Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
Latvijas Republikas Aizsardzības ministrija
K. Valdemāra iela 10/12, Rīga, LV-1473
PAR UZŅĒMUMU
Aizsardzības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde aizsardzības nozarē, kas izstrādā un īsteno valsts aizsardzības politiku, plāno valsts aizsardzībai nepieciešamos līdzekļus un pasākumus un nodrošina valsts aizsardzībā iesaistītā personāla pārvaldi un militāro izglītību.
NOZARE
Aizsardzība
PAPILDUS

Uzņēmuma vakances

Neviena vakance netika atrasta!

Ekskursijas

Veidojam Latvijas aizsardzību kopā!

Ekskursijas laikā plānota izvērsta intervija ar Ministru prezidenta biedru, aizsardzības ministru Dr. Arti Pabriku. Kā šādā amatā var nokļūt un kas ietilpst ministra pienākumos? Kādas šobrīd ir nozares aktualitātes? Papildus piedāvāsim intervijas un video ieskatus citu speciālistu darbā: Kā tiek attīstītas Nacionālo bruņoto spēku spējas? Kāda tehnika tiek iegādāta? Starptautiskā sadarbība un aizsardzības politikas plānošana – ar ko sadarbojamies un kādi ir Latvijas ieguvumi no tā? Kāpēc jāplāno valsts aizsardzība? Cik interesanta ir aizsardzības nozares fotogrāfa/video operatora ikdiena? Kā arī būs iespēja noskaidrot atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.

Adrese: Kr. Valdemāra iela 10/12, Rīga

Pieejamais laiks: 2021.gada 19.aprīlis plkst. 11.00-12.00

Dalībnieku skaits: Min 8 Max 50

Ekskursija pieejama: 5.-9. klases skolēniem, 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Iepazīsimies ar speciālistu darbu un to ikdienu aizsardzības ministrijā, kā arī uzzināsim, kā tiek nodrošināta valsts aizsardzība. Ekskursijā iesakām piedalīties skolēniem no 7.-12.klasei un profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Ekskursija notiks tiešsaistē platformā "Cisco Webex Meetings". Ekskursijai var pieteikties, sūtot e-pastu uz mpad@mod.gov.lv. Tālrunis informācijai 67335289. Ievērojot aizsardzības nozarē noteiktos drošības pasākumus, ekskursijā tiks iekļauti darba procesa video ieskati un intervijas ar Aizsardzības ministrijas speciālistiem.