Ēnu diena

Vērtējums:

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
SIA "EVOPIPES"
Langervaldes iela 2a
PAR UZŅĒMUMU
EVOPIPES ir moderns un inovatīvs polimēru cauruļu sistēmu ražotājs, kurš fokusējas uz inovatīvu un efektivitāti paaugstinošu produktu ražošanu un to attīstību. EVOPIPES stratēģijas pamatā ir efektivitātes nemitīga paaugstināšana cauruļu sistēmu izbūves un ekspluatācijas jomā, kā arī efektivitātes paaugstināšana savā darba procesā. Izstrādājot produktus mēs pievēršam galveno uzmanību produktu konkurētspējas priekšrocībām, kuras mūsu produktiem piešķir augstākus izbūves un ekspluatācijas efektivitātes parametrus. .
NOZARE
Plastmasas plātņu, lokšņu, cauruļu un profilu ražošana
PAPILDUS

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums
Reitings
SIA "EVOPIPES"

Produktu grupu vadītājs - iepircējs

Pienākumi - veidot un uzturēt uzņēmumā ražoto produktu struktūru sistēmā un veikt komplektējošo materiālu iepirkumu. Sadarbojas ar uzņēmuma partneriem, meklē labākos iepirkumu risinājums un sarunā labāko cenu.

SIA "EVOPIPES"

Eksporta nodaļas vadītājs

Uzņēmuma eksporta pārdošanas nodaļa nodrošina un veicina uzņēmumā saražotās produkcijas noietu eksporta tirgos. Eksporta nodaļas vadītājs organizē visu eksporta nodaļas darbinieku darbu, runā un tiekās ar klientiem.

Ēnotājam vēlamas angļu valodas zināšanas vai zviedru.

SIA "EVOPIPES"

Loģistikas nodaļas vadītājs

Pienākumi -  Loģistikas procesu vadība uzņēmumā: transporta plūsmas nodrošinājums, krājumu aprite, darbinieku vadīšana, problēmu risināšana.

SIA "EVOPIPES"

Biznesa kontrolieris

Pienākumi: Vadības atskaišu par saimniecisko darbību sagatavošana, finanšu un ražošanas datu analīze uzņēmuma iekšējo procesu vadība, dažādu sistēmu ievieviešana, iekšējie auditu vadība.

SIA "EVOPIPES"

Biroja vadītāja

Biroja administrēšana, biroja gara uzturēšana (darba Mamma), personāla lietu administrēšana (darbinieku pieņemešana, darbā ievadīšana, atlaišana). Biroja tehnikas uzturēšana. Gardumu sagādšana.

SIA "EVOPIPES"

Kvalitātes vadības sistēmas speciālists

Kvalitātes vadības sistēmu uzturēšna, procedūru sastādīšana, iekšējo auditu veikšana, neatbilstību vadība, vides aktivitāšu uzturēšana, energoefektivitātes sistēmu uzturēšana.