Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
AS "Augstsprieguma tīkls"
Dārzciema iela 86, Rīga
PAR UZŅĒMUMU
AST ir Latvijas energosistēmas mugurkauls jeb vienīgais Latvijas elektroenerģijas pārvades sistēmas operators, kurš nodrošina nepārtrauktu, drošu un ilgtspējīgi efektīvu elektroenerģijas pārvadi visā Latvijā. AST darbību raksturo trīs virzieni: - Elektroenerģijas pārvade no tās ražotājiem līdz izplatītājiem; - Latvijas pārvades sistēmas vadība, attīstība un integrācija Eiropas energosistēmā; - Latvijas elektroenerģijas tirgus uzturēšana un attīstība. AST vīzija ir kļūt par reģiona vadošo pārvades sistēmas operatoru, kas operatīvi un sekmīgi ievieš uz attīstību vērstas izmaiņas. AST virzītājspēks ir attīstība, bet panākumu atslēga – vairāk kā 500 profesionālu un atbildīgu darbinieku komanda, kuri rūpējas par elektroenerģijas pārvadi un attīstību.
NOZARE
Elektroenerģijas apgāde

Uzņēmuma vakances

Neviena vakance netika atrasta!

Ekskursijas

Iepazīšanās ar AS "Augstsprieguma tīkls" - profesijas, prakses iespējas, stipendiju konkursi, inženieru darba ikdiena.

Prezentācija par uzņēmumu, tam svarīgajām profesijām, par prakses iespējām, Stipendiju konkursu un vakancēm; Līniju dienesta vecākais augstsprieguma elektroinženieris - par dienesta darbu, inženiera darba pienākumiem un ikdienu; Releju dienesta elektrisko sistēmu inženieris - par dienestu un savu darba ikdienu; Atbildes uz jautājumiem. Jautājumus varat iesūtīt jau ātrāk pirms ekskursijas uz e-pastu: odeta.induse@ast.lv!

Adrese: Rīga, Dārzciema iela 86, LV-1073

Pieejamais laiks: 06.04.2022.

Dalībnieku skaits: Min 5 Max 100

Ekskursija pieejama: 5.-9. klases skolēniem, 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Skolēni iepazīsies ar uzņēmumu - AS "Augstsprieguma tīkls" ir Latvijas elektroenerģijas pārvades sistēmas operators, kurš nodrošina nepārtrauktu, drošu un ilgtspējīgi efektīvu elektroenerģijas pārvadi visā Latvijā. Ja interesē enerģētika un ir vēlme saistīt savu karjeru ar šo jomu un nākotnē iegūt vienreizēju pieredzi, strādājot kopā ar pieredzes bagātiem enerģētikas nozares profesionāļiem, - elektroinženieriem, elektrisko sistēmu inženieriem, elektrotehniķiem, elektrotīklu dispečeriem un elektromontieriem, jaunieši uzzinās, kas no viņiem tiek sagaidīts un ko uzņēmums var piedāvāt.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Online prezentācijas un diskusijas.