Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
Lielveikali "SKY", SIA "RX Tirdzniecība"
K.Ulmaņa gatve 140, Rīga, LV - 1029
PAR UZŅĒMUMU
Visos Sky lielveikalos valda īpaša atmosfēra, ko veidojam saistībā ar mūsu filozofiju: ar savu darbu un idejām sniegt pircējiem to, ko vēlamies saņemt paši. Mēs darām visu, lai mūsu klienti pie mums justos laimīgi, tāpēc sniedzam viņiem plašas izvēles iespējas, augstas kvalitātes produktus un profesionālu, zinošu, draudzīgu attieksmi. Savas amata prasmes virzām uz to, lai mūsu pircēji izvēlētos vislabāko. Mūsu vērtības ir – zināšanas, efektivitāte, attieksme un kvalitāte. Zināšanas – mēs pārzinām savu jomu (ēdienu, apkalpošanu, utt.). Efektivitāte – mēs esam profesionāļi savā jomā, nemitīgi attīstāmies un pielāgojamies. Attieksme – mēs cienām viens otru (kolēģus, klientus, vadību). Kvalitāte – mēs esam par izcilību (sākot no tomāta līdz atskaitei). Sky ir viens no RXG grupas redzamākajiem zīmoliem, kas klientiem tiecas piedāvāt labāko no vislabākā. Sky pārstāv divas nozares – mazumtirdzniecību un ražošanu. Rīgas teritorijā ir atvērti četri lielveikali – K. Ulmaņa gatvē 122, Krasta ielā 79, Duntes ielā 19a, Hipokrāta ielā 28. Sky lielveikali ir pierādījuši sevi un laikā no 1999.gada līdz 2008.gadam ir ieguvuši “Latvijas Labākā tirgotāja” titulu. Arī konkursa “Latvijas Labākais tirgotājs” 23.sezonā par Latvijas labāko tirgotāju 2017 ir atzīti Sky lielveikali.
NOZARE
Mazumtirdzniecība nespecializētajos veikalos, kuros pārdod pārtikas preces, dzērienus vai tabaku

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums

Valdes loceklis - Ģenerāldirektors

Ģenerāldirektors nodrošina uzņēmuma darbību atbilstoši attīstības stratēģijai!

Interesanti būs tiem ēnotājiem, kurus saista dinamisks darba ritms, mainīga darba vide, daudz smaidīgu seju, plašais ikdienas darbu diapazons - no stratēģijas līdz operatīvajam auditam!

Tā ir lieliska iespēja iepazīties ar Latvijas premium  segmenta mazmtirdzniecības vadītāja ikdienu! Rast priekšstatu par darbiem birojā, kā arī piedalīties operatīvā vizītē uz vienu no Lielveikaliem "SKY" un novērot tirdzniecības ikdienu no "aizkulisēm"!

Piesakies! Labprāt tiksimies un iepazīsimies!

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 2

Adrese: K.Ulmaņa gatve 140, Rīga

Ekskursijas

Nosaukums
Uzņēmums