Ēnu diena

Vērtējums:

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
SIA "GMG Restaurants"
Brīvības iela 186, Rīga
PAR UZŅĒMUMU
Vienīgais meksikāņu restorānu tīkls Tex Mex Latvijā jau atvērts vairāk kā 13 gadus. Latvijā kopumā ir 3 Tex Mex restorāni, kuros strādā savas jomas profesionāļi. Tex Mex restorāni nodrošina garšīgākos un niansētākos meksikāņu ēdienus Latvijā! Tex-Mex ir patīkama atpūtas vieta kā visai ģemenei, tā labiem draugiem. Mūsu omulīgajā gaisotnē var nobaudīt gan eksotiskos meksikāņu, gan eiropeiskos ēdienus kopā ar atspirdzinošiem dzērieniem!
NOZARE
Restorānu un mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumi
PAPILDUS

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums
Reitings
SIA "GMG Restaurants"

Trauku nomas klientu apkalpošanas speciālists

Klientu apkalpošana trauku nomā, noliktavas uztrēšana. Piedāvājumu sagatavošana. Rēķinu un pavadzīmju izrakstīšana. Komunikācija ar klientiem, sadarbības partneriem. 

SIA "GMG Restaurants"

Videokontroles speciālists

Video novērošana un analīze. Komunikācija ar darbiniekiem par video redzēto. Sadarbība ar  dažādām uzņēmuma struktūrvienībām un valsts vai pašvaldību iestādēm.

SIA "GMG Restaurants"

Personāla speciālists

Personāla piesaiste, meklēšana, atlase. Darbinieku apmācība un integrācija. Personāla lietvedība un personāla datu bāzes uzturēšana. Personāla stratēģija un tās realizēšana. Aktīva komunikācija un sadarbība ar dažādām uzņēmuma struktūrvienībām, to vadītājiem un darbiniekiem.

SIA "GMG Restaurants"

Iepirkumu speciālists

Tirgus izpēte, sadarbība ar piegādātājiem, produktu iepirkšana restorāniem un bāriem, jaunu produktu produktu meklēšana un izpīēte un iepirkšana.

SIA "GMG Restaurants"

"Banketērijas" vadītājs/a

Nodrošina banketu (kafijas pauzes, izbraukumu tirdzniecība, banketi) organizēšanas procesu, izstrādā piedāvājumus/tāmes,veido sadarbību ar klientiem, plānot  banketu inventāru, 

 

 

SIA "GMG Restaurants"

Nekustamo īpašumu projektu vadītājs/a

Nekustamo īpašumu attīstīšana, jaunu projektu izpēte, sadarbība ar arhitektiem, dizaineriem u.c. speciālistiem, mārketinga stratēģijas izveide.

SIA "GMG Restaurants"

Bāru vadītāja vietnieks/ce

Kvalitātes kontrole restorānos un bāros, darbinieku apmācība, jaunu produktu ieviešana, apkopot un analizēt dažāda veida informāciju, kas saistīta ar bāru un restorānu darbību.

SIA "GMG Restaurants"

Jurists

Ievērot un izpildīt LR likumdošanas aktu prasības, uzņēmuma valdes lēmumus un rīkojumus, iekšējo normatīvo dokumentu prasības. Nodrošināt savlaicīgu un efektīvu juridisko dokumenti izstrādi un apriti. Sadarbība ar dažādām uzņēmuma struktūrvienībām un valsts/pašvaldību iestādēm.