Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
SIA Baltic International Bank
Grēcinieku 6, Rīga
PAR UZŅĒMUMU
Baltic International Bank ir viena no privātpersonu individuālā apkalpošanā pieredzējušākajām bankām Latvijā, kas klientiem piedāvā uz ESG (Environmental. Social. Governance) pieeju balstītas ilgtspējīgas investīcijas, kā arī plaša spektra individuāli izstrādātus finanšu pakalpojumus. Mūsu darbinieki augstu novērtē Bankas sniegtās attīstības un pilnveidošanās iespējas, iespēju iegūt unikālu pieredzi videi draudzīgu investīciju jomā, kā arī Bankā valdošo pozitīvo un uz panākumiem orientēto gaisotni. 2019.gadā Baltic International Bank saņemēma augstāko Platīna novērtējumu ikgadējā Ilgtspējas indeksā un Ģimenei draudzīgi komersanta statusu.
NOZARE
Finanšu tirgus vadīšana

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums
Reitings
SIA Baltic International Bank

Digitālo kanālu attīstības vadītājs

Digitālā joma ir nepārtrauktā kustībā un attīstībā.

 

Ja vēlies ieskatīties, kā notiek digitālo kanālu attīstība Bankā un kā dzīvē notiek jaunu ideju un projektu realizācija, piesakies ēnot Digitālo kanālu attīstības vadītāju.

 

SIA Baltic International Bank

Valdes priekšsēdētājs

Kā atzīst Baltic International Bank Valdes priekšsēdētājs Viktors Bolbats - lai noturētu līdzsvaru, līdzīgi kā braucot ar riteni, visu laiku ir jāvirzās uz priekšu, jāmainās. Drosmīgas pārmaiņas - tas ir progress.

Ja vēlies noskaidrot, kas ietilpst valdes priekšsēdētāja ikdienā un vienlaikus uzzināt nianses par banku un finanšu nozari, piesakies ēnot Baltic International Bank valdes priekšsēdētājam. 

Ekskursijas

Nosaukums
Uzņēmums