Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
SIA SIMPLE+
Rīga
PAR UZŅĒMUMU
SIA „SIMPLE+” jeb LANCMAN bags ir viens no vadošajiem apģērbu aizsargmaisu ražotājiem Latvijā. Tiek ražoti aizsargmaisi dažādās krāsās, izmēros un pircējiem pat ir iespējams izveidot savu personalizētu aizsargmaisu. Mūsu apģērbu maisi ir radīt gan priekš dejotājiem un dziedātājiem, gan arī biznesa cilvēkiem. Mēdz teikt, ka tautas tērps bez LANCMAN apģērbu maisa ir kā mīļotā bez gredzena! Šis ir lielisks piemērs, kā 11. klases skolēni var izveidot veiksmīgu skolēnu mācību uzņēmumu, izaudzēt to par veiksmīgu uzņēmumu un vadīt to paralēli vidusskolai un augstkolai. Zīmola vārds ir LANCMAN gluži kā uzņēmuma dibinātāja un īpašnieka uzvārds, jo kas gan var būt spēcīgāks apliecinājums par produkta kvalitāti kā uzņēmuma dibinātāja uzvārds?
NOZARE
Gatavo tekstilizstrādājumu ražošana, izņemot apģērbu

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums

Uzņēmējs, valdes loceklis

Uzņēmums SIA SIMPLE+ tika uzsākts kā Skolēnu Mācību Uzņēmums 2014. gada decembrī. Kopš tā laika uzņēmums tiek veiksmīgi attīstīts kā SIA SIMPLE ar zīmolu LANCMAN BAGS. 

Ēnu dienā būs iespēja iejusties uzņēmēja vadītāja kurpēs, apzināties riskus ar kādiem katru dienu sastopas uzņēmēji, iespējams pat vērot ražošanas procesus.

Vakance piemērota tiem, kam pašiem ir vai ir bijis SMU, interesē uzņēmējdarbība un kā jauna radīšana.   

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 3

Adrese: Hospitāļu iela, Rīga

Ekskursijas

Ražotnes apskate

Skolēni redzēs kā tiek organizēti piegādes procesi nepieciešamajiem materiāliem, kā tiek ražoti un pēc tam arī apdrukāti paši produkti.

Adrese: Rīga

Pieejamais laiks: sazinoties ar mums

Dalībnieku skaits: Min 4 Max 8

Ekskursija pieejama: 10.-12. klases skolēniem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Sapratīs kādi procesi un vide ir jānodrošina, lai uzņēmuma produkts tiktu saražots pēc iespējas ātrāk, kvalitatīvāk un ekonomiskāk.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Tiks apskatītas dažādas ražošanas iekārtas, materiāli un ražošanas vide.

Vairāk par profesijām:
 

Šūšanas tehnologs