Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
SIA Vervo
Tīraines iela 1
PAR UZŅĒMUMU
Transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo pastāv jau 13 gadus, nodrošinot visa veida vietējos un starptautiskos kravu pārvadājumus. SIA Vervo pakalpojumu klāstā ietilpst viss, kas nepieciešams, lai kravu pārvadājumi tiktu veiksmīgi nogādāti no punkta A līdz punktam B, neatkarīgi no kravas lieluma un galamērķa. Kopš 2008. gada esam nodrošinājuši augstas kvalitātes pakalpojumus vairāk nekā 6000 uzņēmumiem un individuālajiem kravu sūtītājiem, piedāvājot kravu pārvadājuma pakalpojumus uz un no vairāk kā 120 pasaules valstīm. Lai vairāk iepazītos ar mūsu uzņēmumu, dodies uz SIA Vervo mājaslapu: https://vervo.lv/lv/
NOZARE
Kravu pārvadājumi pa autoceļiem

Uzņēmuma vakances

Neviena vakance netika atrasta!

Ekskursijas

Loģistika – pasaules ekonomikas asinsrite

Ikdienā kravas mašīnas redzam gan pilsētās, gan uz lielceļiem, bet, vai esat iedomājušies, “kas lācītim vēderā”? Katra kravas mašīna veic vietējo vai starptautisko kravu pārvadājumu un šī krava varbūt jebkas – sākot no vates batoniņiem, kas aizpilda visu kravas tilpni un beidzot ar itāļu flīzēm vai pat veselām paneļu mājām. Lai nodrošinātu, ka krava nonāk pie pircēja, šajā procesā tiek iesaistīti ļoti daudz profesionāļi. Piesakoties virtuālajai ekskursijai, Jūs uzzināsiet, kā prece nonāk pat līdz Jūsu iemīļotā veikala plauktiem. Transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo pastāv jau 13 gadus un nepārtraukti turpina attīstīties. 2020.gadā uzņēmums sasniedza 10 miljonu apgrozījumu. Šī ir izcila iespēja saņemt milzu motivācijas devu ikvienam skolēnam. Iepazīstināsim ar SIA Vervo ikdienas dzīvi birojā, parādīsim, ko ikdienā dara profesionāls loģistikas speciālists un kāds dzīvesstils ir kravas auto šoferim. Dzirdēsiet arī SIA Vervo direktora un līdzīpašnieka Māra Dreimaņa stāstu, jo tieši viņš šo uzņēmumu sāka no absolūtas nulles. Uzziniet, kādas rakstura īpašības un motivācija nepieciešama, lai izveidotu stabilu un ar katru gadu augošu uzņēmumu!

Adrese: Tiešsaistes platforma ZOOM - Iepazīsties ar mums šeit: https://vervo.lv/lv/

Pieejamais laiks: Pēc vienošanās. Darba dienās, laikā no 10:00 līdz 16:00

Dalībnieku skaits: Min 5 Max 10

Ekskursija pieejama: 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Iegūsiet motivācijas devu, lai turpmāk spētu veiksmīgi izvirzīt mērķus un sasniegt tos. Uzzināsiet, kā strādā SIA Vervo loģistikas speciālisti un ar kādiem izaicinājumiem sastopas kravas transportlīdzekļu šoferi.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Izmantojot tiešsaistes platformu ZOOM, tiks dots ieskats – kā notiek loģistikas darba process SIA Vervo birojā un kā notiek iekraušanas un izkraušanas darbi. Prezentācijas veidā tiks atklāti noslēpumi – kā veidot veiksmīgu karjeru kravu pārvadājumu un loģistikas nozarē un kādas prasmes skolēniem jāattīsta jau tagad! Prezentācijas beigās skolēniem būs iespēja uzdot jautājumus!

Vairāk par profesijām:
 

Piegādes ķēdes vadītājs