Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija
Ūnijas iela 45, Rīga, LV - 1039
PAR UZŅĒMUMU
Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) ir sabiedrībai uzticama un atvērta valsts iestāde. Mēs uzraugām sabiedriskos pakalpojumus piecās nozarēs (enerģētika, elektronisko sakaru, pasta, sadzīves atkritumu apglabāšana poligonos un ūdenssaimniecība). Mūsu uzdevums ir veicināt šo pakalpojumu attīstību, nodrošinot to pieejamību patērētājiem arvien augstākā kvalitātē par ekonomiski pamatotu cenu. Organizācijā esam 121 darbinieks, regulējam 684 uzņēmumus un esam pārstāvēti 20 starptautiskās organizācijās vairāk nekā 60 pasaules valstīs.
NOZARE
Valsts pārvalde

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums

Sabiedrisko attiecību vadītāja

Baiba Jakobsone

Rūpējos par Regulatora tēlu, veidojot komunikāciju ar sabiedrību, komersantiem un medijiem. 

Ja arī Tevi interesē komunikācija un esi zinātkārs ielūkoties plašāk "piārs" vidē - PIESAKIES un NĀC ĒNOT Sabiedrisko attiecību vadītāju! 

Tev bus iespēja UZZINĀT:

·        "par un ap" sociāliem tīkliem;

·        kā gatavoties intervijai?

·        kā panākt, lai Tevi sadzird?

·        kas ir “krīzes komunikācija” – ko darīt? 

Mēs ikdienā uzraugām sabiedriskos pakalpojumus 5 nozarēs (enerģētika, elektronisko sakaru, pasta, sadzīves atkritumu apglabāšana poligonos un ūdenssaimniecība). Mūsu uzdevums - nodrošināt iedzīvotājiem sabiedriskos pakalpojumus par godīgu cenu.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 2

Adrese: Ūnijas iela 45, Rīga

Enerģētikas departamenta, Integrācijas nodaļas vecākais eksperts

Kārlis Piģēns:

Jā vēlies uzzināt, kā tiek regulēta enerģētikas nozare starptautiskā līmenī, NĀC un PIESAKIES – kļūsti par ĒNU Integrācijas nodaļas vecākajam ekspertam K. Piģēnam.

Eksperta uzdevums ir analizēt un pētīt situāciju elektroenerģijas un gāzes tirgū. Kopīgi sadarbojoties ar Latvijas un citu Eiropas Savienības valstu kompetentajām iestādēm un starptautiskajam organizācijām, tiek rasti labākie risinājumi konkurētspējīga tirgus vajadzībām. Vienlaikus eksperta uzdevums ir rūpēties par normatīvo aktu izstrādi nozarē un nepieciešamības gadījumā būt gatavam pārstāvēt Latviju arī starptautiskā līmenī.

Iepriekšējā darba pieredze deviņus gadu garumā iegūta Ekonomikas ministrijā, strādājot ar daudzpusīgiem enerģētikas nozares aktuāliem tiesībpolitikas jautājumiem. Pirms tam divus gadus darba pieredze uzkrāta, strādājot tieslietu sistēmā tiesneša palīga amatā.

Tev būs iespēja ne tikai uzzināt, kādas zināšanas un īpašības ir nepieciešamas šai profesijai, bet arī piedalīties padomes sēdē, kur tiek pieņemti visi svarīgie nozares lēmumi.

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 1

Adrese: Ūnijas iela 45, Rīga

Padomes loceklis

Intars Birziņš: 

Ja gribi UZZINĀT, kā Latvijā tiek mērīta interneta kvalitāte un vēlies pamēģināt to izdarīt pats – Nāc, ĒNOT SPRK Padomes locekli – Intaru Birziņu! Ieskaties viņa CV: http://ejuz.lv/6bho

Tev būs iespēja uzzināt par 7 dažādu nozaru – siltuma, ūdens, pasta, atkritumu apglabāšanas, elektrības, gāzes, elektroniskie sakaru – regulēšanu. Mēs ne tikai nosakām pakalpojumu tarifus jeb cenas, bet arī nodrošinām, lai iedzīvotāji pakalpojumu saņemtu atbilstošā kvalitātē. Tu varēsi piedalīties Padomes sēdē un redzēt dzīvē, kā lēmumi tiek pieņemti un uzdot jautājumus pašiem uzņēmumiem.

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 1

Adrese: Ūnijas iela 45, Rīga

Enerģētikas departamenta direktore

Līga Kurevska

Ja vēlies uzzināt, kā Latvijā notiek enerģētikas nozares uzraudzība, NĀC un PIESAKIES – kļūsti par ĒNU departamenta direktorei L. Kurevskai.

Enerģētikas departamentā mēs regulējam – siltumenerģijas, elektroenerģijas un dabasgāzes nozares. Mēs rūpējamies, lai Tavai mājai elektroenerģija tiek piegādāta 24 stundas diennaktī, kā arī, lai Tu vai Tava ģimene par siltumu maksātu ekonomiski pamatotu cenu. Tā ir tikai neliela daļa no departamenta ikdienas.

Tev būs iespēja piedalīties arī padomes sēdē – redzēt, kā noarē tiek pieņemti nozīmīgi lēmumi. Vienlaikus Tu uzzināsi, kādas īpašības un zināšanas nepieciešamas, lai spētu vadīt departamentu, ko veido 27 darbinieki - dažādu nozaru speciālisti- gan inženieri, gan ekonomisti. 

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 1

Adrese: Ūnijas iela 45, Rīga

Padomes priekšsēdētāja padomniece

 Māra Bērziņa

Ja gribi UZZINĀT, kāda ir padomes priekšsēdētāja padomnieces darba diena – Nāc un iepazīsti!  

Konsultēt, sniegt padomus un atbildes uz jautājumiem, sākot no finansēm līdz stratēģiskiem jautājumiem – tā ir tikai neliela daļa no ikdienas.

Tev būs iespēja uzzināt par 7 dažādu nozaru – siltuma, ūdens, pasta, atkritumu apglabāšanas, elektrības, gāzes, elektroniskie sakaru – regulēšanu. Turklāt tieši no padomnieces redzējuma. Mēs ne tikai nosakām pakalpojumu tarifus jeb cenas, bet arī nodrošinām, lai iedzīvotāji pakalpojumu saņemtu atbilstošā kvalitātē. Tev būs iespēja piedalīties arī Padomes sēdē un redzēt dzīvē, kā tiek pieņemti lēmumi un uzdot jautājumus pašiem uzņēmumiem.

Māra Bērziņa iepriekš strādājusi biznesa konsultāciju uzņēmumā – AS “KPMG Baltics”.

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 3

Adrese: Ūnijas iela 45, Rīga

Padomes locekle

Rota Šņuka

Ja Tev ir interese saprast, kā tiek noteikti siltuma, ūdens, pasta, elektrības un gāzes tarifi, vai kā tiek īstenota uzraudzība elektronisko sakaru nozarē –  Nāc, ĒNOT SPRK Padomes locekli Rotu Šņuku! Ieskaties viņas CV: http://ejuz.lv/6bhi

Turklāt varēsi uzzināt, kāds profesionālais ceļš ejams, lai ieņemtu šādu amatu. Padome ne tikai apstiprina tarifus, bet arī atbild par SPRK darbības virzieniem. Varēsi noskaidrot, kā top iestādes stratēģija un ikgadējie stratēģiskie plāni. Vienlaikus Tu varēsi piedalīties Padomes sēdē un uzdot jautājumus uzņēmumiem, mūsu ekspertiem, kā arī, protams, Padomes locekļiem.

Minimālais vecums: 16

Vietu skaits: 2

Adrese: Ūnijas iela 45, Rīga

Personāla daļas vadītāja

Kristīne Briede

IEPAZĪSTI personāla daļas vadītājas darba ikdienu! Ko nozīmē plānot un organizēt 121 cilvēka lielu darba kolektīvu, turklāt organizācijā, kas regulē 7 dažādas nozares?

Personāla daļas vadītājas uzdevums ikdienā ir organizēt darbinieku atlasi, konkursus, intervijas, apmācības, kā arī iedrošināt un motivēt darbiniekus sevis pilnveidei. Tev būs iespēja pašam piedalīties un organizēt darba interviju, kā arī uzdot jautājumus kandidātiem. Tāpat personāla daļas vadītāja piedalās padomes sēdēs, kas attiecas uz nodaļas darbu. Tev būs iespēja būt klāt un redzēt, kā ikdienā notiek lēmumu pieņemšana.

K. Briede iepriekš guvusi plašu pieredzi, strādājot privātā uzņēmumā – SIA “Bite Latvija”. Nāc un uzzini vairāk par šo profesiju! 

Minimālais vecums: 15

Vietu skaits: 1

Adrese: Ūnijas iela 45, Rīga

Ekskursijas