Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
Swedbank AS
Balasta dambis 15, Rīga
PAR UZŅĒMUMU
Swedbank Latvija ir lielākā banka Latvijā, kuru par savu finanšu partneri ir izvēlējušies gandrīz 1 miljons valsts iedzīvotāju un vairāk nekā 83 000 uzņēmumu. Šodien Swedbank ir nozīmīgs valsts ekonomikas un reģionālās attīstības virzītājspēks, kas nodrošina nepārtrauktu finanšu pakalpojumu pieejamību, piedāvājot klientiem atbalstu, ko sniedz moderns konsultāciju centrs, filiāļu un bankomātu tīkls Latvijā. Swedbank darbības mērķis ir sekmēt ilgtspējīgu labklājību plašam cilvēku un uzņēmumu lokam. Bankas ikdienas darbs balstās trīs pamatvērtībās - vienkāršībā, atvērtībā un atbildībā. Pie mums Swedbank ir iespēja gan veidot starptautisku karjeru, gan apkalpot vietējos klientus. Piemēram, vairāk nekā 130 darbinieku no Rīgas apkalpo klientus Skandināvijā un visā pasaulē, 500 darbinieki veido finanšu risinājumus, kurus izmanto 14 miljonu klientu visos Swedbank Grupa mājas tirgos – Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Zviedrijā. Pie mums strādā ne vien dažādu jomu IT speciālisti, bet arī tie, kuri uzrauga maksājumu apstrādi un drošību visā Swedbank Grupā, klientiem visā pasaulē palīdz veikt darījumus finanšu tirgos, kā arī veic daudzpusīgu datu analīzi. Šogad Swedbank fokusēsies uz ēnotāju iepazīstināšanu ar dažādiem amatiem un Līderības tēmu. Ēnu dienai bankā aicinām pieteikties skolēnus no 15 gadu vecuma.
NOZARE
Finanšu tirgus vadīšana

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums

Aizdevumu atgūšanas atbalsta apakšnodaļas vadītāja

Aizdevumu atgūšanas atbalsta apakšnodaļa sniedz atbalstu Aizdevumu atgūšanas daļas darbiniekiem, veicot dažādu juridisko dokumentu sagatavošanu tiesvedības procesiem, komunikācijai ar klientiem, valsts un pašvaldību iestādēm, kā arī nodrošina visa Aizdevumu atgūšanas daļas uzraudzībā esošā kredītportfeļa uzraudzību, administrējot dažāda veida datu bāzes.

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 1

Adrese: Balasta dambis 15

Lielo uzņēmumu apkalpošanas daļas vadītājs

Mūsu ikdiena ir ļoti dažāda – manā komandā esošie uzņēmumu menedžeri tiekas ar uzņēmumu pārstāvjiem, es piedalos kredītkomitejās, kurās tiek pieņemti lēmumi par kredītu piešķiršanu.

Tāpat mēs ikdienā daudz diskutējam un lemjam par procesiem – ko uzlabot, ko piedāvāt klientiem,  ko ieviest jaunu.

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 2

Adrese: Balasta dambis 15

Biznesa klientu apkalpošanas menedžeris

Strādājot par uzņēmumu menedžeri Tev ir iespēja sadarbojas ar Latvijas uzņēmumiem. Tavs darbs ir meklēt un atrast risinājumus, kas palīdz uzņēmumiem nodrošināt gan ikdienas vajadzības, kā arī veicināt uzņēmumu attīstību ar finansējumu. Ja, Tevi interesē uzņēmējdarbība, finansēšana un gribi zināt, kādēļ bankas loma ir būtiska uzņēmējdarbībā – piesakies.

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 2

Adrese: Rīga, Balasta dambis 15

Reģiona vadītājs, Tukumā

Uzzini vairāk par reģiona vadītāja ikdienu un ko nozīmē būt līderim ne tikai sev, bet arī citiem!

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 2

Adrese: Tukums, Pils iela 15a

Reģiona vadītājs, Daugavpilī

Mans ikdienas darbs saistīts ar bankas biznesa plānošanu, vadīšanu  un koordinēšanu Latvijas austrumu reģionā un kas attiecas uz maziem un vidējiem uzņēmumiem. Es sniedzu atbalstu menedžeriem klientu apkalpošanas jomā, pieņemu lēmumus par finansēšanas piešķiršanu un iesaistos jauno klientu piesaistes darbā. Austrumu reģiona komandā strādā astoņi menedžeri un pieci specialisti.

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 2

Adrese: Daugavpils, Rīgas iela 22a

Filiāļu tīkla vadītāja vietniece, Valmierā

Ikdiena filiāļu tīkla vadības komandā. Atbildība un rūpes par klientu finanšu lietu sakārtošanu izmantojot atbilstošus un mūsdienīgus risinājumus. Sadarbība ar citām bankas struktūrvienībām Latvijā un arī Baltijas valstu mērogā.  Iesaistīšanās dažādos projektos ar mērķi  uzlabot mūsu klientu pieredzi, atvieglot kolēģu ikdienu un sasniegt filiāļu tīkla biznesa mērķus. Ja vēlies uzzināt vairāk par Swedbank Latvija Filiāļu tīkla darbību, piesakies. 

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 2

Adrese: Valmiera, Rīgas iela 15, Swedbank filiāle

Klientu konsultante, filiālē "ĶĪPSALA"

Risināt visdažādākās situācijas, ātri pārslēgties no vienas klienta situācijas uz nākamo. Palīdzēt izprast bankas pakalpojumus, veidot ilgtermiņa attiecības ar klientiem. Ikdienā pielietot trīs valodas, uzzināt, izzināt klienta vēlmes. Paskatīties uz klientu konsultanta ikdienu, kura ir ļoti dinamiska.

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 1

Adrese: Rīga, Balasta dambis 15

Filiāļu tīkla vadītāja vietnieks, Jēkabpilī

Ikdiena filiāļu tīkla vadības komandā. Atbildība un rūpes par klientu finanšu lietu sakārtošanu izmantojot atbilstošus un mūsdienīgus risinājumus. Sadarbība ar citām bankas struktūrvienībām Latvijā un arī Baltijas valstu mērogā.  Iesaistīšanās dažādos projektos ar mērķi  uzlabot mūsu klientu pieredzi, atvieglot kolēģu ikdienu un sasniegt filiāļu tīkla biznesa mērķus.

Ja vēlies uzzināt vairāk par Swedbank Latvija Filiāļu tīkla darbību, piesakies.

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 2

Adrese: Jēkabpils, Brīvības iela 131

Finanšu noziegumu novēršanas pārvaldes vadītāja, Valdes locekle

Uzzini kā novērst Finanšu noziegumus un kā "pazīt" savu klientu - vai viņa darbībām tiešām ir labi nolūki. Kā būt līderei ne tikai sev, bet arī citiem? Un ko ikdienā dara Swedbank vadības komanda. Tiekamies Ēnu dienā :)

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 2

Adrese: Rīga, Balasta dambis 15

Uzņēmumu pārvaldes vadītājs, Valdes priekšsēdētājs

Uzzini ko nozīmē uzņēmumu apkalpošana bankā un kāda ir Valdes priekšsēdētāja ikdiena! Kā apvienot daudzos pienākumus un kā būt līderim ne tikai citiem, bet arī pašam sev!

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 2

Adrese: Rīga, Balasta dambis 15

Individuālās apkalpošanas nodaļas vadītāja

Mana ikdiena – Private banking nodaļa apkalpo bankas turīgākos klientus/privātpersonas un palīdz tiem veiksmīgi plānot savu finanšu labklājību ilgtermiņā. Manos pienākumos ietilpst stratēģijas izveide Private banking nodaļai, sadarbība ar kolēģiem, lai nodrošinātu klientiem maksimāli labāko piedāvājumu un personalizētus pakalpojumus. Kopā ar kolēģiem plānojam kā labāk klientiem stāstīt par to, kas ir mūsu piedāvājumā un atbalstīt viņus ilgtspējīgās izvēlēs par saviem līdzekļiem.

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 2

Adrese: Rīga, Balasta dambis 15

Vadošais finansēšanas konsultants, Tukumā

Ikdienā telefoniski konsultēju klientus - privātpersonas par mājokļa iegādi un būvniecību (hipotekārais aizdevums), kā arī par valsts atbalsta programmām un apdrošināšanām. Ģimenēm palīdzu iegādāties mājokļus, izskatu finansējumus ar īpašumu ieķīlāšanu un palīdzu mazināt visus iespējamos riskus ar jauno aizdevumu - slēdzam apdrošināšanas. 

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 2

Adrese: Tukums, Pils iela 15a

Finanšu analītiķis

Finanšu analītiķis, sadarbojoties ar lielāko daļu bankas struktūrvienību: gatavo vadībai un biznesa vienībām analīzi par bankas finanšu rezultātiem, meklē likumsakarības starp dažādiem rādītājiem un biznesa aktivitātēm, lūkojas nākotnē - sastādot budžetu un attīstības prognozes, piedalās biznesa lēmumu pieņemšanā, pēta uzņēmuma pozīcijas tirgū un analizē konkurentu darbību. Uzzini vairāk un plašāk šī gada Ēnu dienā

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 4

Adrese: Rīga, Balasta dambis,15

Privātpersonu pārvaldes vadītājs, Valdes loceklis

Privātpersonu pārvalde veicina Latvijas sabiedrības kopējo izpratni par to, kā kopā ar Swedbank pēc iespējas gudrāk un efektīvāk rūpēties par savām personīgajām un ģimenes finansēm. Uzzini vairāk par privātpersonu pārvaldi un ko dara Swedbank valde. 

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 2

Adrese: Balasta dambis 15

Komunikācijas un ilgtspējas pārvaldes vadītāja, Vadības komandas locekle

Kā iespējams, ka pat pēc lielām finanšu krīzēm Swedbank ir starp reputācijas līderiem un Mīlētākais zīmols Latvijā? Kā runaspersonas gatavojas intervijām radio un TV? Kā top Swedbank ieraksti Twitter un Facebook? Kā bankas klienti un darbinieki saņem svarīgo informāciju un kā top tādi sociālie projekti kā Dzīvei gatavs, Finanšu laboratorija u.t.t.? 

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 3

Adrese: Balasta dambis 15

Juridiskās pārvaldes vadītāja, Vadības komandas locekle

Juristam un vadītājam nepieciešamas dažādas iemaņas, piemēram - spēja mācīties, spēja uzņemties un arī dalīties ar atbildību, precizitāte, loģika, skaidrs domas izklāsts, atvērtība un zinātkāre, elastīgums un kompromisu māksla. Juridiskā pārvalde konsultē visu banku dažādos jautājumos, piemēram - finansēšanas vai kontu pakalpojumu produktos, reklāmu jautājumos, datu aizsardzībā. Mūsu komanda meklē atbildes un iesaka – kā drīkst darīt.

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 2

Adrese: Balasta dambis 15

Personāla pārvaldes vadītāja, Vadības komandas locekle

Uzzini ko ikdienā darba vadības komanda un kāda ir Personāla pārvaldes vadītājas ikdiena! Personāla pārvalde tiek bieži saukta par HR un šī komanda aptver ļoti daudzas lietas, kas saistītās ar darbiniekiem - kā tos pieņemt, kā apmācīt, kādus labumus tiem piedāvāt. Swedbank strādā vairāk kā 2000 darbinieki un par viņiem visiem ir jāparūpējas - uzzini kā tas ir iespējams :)

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 2

Adrese: Balasta dambis 15

Atbilstības kontroles vadītāja, Valdes locekle

Lai gan šķiet, ka mēs – baņķieri – to vien darām, kā skaitām naudu, patiesībā mēs esam dažādi savās interesēs un darba specifikā. Atbilstības kontroles vadītājs ar plašu komandu uzrauga bankas darbības atbilstība saistošajiem likumdošanas un normatīvajiem aktiem. Darbības atbilstība (compliance) – veic biznesu/uzņemas risku, bet tikai atbilstoši likumiem

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 2

Adrese: Balasta dambis 15

Klientu servisa pārvaldes vadītājs, Valdes loceklis

Šajā ēnu dienā uzzini ko ikdienā dara valde un kādi ir Klientu servisa pārvaldes vadītāji pienākumi. Kā parūpēties, lai mēs varētu apkalpot mūsu klientus, atbildēt uz zvaniem un satikt tos filiālēs? Mūsu klienti ir mūsu vērtība!

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 2

Adrese: Balasta dambis 15

Risku pārvaldes vadītāja, Valdes locekle

Risku pārvalde nodrošina vispārēju kontroles procesu bankā. Atbild par neatkarīgu risku apskatu par kredītrisku un operacionālo risku, sniedz viedokli par jauniem un/vai nozīmīgiem bankas procesiem un darījumiem. Kā arī - iepazīsi - ko tad ikdienā dara valde. 

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 2

Adrese: Balasta dambis 15

Finanšu pārvaldes vadītāja, Valdes locekle

Valde strādā kā uzņēmuma izpildinstitūcija, tā vada uzņēmuma darbību un pieņem būtiskus lēmumus, kas ietekmē visa uzņēmuma darbību. Nāc ēnot, ja Tevi interesē Finanšu vadība - kā veidojas bankas budžets – no kā banka pelna un kur tērē? Kā top biznesa plāni un kā tiek noteikti biznesa mērķi? Tāpat arī uzzināsi - kā notiek sadarbība ar regulējošām iestādēm (ECB, FKTK) un ārējiem auditoriem, kā arī - ko tad ikdienā dara valde.

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 3

Adrese: Rīga, Balasta dambis 15

Procesu vadītāja apdrošināšanas kompānijās Baltijas līmenī

Esmu Procesu vadītāja Swedbank apdrošināšanas kompānijās Baltijas līmenī. Darbojos Apdrošināšanas biznesa atbalsta daļā. Manā atbildībā ir Swedbank apdrošināšanas procesu (dzīvības un nedzīvības) efektivizēšana – ērtāk, ātrāk, vienkāršāk. Sadarbojoties ar kolēģiem, kuri atbild par apdrošināšanas pārdošanas procesiem. Manā amatā ir 1) jāizprot, kā darboties ar datiem, kā tos lasīt, kā prezentēt, 2) Jāspēj redzēt procesu mijiedarbība vispārīgā līmenī, gan arī jāiedziļinās detaļās. 3) jābūt lieliskām komunikācijas prasmēm un 4) jāspēj prioritizēt darbus un plānot savu laiku.  

 

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 2

Adrese: Rīga, Balasta dambis 15

Vadošais klientu konsultants

Ja vēlies uzzināt vairāk par Swedbank klientiem piedāvātiem pakalpojumiem, ja tevi interesē klientu konsultēšana auto un mājokļa finansēšanas jautājumos, kā arī vēlies uzzināt to kāda ir pārdošanas komandas ikdiena un kurš ar tevi sarakstās internetbankas čatā – piesakies un uzzini!

 

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 2

Adrese: Rīga, Balasta dambis 15

Korporatīvās sociālās atbildības vadītāja

Kāpēc bankai būtu jānodarbojas ar labdarību? Vai bankas galvenais mērķis ir tikai nopelnīt pēc iespējas vairāk naudas, vai tomēr skatīties plašāk un palīdzēt risināt mūsu sabiedrības kopējos izaicinājumus un problēmas? Kas ir korporatīvā sociālā atbildība un kā tā izpaužas Swedbank? Kas ir ilgtspēja, un kāpēc bankai būtu jāuztraucas par klimata pārmaiņām, sabiedrības nevienlīdzību vai izglītības kvalitāti? Par šiem un citiem jautājumiem Swedbank ik dienu domā Korporatīvās sociālās atbildības vadītājs – cilvēks, kura pārziņā atrodas liela daļa Swedbank sociālo projektu un iniciatīvu. Daži šo amatu sauc par bankas “sirdsapziņas departamentu”, taču šis darbs nav tikai stāsts par labdarību – Korporatīvā sociālā atbildība ir cieši saistīta ar iekšējo un ārējo komunikāciju, zīmolvedību, pasākumu rīkošanu un dažādu partnerību veidošanu. Garlaicīgi nav nevienu dienu, un kopā ar citiem Komunikāciju un ilgtspējas pārvaldes kolēģiem ar prieku parādīsim, kā tas izskatās ikdienā!

 

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 2

Adrese: Balasta dambis 15

Vadošais Klientu konsultants Ķīpsalas filiālē

Ikdienā apkalpoju klientus filiālē pēc pieraksta, risinu sarežģītus un ne tik sarežģītus jautājumus kā arī apmācu jaunos Swedbank darbiniekus, kas ienāk filiālēs! Aizvietoju vadītāju prombūtnēs, aizvietoju skaidras naudas vadītāju kasē, nodorošinām skaidru naudu VIP nodaļas kolēģiem un filiālei Ķīpsala - un vēl daudzi citi pienākumi ir manā pārziņā! :) 

 

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 1

Adrese: Balasta dambis 15

IT atbalsta vecākais speciālists Latvijas un Zviedrijas IT atbalsta daļā

IT atbalsts ir tā vieta kur bieži dzirdēsi, ka tevi nosauc par burvi, vai tas kas tikko notika bija maģija. Ikdienā IT atbalsta speciālists gan rakstiski, gan telefoniski atbild uz dažādiem darbinieku jautājumiem un palīdz tiem turpināt savu darbu. Šis amats ir pa vidu starp darbu ar cilvēkiem un darbu IT un noteikti palīdz saprast vai tavs aicinājums ir cilvēki vai datori, ja vēlies to pārbaudīt, tad droši piesakies ēnu dienai! 

 

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 3

Adrese: Rīga, Balasta dambis 15

Nodaļas vadītāja konsultāciju centrā

Manas komandas ikdienā ir gan klientu – mazo un vidējo uzņēmumu – pieteikumu apstrāde un klientu pieteikto konsultāciju veikšana, gan arī paši zvanām klientiem, kuri sen ar mums nav runājuši, lai apjautātos, kā klientiem klājas un kā mēs vēl varam palīdzēt viņu biznesam. Lai vismaz reizi gadā zvanā, čatā vai e-pastā satiktu lielāko daļu mūsu klientu, veiksmīgi slēgtu jaunus līgumus un sniegtu vērtīgus padomus, man kā vadītājam ikdienā ir jāspēj sniegt nepieciešamais atbalsts manas komandas veiksmīgam darbam – jāpārliecinās, ka kolēģiem ir visa nepieciešamā informācija, ir ērta darba vieta un pieeja visām vajadzīgajām programmām. Tāpat man ir jāsadzird un jāpalīdz realizēt arī jaunas idejas, kā mēs varam būt vēl veiksmīgāki sarunās ar klientiem. Un, protams, svarīga darba daļa ir arī atbalsts kolēģiem attīstībai un izaugsmei kā esošajā amatā, tā situācijā, kad kolēģi ir gatavi nākamajam karjeras solim. Labprāt ar mūsu komandas, manu un bankas darba ikdienu iepazīstināšu arī kādu, cerams, mūsu nākotnes kolēģi :)

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 2

Adrese: Balasta dambis 15

Ekskursijas

Iepazīsti darbu Swedbank RISKU VADĪBAS, ATBILSTĪBAS UN JURIDISKĀ ATBALSTA jomā

Visās savās darbībās strādājam, lai uzturētu zemu risku. Nodrošinām, ka mūsu darbība atbilst normatīvo aktu prasībām, pielāgojoties jauniem noteikumiem un palielinot informācijas drošību. To visu darām, augsti vērtējot savu klientu, investoru un reglamentējošo iestāžu uzticību. Piedāvājam ieskatīties dažos no vairāk ka 250 amatiem, kādos darbojas mūsu kolēģi. Uzzināt, ko ikdienā dara baņķieris lielākajā Latvijas bankā, un kādas skolā iegūtās zināšanas un prasmes tiek pielietotas, lai veidotu karjeru finanšu jomā.

Adrese: Tiešsaistes platformā MS Teams

Pieejamais laiks: 20.04.2021, 13:30-14:30

Dalībnieku skaits: Min 20 Max 150

Ekskursija pieejama: 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Ieskats risku vadības, atbilstības un juridiskā atbalsta darba jomas amatu ikdienas darba saturā, atbildībās, pienākumos un prasmēs, kas nepieciešamas.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Īsā ievadā pastāstīsim, kas ir banka un vai tiešām stereotipi par to, kādi ir baņķieri, atbilst patiesībai. Turpinājumā trīs mūsu kolēģi pastāstīs par sevi, savu amatu, darba saturu, kā arī par to, kādas skolā iegūtās prasmes viņiem tagad noder viņu darba ikdienā. Tiks izmantoti interaktīvi iesaistes rīki. Būs iespēja saņemt atbildes uz saviem jautājumiem.

Vairāk par profesijām:
 

Analītiķis

Iepazīsti darbu Swedbank KLIENTU KONSULTĒŠANAS jomā

Ikdienas bankas pakalpojumi, finansēšana, ieguldījumi, apdrošināšana un pakalpojumi uzņēmumiem. Mēs esam banka plašam cilvēku un uzņēmumu lokam, kā arī ik dienu konsultējam klientus un nodrošinām tiem atbilstošu atbalstu un apkalpošanu gan attālināti, gan klātienē. Piedāvājam ieskatīties dažos no vairāk ka 250 amatiem, kādos darbojas mūsu kolēģi. Uzzināt, ko ikdienā dara baņķieris lielākajā Latvijas bankā, un kādas skolā iegūtās zināšanas un prasmes tiek pielietotas, lai veidotu karjeru finanšu jomā.

Adrese: Tiešsaistes platformā MS Teams

Pieejamais laiks: 29.04.2021 13:30-14:30

Dalībnieku skaits: Min 20 Max 150

Ekskursija pieejama: 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Ieskats klientu konsultēšanas darba jomas amatu ikdienas darba saturā, atbildībās, pienākumos un prasmēs, kas nepieciešamas.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Īsā ievadā pastāstīsim, kas ir banka un vai tiešām stereotipi par to, kādi ir baņķieri, atbilst patiesībai. Turpinājumā trīs mūsu kolēģi pastāstīs par sevi, savu amatu, darba saturu, kā arī par to, kādas skolā iegūtās prasmes viņiem tagad noder viņu darba ikdienā. Tiks izmantoti interaktīvi iesaistes rīki. Būs iespēja saņemt atbildes uz saviem jautājumiem.

Iepazīsti darbu Swedbank FINANŠU UN ANALĪZES jomā

Mēs gatavojam un analizējam finanšu datus, lai būtu iespējams pieņemt pārdomātus lēmumus, kas sniedz pievienoto vērtību mūsu klientiem un mums pašiem. Turklāt mēs gatavojam finanšu prognozes ilgtermiņa biznesa attīstībai un strādājam ar kredītu analīzi, aktīvu un pasīvu pārvaldīšanu un glabāšanu. Piedāvājam ieskatīties dažos no vairāk ka 250 amatiem, kādos darbojas mūsu kolēģi. Uzzināt, ko ikdienā dara baņķieris lielākajā Latvijas bankā, un kādas skolā iegūtās zināšanas un prasmes tiek pielietotas, lai veidotu karjeru finanšu jomā.

Adrese: Tiešsaistes platformā MS Teams

Pieejamais laiks: 10.05.2021, 11:00-11:40, 13:30-14:30

Dalībnieku skaits: Min 20 Max 150

Ekskursija pieejama: 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Ieskats finanšu un analīzes darba jomas amatu ikdienas darba saturā, atbildībās, pienākumos un prasmēs, kas nepieciešamas.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Īsā ievadā pastāstīsim, kas ir banka un vai tiešām stereotipi par to, kādi ir baņķieri, atbilst patiesībai. Turpinājumā trīs mūsu kolēģi pastāstīs par sevi, savu amatu, darba saturu, kā arī par to, kādas skolā iegūtās prasmes viņiem tagad noder viņu darba ikdienā. Tiks izmantoti interaktīvi iesaistes rīki. Būs iespēja saņemt atbildes uz saviem jautājumiem.

Vairāk par profesijām:
 

Analītiķis

Kredītanalītiķis

Iepazīsti darbu Swedbank BIZNESA UN PRODUKTU ATTĪSTĪBAS jomā

Mēs pastāvīgi strādājam pie mūsu produktu piedāvājumu attīstīšanas, pamatojoties uz mūsu klientu dažādajām vajadzībām un individuālajām prasībām. Tas dod iespēju klientiem izdarīt ilgtspējīgas izvēles atbilstoši viņu konkrētajai situācijai. Piedāvājam ieskatīties dažos no vairāk ka 250 amatiem, kādos darbojas mūsu kolēģi. Uzzināt, ko ikdienā dara baņķieris lielākajā Latvijas bankā, un kādas skolā iegūtās zināšanas un prasmes tiek pielietotas, lai veidotu karjeru finanšu jomā.

Adrese: Tiešsaistes platformā MS Teams

Pieejamais laiks: 20.05.2021, 13:30-14:30

Dalībnieku skaits: Min 20 Max 150

Ekskursija pieejama: 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Ieskats biznesa un produktu attīstības darba jomas amatu ikdienas darba saturā, atbildībās, pienākumos un prasmēs, kas nepieciešamas.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Īsā ievadā pastāstīsim, kas ir banka un vai tiešām stereotipi par to, kādi ir baņķieri, atbilst patiesībai. Turpinājumā trīs mūsu kolēģi pastāstīs par sevi, savu amatu, darba saturu, kā arī par to, kādas skolā iegūtās prasmes viņiem tagad noder viņu darba ikdienā. Tiks izmantoti interaktīvi iesaistes rīki. Būs iespēja saņemt atbildes uz saviem jautājumiem.

Ko dara Swedbank vadība? - VADIMS, Klientu servisa pārvaldes vadītājs

Piedāvājam ieskatīties dažos no vairāk ka 250 amatiem, kādos darbojas mūsu kolēģi. Uzzini, ko ikdienā dara baņķieris lielākajā Latvijas bankā, un kādas skolā iegūtās zināšanas un prasmes tiek pielietotas, lai veidotu karjeru finanšu jomā.

Adrese: Tiešsaistes platformā MS Teams

Pieejamais laiks: 16.04.2021, 11:10-11:50

Dalībnieku skaits: Min 30 Max 150

Ekskursija pieejama: 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Ieskats bankas vadības komandas darbā, šoreiz - Klientu servisa pārvaldes vadītāja ikdienas darba saturā, atbildībās, pienākumos un prasmēs, kas nepieciešamas.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Mūsu Vadības komandas pārstāvis, Klientu servisa pārvaldes vadītājs, pastāstīs par sevi, savu pieredzi, savu amatu, darba saturu, kā arī par to, kādas skolā iegūtās prasmes viņam tagad noder viņa darba ikdienā. Tiks izmantoti interaktīvi iesaistes rīki. Būs iespēja saņemt atbildes uz saviem jautājumiem.

Ko dara Swedbank vadība? - MĀRIS, Komunikācijas un ilgtspējas pārvaldes vadītājs

Piedāvājam ieskatīties dažos no vairāk ka 250 amatiem, kādos darbojas mūsu kolēģi. Uzzini, ko ikdienā dara baņķieris lielākajā Latvijas bankā, un kādas skolā iegūtās zināšanas un prasmes tiek pielietotas, lai veidotu karjeru finanšu jomā.

Adrese: Tiešsaistes platformā MS Teams

Pieejamais laiks: 21.04.2021, 11:40-12:20

Dalībnieku skaits: Min 30 Max 150

Ekskursija pieejama: 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Ieskats bankas vadības komandas darbā, šoreiz - Komunikācijas un ilgtspējas pārvaldes vadītāja ikdienas darba saturā, atbildībās, pienākumos un prasmēs, kas nepieciešamas.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Mūsu Vadības komandas pārstāvis, Komunikācijas un ilgtspējas pārvaldes vadītājs, pastāstīs par sevi, savu pieredzi, savu amatu, darba saturu, kā arī par to, kādas skolā iegūtās prasmes viņam tagad noder viņa darba ikdienā. Tiks izmantoti interaktīvi iesaistes rīki. Būs iespēja saņemt atbildes uz saviem jautājumiem.

Ko dara Swedbank vadība?- JURIS, Risku vadības pārvaldes vadītājs

Piedāvājam ieskatīties dažos no vairāk ka 250 amatiem, kādos darbojas mūsu kolēģi. Uzzini, ko ikdienā dara baņķieris lielākajā Latvijas bankā, un kādas skolā iegūtās zināšanas un prasmes tiek pielietotas, lai veidotu karjeru finanšu jomā.

Adrese: Tiešsaistes platformā MS Teams

Pieejamais laiks: 23.04.2021, 10:10-10:50

Dalībnieku skaits: Min 30 Max 150

Ekskursija pieejama: 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Ieskats bankas vadības komandas darbā, šoreiz - Risku vadības pārvaldes vadītāja ikdienas darba saturā, atbildībās, pienākumos un prasmēs, kas nepieciešamas.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Mūsu Vadības komandas pārstāvis, Risku vadības pārvaldes vadītājs pastāstīs par sevi, savu pieredzi, savu amatu, darba saturu, kā arī par to, kādas skolā iegūtās prasmes viņam tagad noder viņa darba ikdienā. Tiks izmantoti interaktīvi iesaistes rīki. Būs iespēja saņemt atbildes uz saviem jautājumiem.

Ko dara Swedbank vadība? - GUNDEGA, Atbilstības kontroles vadītāja

Piedāvājam ieskatīties dažos no vairāk ka 250 amatiem, kādos darbojas mūsu kolēģi. Uzzini, ko ikdienā dara baņķieris lielākajā Latvijas bankā, un kādas skolā iegūtās zināšanas un prasmes tiek pielietotas, lai veidotu karjeru finanšu jomā.

Adrese: Tiešsaistes platformā MS Teams

Pieejamais laiks: 19.05.2021, 12:10-12:50

Dalībnieku skaits: Min 30 Max 150

Ekskursija pieejama: 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Ieskats bankas vadības komandas darbā, šoreiz - Atbilstības kontroles vadītājas ikdienas darba saturā, atbildībās, pienākumos un prasmēs, kas nepieciešamas.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Mūsu Vadības komandas pārstāve, Atbilstības kontroles vadītāja pastāstīs par sevi, savu pieredzi, savu amatu, darba saturu, kā arī par to, kādas skolā iegūtās prasmes viņai tagad noder viņas darba ikdienā. Tiks izmantoti interaktīvi iesaistes rīki. Būs iespēja saņemt atbildes uz saviem jautājumiem.

Ko dara Swedbank vadība? - AGNESE, Juridiskās pārvaldes vadītāja

Piedāvājam ieskatīties dažos no vairāk ka 250 amatiem, kādos darbojas mūsu kolēģi. Uzzini, ko ikdienā dara baņķieris lielākajā Latvijas bankā, un kādas skolā iegūtās zināšanas un prasmes tiek pielietotas, lai veidotu karjeru finanšu jomā.

Adrese: Tiešsaistes platformā MS Teams

Pieejamais laiks: 19.05.2021, 13:00-13:40

Dalībnieku skaits: Min 30 Max 150

Ekskursija pieejama: 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Ieskats bankas vadības komandas darbā, šoreiz - Juridiskās pārvaldes vadītājas ikdienas darba saturā, atbildībās, pienākumos un prasmēs, kas nepieciešamas.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Mūsu Vadības komandas pārstāve, Juridiskās pārvaldes vadītāja pastāstīs par sevi, savu pieredzi, savu amatu, darba saturu, kā arī par to, kādas skolā iegūtās prasmes viņai tagad noder viņas darba ikdienā. Tiks izmantoti interaktīvi iesaistes rīki. Būs iespēja saņemt atbildes uz saviem jautājumiem.

Ko dara Swedbank vadība? - LĪGA, Finanšu pārvaldes vadītāja

Piedāvājam ieskatīties dažos no vairāk ka 250 amatiem, kādos darbojas mūsu kolēģi. Uzzini, ko ikdienā dara baņķieris lielākajā Latvijas bankā, un kādas skolā iegūtās zināšanas un prasmes tiek pielietotas, lai veidotu karjeru finanšu jomā.

Adrese: Tiešsaistes platformā MS Teams

Pieejamais laiks: 07.05.2021, 12:10-12:50

Dalībnieku skaits: Min 30 Max 150

Ekskursija pieejama: 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Ieskats bankas vadības komandas darbā, šoreiz - Finanšu pārvaldes vadītājas ikdienas darba saturā, atbildībās, pienākumos un prasmēs, kas nepieciešamas.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Mūsu Vadības komandas pārstāve, Finanšu pārvaldes vadītāja pastāstīs par sevi, savu pieredzi, savu amatu, darba saturu, kā arī par to, kādas skolā iegūtās prasmes viņai tagad noder viņas darba ikdienā. Tiks izmantoti interaktīvi iesaistes rīki. Būs iespēja saņemt atbildes uz saviem jautājumiem.

Iepazīsti darbu lielo un vidējo uzņēmumu apkalpošanas jomā

Iespēja izprast, kādi ir vadītāja ikdienas darba pienākumi, kādām zināšanām un prasmēm ir jāpiemīt, lai vadītu komandu. Vadītāji dalīsies ar savu pieredzes stāstiem, atbildēs uz jūsu jautājumiem. Uzzināsiet par karjeras iespējām uzņēmumu pārvaldē.

Adrese: Tiešsaistes platformā MS Teams

Pieejamais laiks: 16.04.2021, 13:30 – 14:40

Dalībnieku skaits: Min 20 Max 150

Ekskursija pieejama: 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Ieskats vadītāju ikdienā, kuru komandas piedalās nozīmīgu finansēšanas projektu attīstībā un rūpējas par komunikāciju starp banku un lielākajiem un atpazīstamākajiem uzņēmumiem Latvijā. Piesakies, lai izprastu ar ko ikdienā nodarbojas vadītāji bankā, kā arī, lai noskaidrotu kādas zināšanas un prasmes nepieciešams attīstīt, lai kļūtu par vadītāju bankā.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Iepazīšanās - vidējo un lielo uzņēmumu daļu vadītāji pastāstīs par sevi un amata pienākumiem. Iepazīstināsim ar lielo un vidējo uzņēmumu apkalpošanas darbu ikdienu - pastāstīsim par prasmēm un zināšanām, kas nepieciešamas, lai spētu strādāt uzņēmumu apkalpošanas komandā. Tikšanās laikā izmantosim interaktīvos rīkus.

Ko dara Swedbank vadība? - RENĀRS, Privātpersonu pārvaldes vadītājs

Piedāvājam ieskatīties dažos no vairāk ka 250 amatiem, kādos darbojas mūsu kolēģi. Uzzini, ko ikdienā dara baņķieris lielākajā Latvijas bankā, un kādas skolā iegūtās zināšanas un prasmes tiek pielietotas, lai veidotu karjeru finanšu jomā.

Adrese: Tiešsaistes platformā MS Teams

Pieejamais laiks: 23.04.2021, 11:30-12:10

Dalībnieku skaits: Min 30 Max 150

Ekskursija pieejama: 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Ieskats bankas vadības komandas darbā, šoreiz - Privātpersonu pārvaldes vadītāja ikdienas darba saturā, atbildībās, pienākumos un prasmēs, kas nepieciešamas.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Mūsu Vadības komandas pārstāvis, Privātpersonu pārvaldes vadītājs pastāstīs par sevi, savu pieredzi, savu amatu, darba saturu, kā arī par to, kādas skolā iegūtās prasmes viņam tagad noder viņa darba ikdienā. Tiks izmantoti interaktīvi iesaistes rīki. Būs iespēja saņemt atbildes uz saviem jautājumiem.

Ko dara Swedbank vadība? - LAURIS, Uzņēmumu pārvaldes vadītājs

Piedāvājam ieskatīties dažos no vairāk ka 250 amatiem, kādos darbojas mūsu kolēģi. Uzzini, ko ikdienā dara baņķieris lielākajā Latvijas bankā, un kādas skolā iegūtās zināšanas un prasmes tiek pielietotas, lai veidotu karjeru finanšu jomā.

Adrese: Tiešsaistes platformā MS Teams

Pieejamais laiks: 20.05.2021., 9:30-10:10

Dalībnieku skaits: Min 30 Max 150

Ekskursija pieejama: 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Ieskats bankas vadības komandas darbā, šoreiz - Uzņēmumu pārvaldes vadītāja ikdienas darba saturā, atbildībās, pienākumos un prasmēs, kas nepieciešamas.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Mūsu Vadības komandas pārstāvis, Uzņēmumu pārvaldes vadītājs, pastāstīs par sevi, savu pieredzi, savu amatu, darba saturu, kā arī par to, kādas skolā iegūtās prasmes viņam tagad noder viņa darba ikdienā. Tiks izmantoti interaktīvi iesaistes rīki. Būs iespēja saņemt atbildes uz saviem jautājumiem.