Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
FSQ Composites
Lokomotīves iela 26
PAR UZŅĒMUMU
FSQ COMPOSITES specializējas dažādu tipa kompozītmateriālu izstrādājumu izgatavošanā. Izgatavojam izstrādājumus no stikla šķiedras, oglekļa šķiedras un citiem materiāliem. Uzņēmums piedāvā kvalitatīvus un operatīvus risinājumus dažāda tipa un izmēra kompozītmateriālu detaļām. Mūsu darbinieki ir apmācīti speciālisti ar vairāk kā 10 gadu pieredze nozarē un augstu atbildības sajūtu. Uzņēmuma mērķis ir ieviest pozitīvas pārmaiņas kompozītizstrādājumu ražošanas industrijā, izveidojot jaunu kvalitātes un efektivitātes standartu.
NOZARE
Citu plastmasas izstrādājumu ražošana
PAPILDUS

Uzņēmuma vakances

Neviena vakance netika atrasta!

Ekskursijas

Mācību ekskursija uz FSQ Composites

FSQ COMPOSITES specializējas dažādu tipa kompozītmateriālu izstrādājumu izgatavošanā. Jauniešiem būs iespēja vērot kā tiek izgatavoti izstrādājumus no stikla šķiedras, oglekļa šķiedras un citiem materiāliem. Uzzinās kādus kvalitatīvus un operatīvus risinājumus dažāda tipa un izmēra kompozītmateriālu detaļām piedāvā uzņēmums. Īpaši pievēršot uzmanību polimērbetona grāmatām, kas ir individuāla dizaina grāmatas, izgatavotas no polimērbetona.Vai klinšu kāpšanas aizķeres un individuāla kukaiņu flīzes,, kas arī izgatavotas no polimērbetona.

Adrese: Lokomotīves iela 26, Rīga

Pieejamais laiks: Plānojam, ka no septembra varētu atjaunot ekskursiju organizēšanu.

Dalībnieku skaits: Min 10 Max 40

Ekskursija pieejama: 5.-9. klases skolēniem, 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Skolēni uzzinās kā uzņēmums īsteno savu mērķi - ir ieviest pozitīvas pārmaiņas kompozītizstrādājumu ražošanas industrijā, izveidojot jaunu kvalitātes un efektivitātes standartu. Skolēni uzzinās par profesijām, kādas nodarbinātas uzņēmumā.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Skolēni mācību ekskursijas laikā, daloties grupās, varēs piedalīties tehnoloģiskajos procesos vai tos vērot: Rokas laminēšanu -pasaulē biežāk izmantotā un universālākā detaļu izgatavošanas metode; Vērot Stiklašķiedras pūšanas sistēmu, kas paredzēta lielu un dažādu formu detaļu izgatavošanai; Vakuuma un Infūzija sistēmu, kas paredzēta detaļu izgatavošanai ar augstu izturību, sarezģītu formu un dekoratīvu virsmu.Vērot projektēšanu 2D un 3D CAD/CAM risinājumiem.