Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
Madonas novada pašvaldība
Saieta laukums 1, Madona, Madonas novads, LV-4801
PAR UZŅĒMUMU
Madonas novada pašvaldība aicina iepazīt domes priekšsēdētāja, domes priekšsēdētāja vietnieka un izpilddirektora administratīvo ikdienas darbu.
NOZARE
Pašvaldība

Uzņēmuma vakances

Profesija
Uzņēmums

Pašvaldības izpilddirektors

Par pašvaldības izpilddirektora darbu - savā dinamiskajā ikdienā viņa ikkatru mirkli pavada, rūpējoties, lai Madonas novadam, Madonai un madoniešiem būtu labāk.

Iepazīsti darbu pašvaldībā, tā specifiku un darba veikšanai nepieciešamās zināšanas un prasmes. Iepazīsties ar pašvaldības izpilddirektora ikdienas pienākumiem. 

Minimālais vecums: 10

Vietu skaits: 4

Adrese: Saieta laukums 1, Madona

Domes priekšsēdētāja vietnieks

Par pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieka darbu - savā dinamiskajā ikdienā viņš ikkatru mirkli pavada, rūpējoties, lai Madonas novadam, Madonai un madoniešiem būtu labāk.

Iepazīsti darbu pašvaldībā, tā specifiku un darba veikšanai nepieciešamās zināšanas un prasmes. Iepazīsties ar domes priekšsēdētāja vietnieka ikdienas pienākumiem. 

Minimālais vecums: 10

Vietu skaits: 4

Adrese: Saieta laukums 1, Madona

Domes priekšsēdētājs

Par pašvaldības domes priekšsēdētāja darbu - savā dinamiskajā ikdienā viņš ikkatru mirkli pavada, rūpējoties, lai Madonas novadam, Madonai un madoniešiem būtu labāk.

Iepazīsti darbu pašvaldībā, tā specifiku un darba veikšanai nepieciešamās zināšanas un prasmes. Iepazīsties ar domes priekšsēdētāja ikdienas pienākumiem. 

Minimālais vecums: 10

Vietu skaits: 4

Adrese: Saieta laukums 1, Madona

Ekskursijas