Ēnu diena

Vērtējums:

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
SIA "Liepājas teātris"
Teātra iela 4
PAR UZŅĒMUMU
Liepājas teātris ir vecākais profesionālais latviešu teātris, kas ik gadu iestudē apmēram 9 jaunas izrādes, bet esošajā repertuārā ir vairāk kā 20 izrādes.
NOZARE
Kultūras iestāžu darbība

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums
Reitings
SIA "Liepājas teātris"

Aktrise

Laura Jeruma ir Liepājas teātra aktrise kopš 2009.gada, Laura spēlē tādās izrādēs kā "Liepāja - Latvijas galvaspilsēta", "Bernardas Albas nams", "Esi sveicināta, bohēma!", "Mizantrops" un daudzās citās. Šobrīd Laura piedalās izrādes "Nākamgad tai pašā laikā" tapšanā, kas savu pirmizrādi piedzīvos š.g. 14.februārī.

SIA "Liepājas teātris"

Izrāžu vadītājs

Darbinieks, kas pārzin visu, kas notiek aizskatuvē gan izrādes laikā, gan mēģinājumos, lai katrs aktieris un izrādes tehniskie cilvēki zinātu savu uznācienu un kas jādara.

SIA "Liepājas teātris"

Video operators

Darbinieks, kurš teātrī pārzin visu par gaismu un video, iepazīstinās savus ēnotājus ar teātra tehnisko pusi, bez kuras radošā puse nebūtu iespējama.

SIA "Liepājas teātris"

Mārketinga direktors

Mārketinga direktors teātrī rūpējas par to, lai par teātri dzird skatītājs un lai zāles izrādē vienmēr būtu pilnas. Mārketinga direktors īsteno izrāžu reklāmas kampaņas (TV, audio, video, web, vides reklāmas u.c.), veic skatītāju aptaujas un analizē to rezultātus, ikdienā komunicē ar skatītāju, izpēta konkurentus, veido un plāno izrāžu cenu politiku, atlaides. Veido kampaņu tekstus, izvēlas reklāmas avotus, atkarībā no mērķauditorijas un veido saturu sociālajos tīklos. Mārketniga pārvaldībā ir sadarbība ar finansiālajiem, informatīvajiem un produktu partneriem.