāstiem, no ilgtspējīgas izpratnes veicināšanas līdz prezentācijām, no sociālajiem projektiem līdz tiešraidēm – uzzināsi par daudzpusīgo komunikācijas ekspertu ikdienu Latvijas lielākajā bankā. 

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 3

Adrese: Balasta dambis 15

Biznesa analītiķe

Lieliska iespēja uzzināt, ko ikdienā dara biznesa analītiķi, kas analizē Latvijas lielāko uzņēmumu finanšu datus, aprēķina klientu spēju atmaksāt kredītus un sadarbojas ar korporatīvo klientu menedžeriem, lai nodrošinātu finansējuma izsniegšanu klientiem. Būs iespēja iepazīties ne tikai ar biznesa analītiķa amatu, bet arī apskatīt, kā strādā Lielo Uzņēmumu apkalpošanas daļa!

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 1

Adrese: Balasta dambis 15, Rīga

Jaunākā projektu vadītāja

Ciemojoties Lielo Uzņēmumu apkalpošanas daļā Tev būs iespēja redzēt kādas prasmes piemīt menedžerim, strādājot ar Latvijas un Baltijas lielākajiem uzņēmumiem, kādus pakalpojumus Swedbank piedāvā lielajiem klientiem, kā arī būs iespēja ieskatīties Lielo Uzņēmumu apkalpošanas daļas darba ikdienā. Ja Tevi interesē uzņēmējdarbība, finansēšana, banku sektors, ja gribi zināt, kā uzņēmumam saņemt miljonus vērtu kredītu – piesakies!

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 1

Adrese: Balasta dambis 15

Investīciju un apdrošināšanas mārketinga jomas vadītāja

Jomas vadītājs atbild par mārketinga aktivitāšu un kampaņu plānošanu, kas saistīti ar ieguldījumiem, pensijām un apdrošināšanas produktiem. Ciemojoties pie mums, tev būs iespēja ielūkoties darba ikdienā, uzzināt, kā, soli pa solim,  top lielās mārketinga kampaņas, kā tiek veidoti mediju plāni un kā top radošie risinājumi. Tāpat varēsi ielūkoties ikdienas “aizkulisēs” – mazo projektu plānošanas, izstrādes vai ieviešanas stadijās. 

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 3

Adrese: Balasta dambis 15, Rīga

Programmatūras inženieris

Lai gan ikdienā par banku domājam galvenokārt kā par finanšu iestādi, bankas darbs mūsdienās nebūtu iedomājams bez datoriem un sarežģītām IT sistēmām. Programmatūras inženieru darbs ir plašs – ikdienā ne tikai rakstām kodu, bet arī runājam ar klientiem, lai noskaidrotu vēlmes, nodrošinām sistēmu kvalitāti un veicam testēšanu, labojam dažāda mēroga kļūdas un nodrošinām dažādus svarīgus IT procesus. Ja Tevi interesē, kā top tādas svarīgas sistēmas kā Swedbank internetbanka, droši piesakies!

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 3

Adrese: Balasta dambis 15, Rīga

Aplikāciju speciālists

Ja tev interesē kāds no šiem jēdzieniem – Agile, Scrum, Product owner, Scrum master, Jira, ServiceNow, Incident – tad šis ir piemērots tev. Aplikāciju speciālists ikdienā darbojas ar incidentu izpēti kādā no bankas sistēmām. Darbs ir gan ievākt datus par incidentu, gan saziņa ar klientu, gan incidenta labošana ServiceNow vidē izmantojot JavaScript kodēšanas valodu. Ikdienā ir arī dažādas Agile komandu sapulces, kā Daily Standup, Backog Refinement u.c. Šis amats ir lieliska iespēja uzsākt karjeru gan it entuziastiem, gan komunikācijas mīļiem, jo ikdienā ir daudz komunikācijas ar dažādiem cilvēkiem un tai pašā laikā ir iespēja strādāt kopā ar programmētājiem un pašam uzsākt programmēšanas gaitas.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 4

Adrese: Balasta dambis 15

Finanšu pārvaldes vadītāja, Valdes locekle

Valde strādā kā uzņēmuma izpildinstitūcija, tā vada uzņēmuma darbību un pieņem būtiskus lēmumus, kas ietekmē visa uzņēmuma darbību. Nāc ēnot, ja Tevi interesē Finanšu vadība - kā veidojas bankas budžets – no kā banka pelna un kur tērē? Kā top biznesa plāni un kā tiek noteikti biznesa mērķi? Tāpat arī uzzināsi - kā notiek sadarbība ar regulējošām iestādēm (ECB, FKTK) un ārējiem auditoriem, kā arī - ko tad ikdienā dara valde.

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 4

Adrese: Rīga, Balasta dambis 15

Risku pārvaldes vadītāja, Valdes locekle

Risku pārvalde nodrošina vispārēju kontroles procesu bankā. Atbild par neatkarīgu risku apskatu un analīzi par kredītrisku, operacionālo risku un citiem riska tipiem, sniedz viedokli par jauniem un/vai nozīmīgiem bankas procesiem un darījumiem, piedalās lēmumu pieņemšanā par kredītdarījumiem. Kā arī - iepazīsi - ko tad ikdienā dara valde.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 3

Adrese: Balasta dambis 15

Atbilstības kontroles vadītāja, Valdes locekle

Lai gan šķiet, ka mēs – baņķieri – to vien darām, kā skaitām naudu, patiesībā mēs esam dažādi savās interesēs un darba specifikā. Atbilstības kontroles vadītājs ar plašu komandu uzrauga bankas darbības atbilstību saistošajiem likumdošanas un normatīvajiem aktiem. Darbības atbilstība jeb compliance –banka sniedz finanšu pakalpojumus saviem klientiem, bet tikai atbilstoši likumiem.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 3

Adrese: Balasta dambis 15

Klientu servisa pārvaldes vadītājs, Valdes loceklis

Pārvaldes pienākumi : kopā ar pārvaldes kolēģiem parūpēties par bankas klientiem un palīdzēt viņiem pieņemt apzinātus lēmumus par savu finanšu lietu sakārtošanu, nodrošinot plūstošu, laika taupošu pieredzi neatkarīgi no saskarsmes punkta (ienākošā un izejošā klientu plūsmā, klātienē un attālināti, internetbankā, mobilā lietotne, ATM tīkls). Kopā ar bankas segmentiem vienoties un nodrošināt klientu uzrunāšanās potenciālu, sasniedzot noteiktos biznesa mērķus, efektivitāti, klientu apmierinātību un darbinieku iesaisti.

Personīgā atbildība: valdes atbildīgais par IT jomu un bankas Krīzes vadību.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 3

Adrese: Balasta dambis 15

Finanšu pārvaldes vadītāja, Valdes locekle

Valde strādā kā uzņēmuma izpildinstitūcija, tā vada uzņēmuma darbību un pieņem būtiskus lēmumus, kas ietekmē visa uzņēmuma darbību. Nāc ēnot, ja Tevi interesē Finanšu vadība - kā veidojas bankas budžets – no kā banka pelna un kur tērē? Kā top biznesa plāni un kā tiek noteikti biznesa mērķi? Tāpat arī uzzināsi - kā notiek sadarbība ar regulējošām iestādēm (ECB, FKTK) un ārējiem auditoriem, kā arī - ko tad ikdienā dara valde.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 3

Adrese: Balasta dambis 15

Korporatīvās sociālās atbildības vadītāja

Swedbank ik gadu sponsorē daudz un dažādas iniciatīvas, ieguldot ilgtspējīgas sabiedrības veidošanā, uzņēmējdarbības attīstībā un finanšu pratības veicināšanā. Kā banka izvēlās, kurus projektus sponsorēt? Kas ir jādara, lai Swedbank atbalstītu Tavu projektu un ko vispār nozīmē strādāt Komunikācijas pārvaldē? Nāc ēnot Swedbank CSR vadītāju un uzzini, ko nozīmē CSR un kāpēc tas ir svarīgi!

 

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 2

Adrese: Balasta dambis 15

Klientu konsultante filiālē "Rīga Plaza"

Mana darba ikdiena ir ļoti dinamiska, ir svarīgi ievērot precizitāti un uzklausīt klientu, ikdienā veicu dažādus pienākumus, sākot ar kontu atvēršanu un pārskatījumiem, līdz pat mantojuma izmaksai un krāpniecisko darījumu upuru konsultēšanai. Rīts sākas ar sapulci, vai ar e-pastu izlasīšanu pie siltas kafijai, vai tējas. Tad jau sākās lielā rutīna-apkalpot klientus, palīdzēt viņiem tikt galā ar savu vajadzību un tad jau izzināt viņa vajadzības, lai piedāvātu kādu bankas pakalpojumu. Ir atsaucīgi klienti, jauki un pieklājīgi un ir arī ne tik ļoti draudzīgi, tāpēc šajā darba pozīcijā būtiski mācēt saprasties ar klientu.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 1

Adrese: Mūkusalas iela 71, Rīga

Karšu daļas vadītāja Baltijā

Maksājumu karšu pasaule ir ļoti daudzšķautnaina un mainīga. Mūsu komanda ir atbildīga par privātpersonu maksājumu karšu attīstības projektiem. Vadām dažādu izmaiņu ieviešanu un produktu attīstības projektus, kā arī esam atbildīgi, lai kolēģi, kuri apkalpo klientus, ir zinoši par maksājumu karšu produktiem. Tā nu ikdienas darbs ir dažādo darbu koordinēšana, kā arī mana kā vadītāja pienākums ir, lai komandai ir visi vajadzīgi rīki un resursi, lai tā spētu veikt savus ikdienas uzdevumus sekmīgi.  

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 3

Adrese: Balasta dambis 15

Digitālās pārdošanas un mārketinga projektu vadītāja

Pārdošanas procesu organizēšanas fiziskajos un digitālajos kanālos. Nodrošināt kanāliem atbalsta mehānismus kā zvanu sarakstus, piedāvājumus internetbankā, mobilajā bankā, informāciju par mārketinga kampaņām un pārdošanas rezultātiem. Veidot kampaņu un pārdošanas rezultātu apkopojumus un ieteikumus uz turpmākajām mārketinga aktivitātēm.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 3

Adrese: Balasta dambis 15

Projektu vadītājs Karjeras Centrā

Aicinām Ēnu dienā iepazīt Karjeras Centra ikdienu - mēs esam partneri mūsu vadītājiem biznesa mērķu sasniegšanā, piesaistot vispiemērotākos kolēģus viņu komandā, konsultējam par karjeras iespējām bankas ietvaros, palīdzam stiprināt darbinieku iesaisti un pārliecību, ka strādājam pie labākā darba devēja Latvijā. Kā arī rūpējamies par darba devēja tēlu, lai piesaistītu profesionālus kolēģus, kā arī rūpējamies par bankas iekšējām aktivitātēm. 

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 1

Adrese: Balasta dambis 15

Talantu piesaistes speciāliste Karjeras Centrā

Aicinām Ēnu dienā iepazīt Karjeras Centra ikdienu - mēs esam partneri mūsu vadītājiem biznesa mērķu sasniegšanā, piesaistot vispiemērotākos kolēģus viņu komandā, konsultējam par karjeras iespējām bankas ietvaros, palīdzam stiprināt darbinieku iesaisti un pārliecību, ka strādājam pie labākā darba devēja Latvijā. Kā arī rūpējamies par darba devēja tēlu, lai piesaistītu profesionālus kolēģus, kā arī rūpējamies par bankas iekšējām aktivitātēm.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 1

Adrese: Balasta dambis 15

Karjeras Centra vadītāja

Aicinām Ēnu dienā iepazīt Karjeras Centra ikdienu - mēs esam partneri mūsu vadītājiem biznesa mērķu sasniegšanā, piesaistot vispiemērotākos kolēģus viņu komandā, konsultējam par karjeras iespējām bankas ietvaros, palīdzam stiprināt darbinieku iesaisti un pārliecību, ka strādājam pie labākā darba devēja Latvijā. Kā arī rūpējamies par darba devēja tēlu, lai piesaistītu profesionālus kolēģus, kā arī rūpējamies par bankas iekšējām aktivitātēm. 

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 1

Adrese: Balasta dambis 15

Ekskursijas