Ēnu diena

Vērtējums:

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
Pārgaujas novada pašvaldība
"Iktes", Stalbe, Pārgaujas novads, LV-4152
PAR UZŅĒMUMU
Pārgaujas novads atrodas Vidzemē (centrālajā daļā), aptuveni 80 km attālumā no Rīgas. Novads izveidots 2009.gadā un to veido trīs pagasti - Straupes, Stalbes un Raiskuma. Pārgaujas novada administratīvais centrs atrodas Stalbē, bet pašvaldības speciālisti un administratīvie darbinieki darbojas visu pagastu pārvaldēs.
NOZARE
Pašvaldība

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums
Reitings
Pārgaujas novada pašvaldība

Straupes pagasta bibliotekāre

Bibliotēka jau sen vairs nav tikai grāmatu maiņas punkts. Bibliotēka pilda arī kultūrvietas funkciju - tur notiek pasākumi, kā arī tā ir satikšanās vieta. 

Tā tas ir arī Straupes pagastā, kur vienmēr savus apmeklētājus sagaida laipnā un smaidīgā bibliotekāre Gunta Blaumane.

Piesakies par ēnu G.Blaumanei un iepazīsti bibliotēkas ikdienu, darba specifiku!

Tiekamies!

Pārgaujas novada pašvaldība

Raiskuma pagasta bibliotekāre

Pārgaujas novadā ir 3 bibliotēkas - piesakies par ēnu Raiskuma pagasta bibliotekārei Gitai Vilciņai un iepazīsti bibliotekāra profesiju un ikdienu.

G. Vilciņa ir sirsnīga, komunikabla un izpalīdzīga. Raiskuma pagasta lasītāji var būt priecīgi, ka viņiem ir tāda bibliotekāre kā Gita. Bibliotēka jau sen vairs nav vieta, kur tikai pieejamas grāmatas un prese, bet arī vieta, kur notiek pasākumi, kur iespējams satikties ar cilvēkiem.

Tiekamies bibliotēkā!

Pārgaujas novada pašvaldība

Tūrisma ORGANIZATORS

Tūrisma organizatore Pārgaujas novadā ir Rudīte Vasile, kura ir arī Pārgaujas novada domes deputāte. R. Vasiles ikdiena nepaiet tikai kabinetā pie datora, bet gan dabā, dodoties uz tūrisma objektiem, dažādiem semināriem, kā arī plānojot arvien jaunus un aizraujošus tūrisma projektus un sadarbojoties ar novada uzņēmējiem.

Vēlies pavadīt dienu kopā ar tūrisma organizatori Rudīti Vasili, redzēt sev ierastās Pārgaujas novada vietas caur tūrisma perspektīvas prizmu?

Piesakies par ēnu Rudītei Vasilei!

Tiekamies!

Pārgaujas novada pašvaldība

Datorsistēmu tehniķis

Datorsistēmu tehniķis jeb IT speciālists Pārgaujas novadā ir Aivis Skangalis. Viņa ikdiena ir dinamiska, jo pārziņā ir datortehnika visās trijās Pārgaujas novada pagastu pārvaldēs, kā arī bibliotēkās. Ja kādam darbiniekam rodas problēmas ar datoru, A. Skangalis vienmēr ir gatavs palīdzēt un problēmas novērst. Kolēģi atzīst, ka dažreiz pietiek vien ar IT speciālista klātbūtni, un problēma atrisinās. Viņš atbildīgs par to, lai datortehnikatehnika un programmatūras vienmēr būtu darba kārtībā.

Ja vēlies redzēt datorsistēmu tehniķa darba ikdienu, piesakies par ēnu Aivim Skangalim!

Tiekamies!

Pārgaujas novada pašvaldība

Projektu VADĪTĀJS

Pārgaujas novada projektu vadītāja ir Eva Meijere, kuras pārziņā ir projektu pieteikumu rakstīšana, kā arī projektu procesu koordinēšana un uzraudzīšana. Arī E. Meijeres ikdiena bieži vien nav piesaistīta vienam kabinetam - viņa apmeklē dažādas sanāksmes, kā arī dodas uz projektu īstenošanas vietām.

Ja arī Tu vēlies redzēt projektu plānošanas un tapšanas neredzamo pusi Pārgaujas novadā, tad piesakies par ēnu Evai Meijerei!Tiekamies!

Pārgaujas novada pašvaldība

Sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu SPECIALISTS

Pārgaujas novada sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste ir Iluta Beķere. Sabierisko attiecību un jaunatnes lietu speciālists ir kā starpnieks starp pašvaldību un iedzīvotājiem. I.Beķeres ikdienas darbu sarakstā ir interviju veidošana, rakstu rakstīšana, pasākumu iemūžināšana fotogrāfijās, sociālo tīklu adminstrēšana, afišu veidošana, kā arī jaunatnes lietu plānošana un citi darbi.

Sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciālists ir starpnieks un sakaru uzturētājs starp pašvaldību un iedzīvotājiem. Ja vēlies redzēt, kā paiet sabiedrisko attiecību speciālista ikdiena, piesakies!

Tiekamies!

Pārgaujas novada pašvaldība

Vides aizsardzības INSPEKTORS

Vides aizsardzības inspektors Pārgaujas novadā ir Agris Ķesa. Viņa ikdiena bieži vien paiet gumijas zābakos, pie ūdeņiem vai kaut kur dabā. Pārgaujas novads, kā zināms, var lepoties ar savu skaisto dabu un tās resursiem, kas rūpīgi jāsargā. Tieši tāpēc novadā darbojas vides aizsardzības inspektors, kurš par to ir atbildīgs.

Ja arī Tu vēlies redzēt, ko ikdienā dara vides aizsardzības inspektors, iespējams tā pat kā viņš dienu pavadīt gumijas zābakos, tad piesakies par ēnu Agrim Ķesam.

Tiekamies!

Pārgaujas novada pašvaldība

Kultūras pasākumu ORGANIZATORS

Kultūras pasākumu organizatore Pārgaujas novadā ir Solveiga Ruska, kuras ikdiena noteikti nav garlaicīga, jo nemitīgi tiek strādāts pie aizvien jauniem pasākumiem.

Vēlies pavadīt dienu kopā ar S. Rusku un redzēt, kas notiek Pārgaujas novada kultūras dzīves aizkulisēs? Piesakies par kultūras pasākumu organizatores ēnu!

Tiekamies!

Pārgaujas novada pašvaldība

Kultūras pasākumu VADĪTĀJS

Kultūras pasākumu organizatore Pārgaujas novadā ir Madara Lasmane, kuras ikdiena noteikti nav garlaicīga, jo nemitīgi tiek strādāts pie aizvien jauniem pasākumiem. 

Vēlies pavadīt dienu kopā ar M.Lasmani un redzēt, kas notiek Pārgaujas novada kultūras dzīves aizkulisēs? Piesakies par kultūras pasākumu vadītājas ēnu!

Tiekamies!