Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
Ventspils Augstskola
Inženieru iela 101, Ventspils
PAR UZŅĒMUMU
Ventspils Augstskola ir 1997.gadā dibināta autonoma valsts augstskola un zinātnes institūcija, kuras pamatdarbība ir zinātnisko pētījumu un akadēmisko un profesionālo studiju programmu īstenošana. Augstskolā darbojas Ekonomikas un pārvaldības, Tulkošanas studiju un Informācijas tehnoloģiju fakultāte, piedāvājot bakalaura, maģistra un doktora līmeņa studiju programmas. http://venta.lv/
NOZARE
Augstākā izglītība, kas nav akadēmiskā
PAPILDUS

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums

Laborants

Ēnotāji varēs uzzināt par Ventspils Augstskolas elektronikas laboranta darbu, laboratorijas darbu pildīšanas kārtību. Laborants ikdienā palīdz elektronikas un datorzinātņu studentiem, ja tiem ir radušās kādas problēmas laboratorijas darbu izpildes laikā. 

Laborants arī gatavo dažādus ar elektroniku saistītus eksperimentus Ventspils Augstskolas viesiem, kā arī vadīt ekskursijas un parādīt viesiem Ventspils Augstskolas elektronikas laboratorijas. 

Laboranta pienākumos ir arī pilnveidot un attīstīt Ventspils Augstskolas elektronikas laboratorijas, izveidojot dažādus elektronikas projektus. 

Ēnotājiem būs iespēja uzzināt arī par elektronikas studiju programmas studenta dzīvi. 

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 3

Adrese: Inženieru iela 101

Ventspils Augstskolas Tulkošanas studiju fakultātes dekāns

Ventspils Augstskola piedāvā lielisku studiju programmu - "Tulkošana".

Tev ir iespēja iepazīties ar dekāna darbu, kurš palīdz apvienot nozares speciālistus - tulkus un tulkošanas birojas un mūsu augstskolas pasiedzējus un studentus, lai studijas būtu pēc iespējas labākas un, absolvējot augstskolu, būtu iegūtas nepeiciešamās zināšanas!

Minimālais vecums: 12

Vietu skaits: 4

Adrese: Inženieru iela 101

Radioastronomijas inženieris

Kā notiek novērojumu plānošanas procedūra, nosakot objektu atrašanās vietu attiecību pret Zemi un Irbenes radio teleskopu, izmantojot orbītu diagrammas datorsimulācijas. Par to visu un daudz ko citu varēsi uzzināt apmeklējot šo vakanci!

Minimālais vecums: 13

Vietu skaits: 2

Adrese: Inženieru iela 101

Radioteleskopu inženieris Irbenes radioteleskopu kompleksā

Tev būs lieliska iespēja saprast, ko dara un kā strādā Irbenes radioteleskopu inženieri, kā arī redzēt radioteleskopus darbībā, apskatīt infrastruktūru Ventspils Starptautiskajā radioastronomijas centrā.

Minimālais vecums: 14

Vietu skaits: 4

Adrese: Inženeiru iela 101

Ventspils Augstskolas Personālnodaļas vadītājs

Visu par to, kā pareizi pieņemt cilvēku darbā, kādi dokumenti nepieciešami, kāda ir procedūra, kā motivēt darbiniekus, kā atlasīt un piesaistīt darbiniekus - to visu varēsi uzzināt. 

Minimālais vecums: 12

Vietu skaits: 3

Adrese: Inženieru iela 101

Ventspils Augstskolas rektors

Rektors ir cilvēks, kurš vada augstskolu - līdzīgi kā direktrs vidusskolās, tikai rektoram jāpārrauga arī zinātnisko institūciju darbība un augstskolas parasti ir krietni lielākas par vidusskolām. Rektors ir ļoti nozīmīgs amats augstskolā - augstākais no izpildvaras amatiem.

Minimālais vecums: 12

Vietu skaits: 4

Adrese: Inženieru iela 101

Sabiedrisko attiecību speciālists darbā ar ārvalstu studentiem

Būs iespēja iepazīt, kā augstskola peisaista ārvalstu studentus, kā ar viņiem komunicē, kāda ir nepieciešamā dokumentācija un process, lai students varētu studēt Latvijā - to visu varēsi uzzināt!

Minimālais vecums: 12

Vietu skaits: 3

Adrese: Inženieru iela 101

Ekskursijas

Nosaukums
Uzņēmums