Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
SIA "Dinex Latvia"
Rubeņu ceļš 58, Raubēni, Cenu pag., Ozolnieku nov.
PAR UZŅĒMUMU
Dinex Group ir vadošais inovatīvi izstrādātu izplūdes un emisijas kontroles produktu un risinājumu ražotājs un izplatītājs. Dinex Grupa, kuras galvenā mītne atrodas Dānijā, darbojas 16 uzņēmumos visā pasaulē un ir pārstāvēta 14 dažādās valstīs ar ražošanas un pārdošanas uzņēmumiem Dānijā, Lielbritānijā, Somijā, Vācijā, Latvijā, ASV, Turcijā, Krievijā un Ķīnā un citur. Dinex Grupas lielākie klienti ir kravas automašīnu ražotāji Mercedes Benz, Volvo, Renault, MAN, DAF, KAMAZ, kā arī smagā aprīkojuma ražotāji Caterpillar, John Deere, CNH, Liebherr un Atlas Copco. Dinex Latvia ir viens no lielākajiem Dinex Grupas uzņēmumiem ar apm. 34 miljonu EUR apgrozījumu, kas tāpat kā uzņēmuma peļņa, ik gadu palielinās. Vairāk kā 90% Dinex Latvia produkcijas tiek eksportēta.
NOZARE
Detaļu un piederumu ražošana mehāniskajiem transportlīdzekļiem
PAPILDUS

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums

Finanšu analītiķis

Finanšu analītiķa galvenais uzdevums Dinex Latvia ir veikt biznesa faktoru analīzi un atskaišu konsolidāciju.

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 2

Adrese: Rubeņu ceļš 58, Raubēni, Cenu pag., Ozolnieku novads

Inženieru projektu vadītājs

Atbildīgs par kompetenci attiecībā uz materiāliem, kurus var izmantot komerciālo transportlīdzekļu izplūdes gāzu sistēmas izstrādei un ražošanai, ar mērķi samazināt produktu svaru un izmaksas.

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 2

Adrese: Rubeņu ceļš 58, Raubēni, Cenu pag., Ozolnieku bov.

Ražošanas Projektu vadītājs

Ražošanas projektu vadītāja galvenais uzdevums ir vadīt un koordinēt ražošanas projektus uzņēmumā, lai uzlabotu ražošanas efektivitāti un kvalitāti.

Galvenie darba izpildes posmi:

Izstrādāt projekta plānu. Noteikt kontrolējamus uzdevumus projektā iesaistītajai komandai. Analizēt projektu tā norises laikā. Pabeigt projektu.

Minimālais vecums: 12

Vietu skaits: 3

Adrese: Rubeņu ceļš 58, Raubēni, Cenu pag., Ozolnieku nov.

Personala speciālists

Personāla speciālists kārto personāla lietvedību un nodrošina personāla datu uzkrāšanu, sistematizēšanu un analīzi. Personāla speciālists veic personāla atlases procesus un konsultē darbiniekus.  Organizē dažādus iekšējos pasākumus.

Minimālais vecums: 12

Vietu skaits: 2

Adrese: Rubeņu ceļš 58, Raubēni, Cenu pag., Ozolnieku novads

Darba drošības un vides speciālists

Darba drošības un vides specialista uzdevums Dinex Latvia ir uzturēt un attīstīt  drošu un veselību veicinošu darba vidi, mazinot nelaimes gadījumu riskus.

Nodrošināt ar  darba aizsardzību un vidi saistīto procesu atbilstību Latvijas likumdošanas prasībām  un uzņēmuma korporatīvajiem noteikumiem.

Izstrādāt,  adaptēt un ieviest  ar vidi un darba aizsardzību saistīto dokumentāciju. Nodrošināt darbinieku apmācību darba aizsardzības jomā.

Ko tas nozīmē ēnai? Iespēja apskatīt ražotni no Darba drošības un vides perspektīvas. Redzēt ikdienas darbus, instruējot darbiniekus un izvēloties atbilstošos darba aizsardzības līdzekļus.

Minimālais vecums: 12

Vietu skaits: 3

Adrese: Rubeņu ceļš 58, Cenu pag., Ozolnieku nov.

Ekskursijas

Nosaukums
Uzņēmums