Ēnu diena

Vērtējums:

UZŅĒMUMA DATI
AS "Augstsprieguma tīkls"
Dārzciema iela 86, Rīga
PAR UZŅĒMUMU
AS "Augstsprieguma tīkls" ir Latvijas energosistēmas mugurkauls - Latvijas elektroenerģijas pārvades sistēmas operators, kas nodrošina nepārtrauktu, drošu un ilgtspējīgi efektīvu elektroenerģijas pārvadi visā Latvijā. Uzņēmuma centrālais birojs atrodas Rīgā, struktūrvienības atrodas Latvijas reģionos. Uzņēmumā strādā 525 darbinieki.
NOZARE
Elektroenerģijas apgāde

Uzņēmuma vakances

Neviena vakance netika atrasta!

Ekskursijas

Iepazīšanās ar AS "Augstsprieguma tīkls" - profesijas, prakses iespējas, stipendiju konkursi, inženieru darba ikdiena.

Prezentācija par uzņēmumu, tam svarīgajām profesijām, par prakses iespējām, Stipendiju konkursu un vakancēm; Līniju dienesta vecākais augstsprieguma elektroinženieris - par dienesta darbu, inženiera darba pienākumiem un ikdienu; Releju dienesta elektrisko sistēmu inženieris - par dienestu un savu darba ikdienu; Atbildes uz jautājumiem. Jautājumus varat iesūtīt jau ātrāk pirms ekskursijas uz e-pastu: odeta.induse@ast.lv!

Adrese: Rīga, Dārzciema iela 86, LV-1073

Pieejamais laiks: 06.04.2022.

Dalībnieku skaits: Min 5 Max 100

Ekskursija pieejama: 5.-9. klases skolēniem, 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem

Ekskursijas valoda: lv

Sagaidāmais rezultāts: Skolēni iepazīsies ar uzņēmumu - AS "Augstsprieguma tīkls" ir Latvijas elektroenerģijas pārvades sistēmas operators, kurš nodrošina nepārtrauktu, drošu un ilgtspējīgi efektīvu elektroenerģijas pārvadi visā Latvijā. Ja interesē enerģētika un ir vēlme saistīt savu karjeru ar šo jomu un nākotnē iegūt vienreizēju pieredzi, strādājot kopā ar pieredzes bagātiem enerģētikas nozares profesionāļiem, - elektroinženieriem, elektrisko sistēmu inženieriem, elektrotehniķiem, elektrotīklu dispečeriem un elektromontieriem, jaunieši uzzinās, kas no viņiem tiek sagaidīts un ko uzņēmums var piedāvāt.

Veids, kādā tiks nodrošināts sagaidāmais rezultāts: Online prezentācijas un diskusijas.