Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
RigaBrain
Stabu 35, Rīga
PAR UZŅĒMUMU
RigaBrain® ir sociāls uzņēmums, kas dibināts 2008. gadā. Tā mērķis ir informēt, popularizēt un izmantot inovatīvas metodes smadzeņu darbības uzlabošanai: atbalstīt jaunus risinājumus un sniegt iespējas tās izmantot ikvienam. Uzņēmums rīko sarunu vakarus un lekcijas, kā arī uztur lielāko emuāru latviešu valodā ar ieteikumiem par smadzeņu darbību un organizē unikālus smadzeņu treniņus, kuru laikā tiek veikti smadzeņu viļņu mērījumi. Izveidotā atbalsta programma nodrošina neiroloģiski atgriezeniskās saites seansus ikvienam, kurš tos nevar atļauties, it īpaši bērniem, kuri cietuši no vardarbības. RigaBrain® ir vadošais līderis neirozinātnes nozarē Baltijas reģionā. Ar aizrautību par darbu un klientiem un viņu komfortu, RigaBrain® ir guvis pretimnākošas kompānijas statusu cilvēku acīs, RigaBrain® Baltijas reģionā pārstāv Neuroptimal® sistēmas, kuras ir pasaulē modernākās dinamiskā neirofīdbeka iekārtas . NeurOptimal® sistēmas - Dynamical Neurofeedback® ir vienīgās sertificētās un klīniski pārbaudītās sistēmas pasaulē!
NOZARE
Veselības aprūpes, izglītības, kultūras un citu sociālo pakalpojumu koordinēšana, izņemot sociālo apdrošināšanu

Uzņēmuma vakances

Neviena vakance netika atrasta!

Ekskursijas

Neurofeedback smadzeņu treneris

Ekskursijas laikā skolēni varēs vērot - RigaBrain kabineta ikdienu, tehnoloģijas, procesa gaitu, sensoru piestiprināšana cilvēkam, ieskats datorprogrammās, datu interpretācija.

Adrese: Online

Pieejamais laiks: Pēc vienošanās

Dalībnieku skaits: Min 5 Max 100

Ekskursija pieejama: 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Maksa: 35 EUR par grupu

Sagaidāmais rezultāts: Kāda ir ikdiena RigaBrain smadzeņu treniņu centra darbiniekam, kā tiek veikti smadzeņu mērījumi izmantojot EEG, kā tiek izmantotas datorprogrammas un kā notiek komunikācija ar klientiem, kā tiek izvērtēts rezultāts, kam ir jāpievērš uzmanība, ja runājam par labu smadzeņu darbību.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Tiešsaistes video translācija, skaidrojumi, demonstrācija un jautājumi, atbildes.

Vairāk par profesijām:
 

Ergoterapeits