Ēnu diena
UZŅĒMUMA DATI
Bite Latvija
Uriekstes iela 2a
PAR UZŅĒMUMU
#kopāspēks Mēs, Bite, ticam, ka viens cilvēks var paveikt daudz, bet, kad visi sanāk kopā, var paveikt vairāk. Kopā dziesmas skan skaļāk, dārza darbi rit raitāk un pazudušie mīluļi internetā atrodas ātrāk. Mēs ticam, ka kopā ar cilvēkiem varam radīt vienkāršus risinājumus, kas padara dzīves labākas. Lai to paveiktu, mēs vispirms ieklausāmies, un pēc tam, liekot lietā savas zināšanas un tehnoloģijas, rīkojamies. Ja satraukumu rada drošība internetā, mēs piedāvājam antivīrusu. Ja neērtības sagādā datu pārnešana uz jaunu telefonu, mēs palīdzam visu pārcelt. Mēs ticam, ka darot kopā, mums viss ir pa spēkam. Tā vienkārši sakot: CILVĒKI RUNĀ, BITE ATBILD. TAS IR #KOPĀSPĒKS Bites stāsts Bite piedzima 2005. gadā. Šķiet, ka tas ir nesen, bet telekomunikāciju tirgū šis ir bijis galvu reibinošas attīstības laiks. Un mēs esam daļa no tās. Bite ienāca Latvijas telekomunikāciju tirgū ar mērķi piedāvāt kvalitatīvus un cilvēkiem saprotamus pakalpojumus. Jau no pašiem pirmsākumiem esam ieklausījušies savos klientos un spējuši nodrošināt pašu svarīgāko – izvēles brīvību. Mēs ar cieņu izturamies pret mūsu klientu vajadzībām, nenogurstoši meklējot risinājumus, kas mobilo telekomunikāciju izmantošanu padarītu iespējami ērtu. Pateicoties tehnoloģiju attīstībai, strauji mainās cilvēku vajadzības. Mēs bijām pirmie, kas zvanus un īsziņas Latvijā iekļāvām tarifu plānos bez papildu maksas. Mirklī, kad interneta lietošana telefonos kļuva par ikdienu, mēs saviem klientiem nodrošinājām iespēju lietot populārākās aplikācijas, neuzskaitot tajās patērēto internetu. Šobrīd lielākie izaicinājumi telekomunikāciju tirgū saistās ar ceļošanu. Bite to pamanīja pirmā, iekļaujot savos tarifu plānos interneta apjomu, ko iespējams lietot Eiropā bez papildu maksas. Un arī Latvijā esam ieguldījuši iespaidīgu darbu, nodrošinot arvien labāku 4G interneta tīkla pārklājumi gan uz lielceļiem, gan tur, kur Tu esi. Kopā ar Tevi mēs turpināsim attīstīt un piedāvāsim jaunus pakalpojumus, kas ļaus Tev lietot mobilās tehnoloģijas tā, kā Tev tīk!
NOZARE
Citi informācijas tehnoloģiju un datoru pakalpojumi

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums
Bite Latvija

Iekšējās komunikācijas vadītājs/a

Bites iekšējās komunikācijas speciālista amata pienākumos ietilpst iekšējās komunikācijas plāna, kas atbalsta un veicina uzņēmuma vīziju un mērķus, izstrāde un ieviešana. Viņš dara visu, lai dažkārt ne tik vienkāršo tehnoloģisko “valodu” pārtulkotu un nodotu darbiniekiem saprotamā veidā.

Bite Latvija

TRENERIS

Ik dienas ar aizrautību vadīt mācības darbiniekiem, lai viņi savās kompetencēs būtu ar vien labāki! Kopā gan komandās, gan individuāli tiek dažādās mācībās atrasti nestandarta risinājumi standarta situācijām.

Bite Latvija

Aktīvās pārdošanas daļas vadītājs

Ar asu prātu un radošu pieeju pārdošanas daļas vadītājs rūpējas par arvien jaunām pārdošanas tehnikām, ko nodot komandai. Motivācijas uzturēšana komandā un tālredzīgs skats nākotnē ir ikdienas sastāvdaļa.

Bite Latvija

Procesu kvalitātes kontroles nodaļas vadītājs

Procesu kvalitātes kontroles nodaļas vadītājs rūpējas, lai uzņēmums ik mirkli kļūtu labāks un efektīvāks. Nepārtrauktā procesu pārskatīšana un ideju ģenerēšana, lai ar vien uzlabotu efektivitāti, ir liela un vērtīga uzņēmuma daļa.

Bite Latvija

Biroja vadītājs

Biroja vadītājs - cilvēks, kurš ir pirmais, kuru satiek ikviens, kurš ierodas Rīgas birojā. Galvenais uzdevums ir spēja komunicēt ar klientiem un darbiniekiem, nodrošināt informācijas apriti un rūpēties par to, lai viss rit pēc plāna! 

Bite Latvija

Mobilo ierīču loģistikas komandas vadītājs

Lai uzņēmuma klientiem nepārtraukti tiktu nodrošināti paši labākie un pieprasītākie mobilie telefoni un ne tikai, tad loģistikas komandas vadītāja galvenais uzdevums ir pētīt dažādo ierīču sortimentu, izskatīt labākos piedāvājumus, tikties ar sadarbības partneriem un vadīt visu loģistias komandu.

Bite Latvija

Zvanu centra vadītājs/a

Zvanu centra vadītājs ir cilvēks, kurš rūpējas par to, lai darbinieki būtu nepārtaukti zinoši par uzņēmumā un to pakalpojumos aktuālajām lietām. Vadītāja uzdevums ir būt iedvesmas avotam un atbalstīt darbiniekus ik uz soļa!

Bite Latvija

Zvanu centra datu analītiķis

Zvanu centra datu analītiķis ir cilvēks, kas pamana ciparos to, ko citi neredz. Uzņēmuma attīstībā ļoti svarīga persona uz kā viedokļa balstās dažādas pārmaiņas un inovācijas. Tie nav tikai cipari, bet ir aizraujošs un ļoti radošs process.

Bite Latvija

Tehniskā atbalsta komandas vadītājs

Dinamiskajā ikdienā un straujajā attīstībā Tehniskā atbalsta komandas vadītājs ir tas, kurš zina visu par uzņēmuma telekomunikāciju torņu, tehniskajām specifikācijas un problēmu risināšanas gaitu. Katra diena tiek pavadīta ar mainīgiem pienākumiem, kas sākas ar komandas vadīšanu, problēmsituāciju risināšanu un braukšanu uz bāzes stacijām.

Bite Latvija

Biznesa nodaļu vadītājs

Biznesa nodaļu vadītājs ir cilvēks, kurš atbild par ikdienas procesu nodrošināšanu pārdošanas un biznesa klientu apkalpošanas komandās. Dinamiskajā darba vidē vadītājam ir jāpieņem stratēģiski lēmumi un jābūt līderim visas komandas priekšā! 

Bite Latvija

KLIMATA KONTROLES MENEDŽERIS