Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
SIA Stockmann
13.janvāra iela 8
PAR UZŅĒMUMU
Universālveikals Stockmann piedāvā saviem klientiem aizraujošu iepirkšanos un iedvesmo vislabākajiem pirkumiem. Labākais klientu serviss, kvalitatīvs preču sortiments, plašs klāsts un Pastāvīgo Klientu programma ar lieliskām priekšrocībām. Viss zem viena jumta universālveikalā Stockmann!
NOZARE
Pārējā mazumtirdzniecība nespecializētajos veikalos

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums

Mārketinga daļas vadītājs

Vadīt uzņēmuma Stockmann zīmola atpazīstamību un attīstību Latvijā. Vadīt un attīstīt Vizuālā mārketinga un Pastāvīgo klientu nodaļu. Izstrādāt mārketinga stratēģiju, un plānot, īstenot mārketinga aktivitātes.

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 4

Adrese: 13.janvara iela 8

IT Biznesa partneris

IT biznesa partneris plāno, organizē un kontrolē programmatūras izstrādes, ieviešanas, uzturēšanas, informācijas tehnoloģijas konsultāciju vai informācijas sistēmu audita projektus atbilstoši nozares standartiem un kvalitātes prasībām.

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 4

Adrese: 13.janvara iela 8

Pārdošanas vadītājs mājas un bērnu preču nodaļās

Vadīt pārdošanu un klientu apkalpošanu mājas un bērnu preču nodaļā, nodrošinot pastāvīgu attīstību un peļņu. Vadīt pakļauto darbinieku sniegumu un tos motivēt uzņēmuma izvirzīto mērķu sasniegšanai, kā arī izvirzīt darbinieku individuālos mērķus, analizēt tos un izvēlēties atbilstošu veidus mērķu sasniegšanai.

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 4

Adrese: 13.janvara iela 8

Mārketinga un apmācību vadītāja pārtikas nodaļā

Atbildīgs par Stockmann pārtikas nodaļas mārketingu, nodrošinot atbalstu pārdošanai ar efektīvām mārketinga aktivitātēm. Vadīt mārketinga procesus, lai sasniegtu vēlamo zīmola pozīciju un ikgadējos mērķus. Atbalstīt iekšējās komunikācijas aktivitātes, pielietojot mārketinga zināšanas. Plānot un vadīt apmācības pārtikas pārdošanas personālam.

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 4

Adrese: 13.janvara iela 8

Stiliste

Stilists ir atbildīgs par  klienta individuālā vizuālo tēlā veidošanu. Palīdz Stockmann klientiem iepirkties, veidojot veiksmīgu individuālo tēlu atbilstoši klienta profesijai, dzīvesveidam, vecumam un personībai. Kā arī orientējas modes tendencēs.

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 4

Adrese: 13. janvāra iela 8

Ekskursijas

Iepazīsti Stockmann - veidojam jaunus iespaidus katru dienu!

Stockmann aicina skolēnus veidot jaunus iespaidus, iepazīt mūsu uzņēmuma darbību, aprunāties ar savu nozaru speciālistiem - iespēju uzdod jautājumus un saņemt atbildes.

Adrese: Tiešsaistes platformā MS Teams

Pieejamais laiks: Darba dienās no pulksten 9.00 līdz 17.00 (iepriekš vienojoties par konkrētu laiku)

Dalībnieku skaits: Min 10 Max 40

Ekskursija pieejama: 5.-9. klases skolēniem, 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Skolēni iegūs iespēju ieskatīties universālveikala Stockmann darbībā, gūs ieskatu modes eksperta ikdienā, saņemot ieteikumus lieliskam izlaiduma tēlam. Uzzinās Pārdošanas eksperta ikdienu un ieskatīsimies mūsu darbinieka profilā, kā arī Pārtikas delikatešu eksperts sniegs ieskatu Stockmann ražošanas nodaļas procesos.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Isā prezentācija par Stockmann, tad seko ekspertu stāstījumi par: - stilista ikdienu, sadarbību ar mārketingu un ieteikumi modes pasaulē; - ieskatiem tirdzniecības norisē universālveikalā; - Stockmann delikatešu ražošanu un nodaļas vadītājs dalīsies ar gardu recepti. Ekskursiju noslēgsim ar jautājumu un atbilžu sadaļu.