Ēnu diena

Vērtējums:

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
Prima Tour SIA
Satiksmes 59a (P.O.box Nr.2)
PAR UZŅĒMUMU
Ekskursiju uzņēmums “Prima Tour” ir radīts tieši Jums lai īstenotu Jūsu sapņus, apceļot tuvākās un tālākās valstis. Ļoti gribam lai katrs brauciens ar mums kļūst par piedzīvojumiem bagātu mirkli. Īstenojam ekskursijas Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Eiropas valstīs, Krievijā un Baltkrievijā. Strādājam ar klašu kolektīviem, uzņēmumu kolektīviem, individuālu ceļotāju grupām. Piedāvājam Jums vēsturiskās ekskursijas, aktīvās ekskursijas, pilsētvides spēles, saliedēšanas pasākumus. Mūsu kolektīvs ir gatavs izstrādāt tieši Jums piemērotu ekskursijas maršrutu ar dažādām aktivitātēm.
NOZARE
Ceļojumu biroju pakalpojumi
PAPILDUS

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums
Reitings

Gids

Iespēja ēnot ekskursiju gidu, plānot ekskursiju un piedalīties ekksursiju vadīšanā. GAIDAM PIETEIKUMUS NO TIEM, KURUS INTERESĒ TŪRISMA JOMA, INTERESANTI MARŠRUTI UN BIZNESA ATTĪSTĪBA. 

Tūrisma firmas vadītājs

Iespēja ēnot tūrisma firmas vadītāju un pavadīt dienu plānojot ekskursijas, sadarbību ar dažādiem uzņēmuma partneriem, piedalīties ekskursijā. Gaidam pieteikumus no viesiem, kuriem ir vēlme uzzināt mazā biznesa darbības specifiku un darbu tūrisma jomā.